Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

makak32
23. srp 2011

@anabella_ahoj, my se tulíme ob den a tak si ani nedělám ovu testy a nehledím do kalendáře. Mě by to taky stačilo tak jak píšeš, ale co by člověk pro to neudělal že 😉
Manžovi to tak náramě vyhovuje, on by byl pro nejlépe každý den, ale doporučuje se co druhý den a tak jsem ho uklidnila, že to fakt stačí 🙂 plození ho strašně baví a tak mám pocit, že by si i trošku přál aby se to hned nepovedlo 😠

alisi001
23. srp 2011

@anabella_lee ahoj u nás je to ok 🙂 manža mi sám řek že se bude snažit jak nejlíp umí dokonce mi kontroloval ovu testy a každé ráno se ptá na teplotu strašně to mimi chce a já samozdřejmě taky 🙂 tak když jsem mu řekla že mi graf vyznačil ovulku na nic nečekal a tulil se 😀
samozdřejmě každý je jiný možná se mu nelíbí že je to jako rozvrh sexíku ( ted je ovulka tak ted bude sexík ) jde o to aby se do toho nemusel nutit mužský jsou prostě jiný 🙂 přesně tohle zažívala moje kamarádka taky chtěla mimi a říkala že se u nich stal sexík poviností a vubec si to neužívali a to není dobrý potom to omrzí ☹ a člověku to leze na mozek

alisi001
23. srp 2011

@makak32 přesně jak píšeš manža taky říká že ta výroba je nejlepší 😀 😀

anabella_lee
23. srp 2011

@makak32 Tak to máš super teda🙂 Můj drahoušek je skoro pořád unaven po práci, vstává už před 4 hodinou ráno a pak běhá celý den v práci a pak ještě pracuje něco doma, tak je večer rád že je rád a pak ještě já bych po něm něco chtěla 😀 Na jednu stranu ho chápu ale na tu druhou je mi to líto☹ Tak fakt nevím no, on by to nezvládnul co druhý den....jsem zvědavá kdy se s takovou zadaří 😒

kammka
23. srp 2011

ahojky. že bych se přidala?? my zatím tak nesměle.. nechráníme se. ačkoli genetiku máme až 20.9., pak se čeká na výsledky.. ale už máme jedno zdravé dítko a z minuléhho potratu v histologii nic neobvyklého nebylo, pouze mám geneticky podmíněnou poruchu srážlivosti..
takže by mi max navrhli amnocentézu, na kterou stejně odmítám jít 😠

alisi001
23. srp 2011

@anabella_lee mužu se zeptat kolik je mu let 😉

anabella_lee
23. srp 2011

@alisi001 bude mu 29 let....jsme manželé 3 měsíce, mi to občas příjde jak po 10 letech v tomto 😀 Sice mi to normálně i vyhovovalo, nebot jsem i já večer unavená než to vše kolem koní a tak vše udělám, takže normální stav je že se jde kolem 8 večer spát, když se vstává před půl pátou....musím sptá jako miminko 😀 Ale když chceme malé tak to je fakt problém no...a už po prvním měsici snažení je kvůli tomu problém...

kammka
23. srp 2011

@makak32 jéé, chlapi jsou setjný.. ten můj se na mimi třese taky jenom kvůli té výrobě.. jinak má ovšem trošku protaženou drž... no ovšem i já když si vzpomenu, jak mi bylo už 3x zle, z toho jednou docela dlouho a 2x to nedopadlo...a pak to břicho!! a pak porod a hlavně příšernost zvaná šestinedělí!!! naštěstí nebyly s kojením potíže..ovšem koliky byly až 4. měsíce..no hrůza, že do toho chci jít zas.. 😀

miky
23. srp 2011

@alisi001 takže dneska budeš zkoušet testík?

miky
23. srp 2011

@mishule12 tak a jsem napnutá jak kšanda jak dopadl testík?

makak32
23. srp 2011

@kammka víš čeho se nejvíc bojím, až se to jednou povede. Z předešlého těhu vím že pak ta chuť u mě už taková nebyla a navíc se podařilo to oco tady šlo. To zase budou doma kecy...

