Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
16. zář 2011

@ninucha Taky gratuluju k nové práci 🙂

@kd23 To je myslím rozumné. Uvidíš, co ti řekne, třeba to nebude tak zlé, nebo to aspoň popožene, budeš to mít za sebou a budeš se moct snažit o vytoužené miminko.

mochenkaa
16. zář 2011

@kd23 jo, příští týden budu dělat jen 2 dny 🙂
super že zkusíš toho druhého doktora 🙂

kd23
16. zář 2011

Venku svítí sluníčko, paráda !!! @hopeful se o víkendu vdává, tak jí přeji nádhernou svatbu !!! A věřím, že se k nám brzy vrátí !!! @hopeful, těšíme se na Tebe 🙂 🙂 🙂 Tak tfuj tfuj, skvělou zábavu a krásné počasí !!! 🙂

mischako
16. zář 2011

tak piju první den kontryhel...... napřed mě teda šokovalo, že půl litru 2x denně, ale naštěstí je dobrý 😀 jinak ms stále nedorazila, ani po červeném víně, ani po sojovém mléku..... chjo

mochenkaa
16. zář 2011

@mischako mě teda moc nechutnal

mischako
16. zář 2011

@mochenkaa mě nevadí a to ho mám dokonce bez cukru 😀

joeyne
16. zář 2011

@mischako Zkus nějaké hóóódně pikantní jídlo, mě jednou pomohlo kung pao, vařil ho kámoš a pálilo jak čert. 😠 Tak jsem mu druhý den poděkovala. 😀

mochenkaa
16. zář 2011

@mischako on by ti byl s cukrem stejně na prd 😀 já doufám že se tento měsíc podařilo a příští už ho pít nebudu muset 😀

mihaji
16. zář 2011

@mischako Mně kontryhel taky chutná, připomíná mi zelený čaj, který mám ráda. I maliník je dobrý. Piješ ten kontryhel celý cyklus? Já měla zato, že se má pít jen od MS do ovulky.....nebo si to s něčím pletu?

mochenkaa
16. zář 2011

Doufám, že z DMka nechodí vyúčtování na tu jejich kartičku (jako co se nakupovalo). Teď si šla kámoška koupit kondomy na moji věrnostní kartu, tak by se asi M lekl kdyby přišlo položkové vyúčtování 😀 😀 proč je tam v nákupech taková položka 😀 😀

mischako
16. zář 2011

@mihaji nene já ho začala pít úplně na konci cyklu, mám zdržení a někdo říkal, že mu to pomohlo 🙂

@joeyne já pikantní miluju a jím ho téměr pernamentně, takže se obávám, že už sem úplně odolná 😀 ale díky za radu....

joeyne
16. zář 2011

Zdravím vás, děvčata! 🙂 Zkusím vás dočíst během pauz v práci.
Dnes jsem to nevydržela a šla k mojí gyndařce. Měla jsem strašnej strach, co na UTZ uvidí. 😒 Ukázala mi jakýsi žloutkový váček, prý je ještě brzy vidět víc a něco v něm. Jsem z toho pořád vyplesklá. 😕 Ale mám být optimistická, koncem září bude vidět víc...

mochenkaa
16. zář 2011

@joeyne tak vidíš 😉 gratuluju k těhotenství!! 🙂

joeyne
16. zář 2011

@mochenkaa Děkuju! 🙂 A od října mi hned napíše neschopenku, řekla mi to sama od sebe.

mochenkaa
16. zář 2011

@joeyne super. Tak tam těch 14 dní ještě vydrž a pak už bude dobře doma 😉

leni84
16. zář 2011

Ahoj holky, všechny moc zdravím..Ted koníka zanedbávám..v práci se nemůžu připojit - hodně práce, nové vedení a navíc dost lítám po pohovorech kvůli práci - naštěstí mě zvou.. 😀 Postupně vás dočtu a pokusím se co nejdříve zase aktivněji zapojit..🙂
Zatím žádná nová těhule?

