Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

martinan4
26. srp 2011

Dobré ráno 🙂

@leni84 Moc gratuluji!!! Držím palce!

leni84
26. srp 2011

@makak32 Ale je fakt, že tentokrát jsem věděla, že jsme se trefili do ovulace, protože jí na sobě poznám..Tak jsem samozřejmě tajně doufala, že se zadařilo, ale nechtěla jsem tomu moc podlehnout..🙂

veveruska0504
26. srp 2011

@mihaji no já miluji bílé víno a v druhé polovině těhu, jsem téměř nespala, malá mě vnitřně ničila a dovolila jsem si sem tam decičku, abych večer zaspala, to mi příjde normální, ale jak říkám, všeho s mírou. To mě celkem vytáčí, že někdo extrémně nehezky se k tomu pokladu dovede takto chovat. Svět je v tomto nefér, moje mamka je abstinent kompletka a brácha byl těžký astmatik a alergik a já v 7 měsících prodělala těžkou operaci, díky které mám sluchový handicap a naše souseda v těhu hulila jak šílená a klopila do sebe vodku o sto šest. Kolikrát jsme jí těhotnou a ožralou tahaly domů a jelí ratolesti nic, pohoda. To mě vážně, vážně štve.

ili08
26. srp 2011

@mihaji souhlasím...navíc pokud vím že chci dítě tak můžu přestávat postupně už když se snažíme,ať to potom pro to tělo jak píšete není takový šok.My naštěstí nekouříme ani jeden,já nikdy nezačala a manža je odnaučený kuřák ale už když jsme spolu začínali tak nekouřil...

@leni84 skvělá zpráva po ránu,mám radost a moc ti to přeju 😵 my se začínáme snažit asi od neděle a to intenzvině 😀

@alisi001 mě tabulka sedí,jsi šikulka že jsi se v tom ještě neztratila 🙂

@dilemma určitě čárky budou sílet a alisi aby pomalu chystala tabulku pro těhulky 😀

dilemma
26. srp 2011

@leni84 ja budu doufat v to ze ne🙂 a budu co nejvice drzet pesticky🙂 aby vse dopadlo co nejlepe a carka byla za dva dvy v plne sile🙂

alisi001
26. srp 2011

TĚHU TABULKA 😀

dilemma........................// 😀
leni84............................// 😀

alisi001
26. srp 2011

je tu ještě někdo s // 😉 hned ho napíšu 😀 😀 😀

mihaji
26. srp 2011

@veveruska0504 Tomu se tedy říká zákon schválnosti.

ili08
26. srp 2011

@alisi001 no myslím že Meggi,ne?

makak32
26. srp 2011

@leni84 Je strašně zajímavé že psychika vážně hraje tak velkou roli. Při první těhu jsem to pořád vyhlížela a ono nic, asi po půl roce jsem to už tolik nehrotila navíc jsem byla nachlazená a tak nějak unavená že mě to ani hrotit nenapadlo a ejhle 🙂 taky jak jsem to nejméně čekala.

alisi001
26. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK
mishule12.................. 43DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 38DC
luci_inka......................37DC
zandi78........................35 DC
ninucha........................33 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 30DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................29DC (listovka)
leni84.......................... 29DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀
karkulka_17............... 28 DC
tumik.............................28DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................27DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
anabella_lee...............26DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 25DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................25 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 24C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................24 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................23 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 23DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................23DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................22 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 21DC (listovka)
kammka.........................20 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 18 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 18 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................17DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................16DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................16 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 15DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................15DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 14 DC
galigula .........................14DC
hopeful............................14DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .13 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................12DC
veveruska0504..............10DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................9DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................9DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................8DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................7 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................7DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................5 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................5 DC
alisi001..................... ..... 4DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................4 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................................GABČA 23 let
angels_woman....... ...?? DC

alisi001
26. srp 2011

holky jednoduši bude že dám smajlíka za tu která má // na testíku 😉 co vy na to

kd23
26. srp 2011

Ahoj holky 🙂 Všem přeji krásný pátek. Hlasím, že včera 12 DC OVU test opět negativní ☹ Koukám že se tady objevila těhu tabulka !!! Tak já jdu všechno dočíst. Jupí !!! GRATULACE!