alisi001
23. srp 2011

@anabella_lee tak to je ještě mladej 😉 ten muj má 33 a je v poho taky je každej večer unavenej z práce ale říká že na sexík ještě energii najde 😀 když mi doktoři řekli že přirozeně neotěhotním tak se v podstatě snažil taky 😉 opravdu je to v tom jak se ten člověk cítí fyzicky a jakou má momentálně chuť na tulení

makak32
23. srp 2011

Myslím že to všechno není jen tvrdou prací, ale každý je prostě jiný. Můj muž a prý i tchán kdyby celý den farali v dole tak chuť bude vždy přítomna...

alisi001
23. srp 2011

@miky rozhodla jsem se že ne je ještě brzo a jelikož opět špiním ☹ ( ale neni to čistá krev ) tak nevím co bude dál ☹ ☹

kammka
23. srp 2011

@makak32 no tak to já neřeším.. u nás to bylo tak, že jsem záhy měla hematom po krvácení, tak nám to zatrhnul doktor.. a navíc, chlap byl už tak unavenej, že mu to ani nevadilo, že se bude odpočívat. předělával barák a ještě jezdil skoro denně za kobylou. měl toho docela dost :-/
teď zas dojíždíme oba do práce do Prahy, což je víc než hodina.vstávám v 5, on maličko později, ale po návratu ještě kmitá kolem zvířátek, když si je pořídil.. já tak leda stihnu něco s malou poblbnout, králíky, poklidit a uvařit a je zas 9 večer...

alisi001
23. srp 2011

@makak32 každé těhu je jiné já poprvé nechtěla ani slyšet a podruhé jsem byla k neudržení 😀 tak čekám co bude tentokrát až to vyjde 😉

makak32
23. srp 2011

@alisi001 tak fajn, třeba to bude tak jak říkáš 🙂 kéž by

miky
23. srp 2011

kamarádce se včera narodila Emička, jak já jí tedy závidím 😉 A holky přiznejte se, už nakukujete v obchodech po mimi věcičkách?

alisi001
23. srp 2011

@miky ja se přiznám 🙂 nenakukuji já už je mám preventivně doma 😀 😀 a spoustu věcí mám od sestry a švagrové 😉

miky
23. srp 2011

@alisi001 my máme tedy holčičí výbavičku doma po Barunce, ale ty pidi věcičky jsou tak nádherné, že pokud budou mít v Tescu zase nějaké výprodeje, tak se určitě neudržíma něco malého v neutrální barvě určitě koupím 😀 😀

kammka
23. srp 2011

@miky nééé, v žááádným případě.. mám toho doma mnoho beden.. akorát teda většinou holčičí věci :-/, tak bych radši, kdybych nemusela pořizovat modré..jen ať se to využije. 😀

alisi001
23. srp 2011

já mám zase moc věcí pro kluka sestra má 2 kluky a 1 holku a švagrová má taky kluka 😉

ninucha
23. srp 2011

ahoj, všechny vás tu zdravím, doufám, že nebude vadit, když se také přidám. Nevím, jestli se mi povede přelouskat všechny vaše zprávičky zpětně, ale pokusím se. 😉

alisi001
23. srp 2011

@ninucha ahoj vítek zařadím tě do tabulky stačí když napíšeš kolikáty DC jsi jmeno věk a jestli bereš nějaké vitamíny 😉

bujanda
23. srp 2011

@kd23 @hankamamka holky, tak zkouška byla super, zítra stáhnu fotky z foťáku a dám vám sem aspoň 2, šatičky padnou jak ulité, závoj jsem dovybrala a už se nemůžu dočkat......jenom v tom salonu bylo včera takový vedro, že jsem se v těch šatech málem upekla 🙂

bujanda
23. srp 2011

@hanulik88 ahoj, to jsi moc hodná, já na všechny taky pořád myslím a čekám až příjde konečně někdo s // 🙂 no první měsíc se nepovedlo ale jak už jsme psaly včera..září je naše a moje je svatební noc přeci 🙂

bujanda
23. srp 2011

@alisi001 to špinění jsou přeci jasné příznaky....takže kdy se chystáš na test? 😉

bujanda
23. srp 2011

jinak dobré ráno holky 🙂

ninucha
23. srp 2011

Jmenuji se Nina, je mi 28, DC 30 a když si vzpomenu, tak beru kyselinu listovou. Děkuji 🙂

mihaji
23. srp 2011

Ahoj děvčata, můžu se přidat mezi vás? 🙂