leni84
16. zář 2011

a koukám, že jedna jo..🙂
@joeyne Moc gratuluju!

mochenkaa
16. zář 2011

@leni84 tak ať tě co nejdřív i přijmou 😀 😉 . Bohužel, žádná nová těhotná 😒

kcvrcekz
16. zář 2011

@kd23 No je asi lepší zkusit i další názor...Asi bych do toho taky šla...🙂
Jinak holky já už nevím co si mám myslet...Nejraději bych se už měla jasno co a jak...Příjde mi to vše divné, pobolévá mě podbřišk jakoby na měcíčky...Dotoho i v kříži, je mi zle od žaludku, chce se mi pořád spát, ale myslím si že 8 den PO je moc brzo na nějaké přáznaky, že? Asi to bude nějaká viroza, jinak to nechápu, co myslíte?

mochenkaa
16. zář 2011

těším se až si lehnu. Začal mě bolet podbřišek na pravé straně a navíc jsem si musela dát (takovou jsem na ni měla chuť) čokoládovou zmzlinu, kterou nejím - nechutná mi. 😕 Takže pokud zítra teplota neklesne, tak si zkusím udělat ovu test (řešilo se tu že by měl těhotenství ukázat dřív než klasický těhu test) a pokud na ovu testu budou // tak zkusím i těhu a pokud ne, tak vím že se mi jen zbláznilo tělo.

@kcvrcekz možné je všechno 😉

lucik1986
16. zář 2011

@kcvrcekz Ahoj 🙂 no já nevím ale už týden mě bolí podbřišek jak při MS. Už z toho mám normálně divný pocit ☹

alisi001
17. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................65 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................55DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................50DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................47DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................47DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................45DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................44DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................37DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 36DC
galigula .........................36DC
sarinkac.........................34DC
melliss...........................33DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................32 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............32DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka...........................31DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................30DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................29DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................28DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................27DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................27DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................27DC
alisi001..................... .....26DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................26DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................25 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................23DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................22DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................22DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................22DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................22DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................22DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................21DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....20DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................20DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................18DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................17DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........17DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................17DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................16DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................14DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................13DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..12DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................12DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................12DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................12DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................11DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................10DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................9DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 7DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................4DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................3DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 l

alisi001
17. zář 2011
lucik1986
17. zář 2011

dobré ráno 🙂
dneska jdeme na svatbu kamarádovi 🙂 a mě je od večera zle ☹ ale už je to lepšejší 🙂 holky mám takový dotaz myslíte že by natěhu testu byli vidět případně // po 14 dnech? já už jsem nervozní ale do MS to mám ještě daleko ☹

alisi001
17. zář 2011

@lucik1986 pokud jsi 14 DPO tak jo 😉

alisi001
17. zář 2011

@lucik1986 ted koukám že jsi 18 DC 🙂

kcvrcekz
17. zář 2011

@lucik1986 No jde taky o to jak dlouho nebereš prášky...Ale jak koukám nejsem v tom sama...Taky mi je tak nějak zle, ale prý je moc brzo..Tak si říkám, že jsem si to asi všechno jen vsugerovala a nebo je to PMS...Takže uvidím ten příští týden jestli mrcha dojde nebo ne...🙂

kcvrcekz
17. zář 2011

Jinak krásné ránko všem @alisi001 tobě to teda lítá...Kdyby jsi navrhla horskou dráhu dle tvého grafu jsi milionář..😉

alisi001
17. zář 2011

@kcvrcekz asi to bude anovulák

ili08
17. zář 2011

Ahoj holky,hezký slunečný den přeji 🙂 Nám se dneska vdává kolegyňka a já musím trčet v práci takže se na ni ani nemůžu jít kuknout ☹ Ale počasí ji vychází tak snad všechno proběhne podle představ...
Já měla dneska teplotu o jeden stupeň výš ale asi je to tím že jsem měřila o půl hoďky později než obvykle jinak se vsadím že by tam bylo zase 36.7 😒