Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
15. srp 2011

@mochenkaa přesně tak, ještě že si takhle můžeme pokecat a ulevit si od toho stálého přemýšlení.....
jak jsi psala, že jsi 8. DPO, tak to jsme na tom stejně, já čekám do neděle, co ty? taky bych byla ráda, kdyby byly příznaky pravé 🙂

kd23
15. srp 2011

S váma je sranda 🙂 Docela se bavím. Ale věřím, že to je fakt k nevydržení ta nejistota. Když člověk něco chce, tak se opravdu chytá všeho. 🙂 Psychika funguje. Já se tak těšila na poslední MS po HA, že mi pravidelně chodila v neděli brzy ráno a byla jsem tak natěšená, že přišla až odpoledne a to fakt podotýkám, že x let byla přesně skoro na minutu kolem 6 ráno 😕

bujanda
15. srp 2011

@hankamamka no já počkám do neděle, to má přijít MS, když ne, tak v pondělí hned testuju...takže ještě týden :-/

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka jak jsem říkala, budu hrdinka a vydržím do pondělí. To podle mých odhadů budu 14-15 DPO a 1-2 dny do ms. teda doufám že vydržím, to si myslím že už by se to mělo ukázat a nerada bych se sklamala

bujanda
15. srp 2011

@mochenkaa koukám, že to máme skoro stejně 🙂

bujanda
15. srp 2011

@mochenkaa já si zase říkám, že i když se před nic neukáže, tak neznamená že těhu nejsem, někomu se to ukáže totiž i později, takže prostě naděje umírá poslední :D

kd23
15. srp 2011

@bujanda Správně!!! Pořád mi přijde, že se to všechno hrozně vleče, ale najednou se probudíme a budeme vozit kočárek 🙂 😎

hankamamka
15. srp 2011

@bujanda @mochenkaa ste hrdinky, mate moj obdiv 🙂

bujanda
15. srp 2011

@kd23 kéž by 🙂

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa tak pokud je tak mladá jako ty tak se jí ani nedivím,já ve vašem věku vážně o dětech vůbec neuvažovala 🙂 a můj chtěl taky hned co jsme se poznali

kd23
15. srp 2011

@bujanda Hezká fotka 🙂

kd23
15. srp 2011

@kd23 Ta je z té rozlučky 🙂 Už jsem si vzpomněla 🙂

bujanda
15. srp 2011

@kd23 jj to je ona 🙂 když se najde nějaká, kde se tvářím normálně, tak toho musím využít...pak už vyměním za svatební 🙂

ili08
15. srp 2011

@bujanda no a já tě poprvé nepoznala a myslela si že přibyla další slečna 🙂 ale je nás tady snažilek 😅

bujanda
15. srp 2011

@ili08 ne ne, jen změna fota 🙂 ale je nás tu opravdu požehnaně 😉

bujanda
15. srp 2011

holky, dneska to balím, možná doma ještě sednu k PC, ale jinak přeju pěkný večer 🙂

kd23
15. srp 2011

@bujanda Hezký večer !!! 🙂 Já doma moc nekoukám, mám plné zuby PC z práce - jukám do něj celý den, tak večer moc ne 🙂

bujanda
15. srp 2011

@kd23 to já koukám spíš na soukromý mail, tady se na něj nedostanu, a taky na FB občas 🙂 tak pa

megy
15. srp 2011

@bujanda ahojík - já si dělala test 3 dny před MS - to mi vyšel slabý duch na citlivost 10 - měla jsem už podezření, jelikož jsem neikdy nebývala tak unavená, že mi ani kafe a 0,5 litru coly nepomohlo. a pak další a další den - jako každá holk,a co se chce ujistit, že je vše o.k 😀 no a dnes po práci, naředěná jsem si koupila test s citlivost 25 a mám dálnice 😀

blazu
15. srp 2011

@megy gratuluju 🙂

kd23
15. srp 2011

@megy SUPÉÉÉR !!! Velká gratulace! Tak to je bomba! Že bysme tu měli konečně TĚHU kolegyňku? 🙂 😵 😵 😵

megy
15. srp 2011

@kd23 já tomu už věřím, že ano 😀 jen zítra na kontrole uvidíme - že by šla vidět už bublinka?? ale myslím, že je ještě hodně brzo 🙂 ale mám takovou radost

miky
15. srp 2011

@megy tak to je super, že testíky takhle krásně rostou 🙂, myslím si, že zítra na kontrole ještě nic vidět nebude, podle mě je ještě moc brzy, ale doktor by ti mohl vzít krev na hodnoty a podle toho taky hodně poznají. Tedy kdybys viděla jak já ti závidím 🙂

hankamamka
15. srp 2011

@megy gratulujeeeem! hop hop huráááá!

megy
15. srp 2011

@miky já už měla odběry v pátek a taky ve středu kvůli práškům, které nemůžu v těhu užívat a ve středu jsem měla 33 a v pátek 82, takže předpokládám, že po sílení čáreček už budou krvinky mnohem větší 😀

jinak nervy asi už budu mít stále - není zdaleka vyhráno , ale jsem nyní optimistka 🙂 mám toho hodně za sebou

megy
15. srp 2011

@hankamamka děěěěkujiiiii 😀

miky
15. srp 2011

@megy no tak, když už HCG takhle krásně roste i v krvi, tak je to tutovka! A ten strach chápu, když si vezmu, tak moje těhu bylo více méně bez problémové a co nás pak potkalo byl ten nejhorší sen. Místo toho, abych teď vozila golgky se spokojeným batoletem, tak chodím zapalovat svíčku na hřbitov 😠 .Prostě maminka se už o to svoje mimi bojí od té doby co se dozví, že je těhotná a ten strach už tu bude napořád a tak to má být 😉

mochenkaa
15. srp 2011

@bujanda tak počkej s testováním na mě a prubnem to v pondělí 😀

megy
15. srp 2011

@miky mrzí mě , co tě potkalo 😔

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 každá jsme jiná, já už chtěla mimi od 20 ale nějak nebyl prostor a rozhodnutí partnera. teď už je vše takže teď už jen najít ty 2 čárky. Vždycky jsem si říkala, že bych chtěla mít mimčo dřív než mamka měla mě, no a aj když bych otěhotněla teď tak to o měsíc nestihnu 😝