Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

markitka
4. zář 2011

Ahojky, mohu se k vám přidat? 🙂 V červnu jsem ukončila studium, získala novou práci, 19. 8. vysadila HA, 26. 8. skončila Ms a od po se snažíme o těhu 🙂 Necháváme tomu volný průběh, ale zároveň se těšíme..budu ráda, když budu moci s vámi vše prožívat 😀

mochenkaa
4. zář 2011

@miky nedivím se že máte oba strach, je to hrozné co se vám stalo, ale Barunka už si ohlídá aby se to neopakovalo 😉 Tak tu soupravičku vytáhni v době ovu a dělej, že je to jen tak a ne v tu vhodnou dobu 😀 Já říct doma "Miláčku já mám plodné dny pojď na to" tak mimčo nebudu mít nikdy, bo by to byl asi konec chutě 😀

finlay
4. zář 2011

@markitka Ahoj, koukám, že jsme na tom úplně stejně 🙂 já už sice školu mám hotovou, ale ted jsem se přihlásila dál, zároveň jsem od září v nové práci, a taky se snažíme o mimčo. Necháváme tomu volný průběh, ale už bych teda byla ráda, kdyby se to povedlo co nejdřív 🙂 děláš něco navíc (vitamíny, měření teploty atd)? Já se v tom právě moc nevyznám, takže zatím nic akčního nepodnikám 😉

markitka
4. zář 2011

Finlay, taky zatím nic nepodnikám, jsem na tom stejně jako ty 🙂 škola hotová, práce je taky, takže se můžeme snažit..

mihaji
4. zář 2011

@mochenkaa No tak to jsem fakt zvědavá, co se z toho vyklube.

kammka
4. zář 2011

ahojky, hlásím, že žiju.. v pátek jsem špinila, ale jen lehce. test už doma mám, tak když se mrcha nedostaví do středy, testnu.. ale spíš si myslím, že se dostaví...

leni84
4. zář 2011

Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a vítám nově příchozí..Tento týden moc nestíhám kvůli práci, naše firma se prodala, takže je toho hodně a v pracovní době nemám na koníka čas..☹ Snad vás dneska večer stihnu dočíst..Mějte se fajn!!! 😉

markitka
4. zář 2011

@finlay Ale asi podniknu prozatím to, že si koupím kyselinu listovou 🙂

hankamamka
4. zář 2011

Tak ovu sa blíži 🙂 Ja som asi inak jedna z mála tých, ktoré to manželovi povedia, aj tú vysmiatu tváričku som mu ukázala 🙂 Teším sa na poobedie 🙂

hankamamka
4. zář 2011

@martinan4 držím palčeky a zajtra pridaj foto ... tíško gratulujem (a trochu aj závidím)

hankamamka
4. zář 2011

@miky len píšem, že myslím na teba ... nech všetko dopadne, ako má. ja tomu verím. aj keď sa osobne nepoznáme, myslím na teba!

mochenkaa
4. zář 2011

@hankamamka hezky si to hvězdičkování užejte 🙂

dilemma
4. zář 2011

@schindleris ahoj vitam te tady a doufam ze se zadari nez se nadejes🙂

dilemma
4. zář 2011

@markitka ahoj vitam te mezi nami a doufam ze tak vsechno jak slo hladce to co si absolvovala tak hladce pujde i snazenicko o miminko budu drzet palce aby se zadarilo bleskurychle🙂

dilemma
4. zář 2011

@kammka ahoj no doufam ze nic nedorazi a ty se prijdes za nami ve stredu pochavlit s tim co bude nebo nebude🙂 drzim palce🙂

dilemma
4. zář 2011

@leni84 no ja doufam spise ze na snazeni budes mit vice casu jak na nas nam muzes vse jen postupne hlasit myslime na tebe asi se konecne zadarilo🙂

dilemma
4. zář 2011

@hankamamka ja douzfam ze snazenicko probehne ve stilu ze se hned zadariii🙂 budu drzet pesti🙂

dilemma
4. zář 2011

@alisi001 no zeno co s tebou??:( spatne je uz treti den nebo i vice ne???🙂 jejda ze by se koecen zadarilo???🙂 no to bych byla stestim bez sebe🙂 tak se opatruj vice odpocivej🙂 a hlavne dej vedet jak to s tebou vypada budu drzet palce i na nahou🙂

dilemma
4. zář 2011

holky ja tady nejsme hodinu a pul a vsem pisu ze drzim pesti?:D no nehrabe mi z toho tehuleni uz??:D no myslim ze ne ale preji vsem takovy fajn unaveny porad pocit uz aby ste byly vsechny V TOM!!! 😅

mihaji
4. zář 2011

@markitka Ahojky, vítej do party. Tys měla svatbu v Novém Městě, viď? 🙂

joeyne
4. zář 2011

Dobré ráno a krásný den všem! 🙂 Jen pro zajímavost sem dám fotku (omluvte kvalitu) s TT, jak mi mizel pregnyl z těla..

alisi001
4. zář 2011

@dilemma díky hned rano dám vědět 😀 ale nic si od toho neslibuju 😒

stares
4. zář 2011

Ahoj holky, tak můj graf BT dnes takto. Co myslíte, byla ovu, nebyla ovu🙂? Díky. Pěkný den. M.

http://www.womenzone.cz/app/calendar/temperatur...

alisi001
4. zář 2011

@stares ahoj graf mi to neukáže a když si najedu na tvuj profil na womenzone tak mi to ukazuje jen graf 22.7.2011 - 17.8.2011 jinej graf tam nemaš 😒

alisi001
4. zář 2011

@stares skus ho vložit ještě jednou ale prvně se přihlaš na Womenzone 😉

alisi001
4. zář 2011

@joeyne a co ty čárky 😕

stares
4. zář 2011

@alisi001 nevím už, co s tím mám dělat. Zkoušela jsem už všechno, ale graf mi to neukazuje, ani když zkopíruju URL adresu, tak mi to ukazuje jen ten graf z předešlého měsíce. Nevíš, co s tím? Díky. M.

stares
4. zář 2011

Zkusím ho vložit takto, snad něco uvidíte. M.

alisi001
4. zář 2011

@stares ovu byla 😀 je vyznačená tím zelenkavým proužkem 31.8 😉

mochenkaa
4. zář 2011

@joeyne já tomu sice nerozumím, ale po pregnylu by snad čárka jen slábla jak ti slábne hradila hormonů z prášků, ne? Takže to že znovu sílí vypaadá superně 🙂 kdy si máš podle doktora dělat test?
@stares dkyž ti to vyznačilo tu tmavě zelenou tak asi jo