alisi001
26. srp 2011

@ili08 a proč není v tabulce 😕

mihaji
26. srp 2011

@alisi001 Já si celkově myslím, že bude jednodušší psát všechno do té jedné tabulky 😉

ili08
26. srp 2011

@alisi001 😕 no to teda nevím...ale se smajlíkem souhlasím,je to takové živější 🙂

alisi001
26. srp 2011

@dilemma
@leni84
holky mužu u vás zrušit DC a dát tam místo toho //

mihaji
26. srp 2011

@kd23 Ahojky, tak já mám už 16 DC a taky pořád nic 😒

ninucha
26. srp 2011

krásné páteční ráno.
moooooooc gratuluji těm co se poštěstilo 🙂 a přeji, ať vše sílí a vyvíjí se tak jak má a vám ostatním radím, koukejte se inpirovat 🙂 Držim pěsti 🙂

kd23
26. srp 2011

@mihaji Ahojky, jojo četla jsem to ☹ A to já jsem začala už 11DC ☹ Budu přes víkend testovat a v pondělí vám poreferuju...
Jinak jsem moc moc nadšená z nové tabulky!!! Prosím prosím, na mě taky holky prskněte těhu bacil 🙂
@alisi001 Tabulka je fakt báječná!!! Taky souhlasím, že bych nás nechala v jedné tabulce a těhulky bych nechala vítězně úplně nahoře se smajlíkama!!! 🙂

nemo1985
26. srp 2011

Zdravim, chci se zeptat těch, kdo na sobě pozorují ovalaci.

ted jsem četla článek,kdy je nejplodnější den je ten,když děložní hlen je čirý a táhne se cca 3dny před a v ten den a po ovulaci se mění na hustý(hrudkovitý).. 😉

kd23
26. srp 2011

@mihaji Já jsem vlastně první měsíc bez HA, tak netuším, jaký mám cyklus, ale tipuju, že by měl být 28 jako ty. Ty jsi vysadila HA kdy? Je to dlouho?

kd23
26. srp 2011

@nemo1985 To jsi četla správně!

mihaji
26. srp 2011

@kd23 Já už nemám HA pár let, měla jsem s ní problémy. Nejdřív jsme se chránili nehormonálně, manžel si dával pozor a pak jsme to neřešili už vůbec.

kd23
26. srp 2011

@mihaji Tak jsi ji třeba měla předtím, než jsi začla s testikama! 🙂 Já se trošku obávám, že se u mě neobjeví ☹ Bojim bojim ☹

nemo1985
26. srp 2011

Tak bych holky řekla, že mám po ovulce, ted jen čekat 🙂

mihaji
26. srp 2011

@kd23 Já si právě myslím, že to by doktor na tom ultrazvuku musel vidět. No uvidíme, pokud se nic neobjeví, tak příští měsíc budu testovat hned po MS a uvidíme. Taky mám strach, abych třeba neměla anovulační cykly,ale nechci hned plašit.

kd23
26. srp 2011

@mihaji No to tady vůbec nevyslovuj (nepiš) anovu..... FUJ !!!! 😀

mihaji
26. srp 2011

@kd23 🤐 sakra 😀

veveruska0504
26. srp 2011

No holky tak já mám bolesti jak kdybych měla mít MS, což přisuzuji, tomu, že mi začíná ovu, začal mi teď trošku výtok či hlen či co to je, tak jsem si teď udělala LH ovu test a je tam slabá čárka. Co teď s tímto zjištěním, jak s ním naložit 😅 😅 😅 . Sakra, těhu podle tabulek, malinka je jak podle čítanky, to se mi to potom testuje, teď jen aby to klaplo...