Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
31. srp 2011

@alisi001 No to nevím, on se pomalu ani neangažuje do něčeho, na vše má čas..☹

alisi001
31. srp 2011

já už se tomu dnes jen směju ale ten můj měl před svatbou takové nervy že strávil celou noc na WC a na svatbě ani nepil 😀 ale mi jsme bily v pohodě žádnej stres ani hádky naštěstí 🙂

alisi001
31. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................. 48DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 43DC
luci_inka......................42DC
zandi78........................40DC
ninucha........................38DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila..............................34DC (listovka)
tumik.............................33DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............31DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 30DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................30DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................30DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 29C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................29DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
baibies........................ 28DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................28DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................27DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................27 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 26DC (listovka)
kammka.........................25 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 23 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 23 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................22DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................21DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................21 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 20DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................20DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 19 DC
galigula .........................19DC
hopeful............................19DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .18 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................17DC
melliss.............................16 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............15DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................14DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................14DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................13DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................12DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................10 DC (listovka).................... ILONA 28 let
hankamamka................10 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea................................10 DC
alisi001..................... ..... 9DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................9 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................5DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ............................5DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz .............................5DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
hanulik88.................... ....3DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................3 DC (listovka, kontryhel)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 ........................1 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let

kcvrcekz
31. srp 2011

@kd23 No nevím no 14.4. by to mělo být, ale nevím v poslední době si fakt nejsem jistá tím zda je to to pravé...Chce dítě, ale jeho teorie o početí když si dá pivo vyvrací to, že bych měla někdy otěhotnět, protože to pivo si dává docela často..Tak už i s toho mám nervy, když si dá pivo a máme mít hvězdičku(nebo jak to tu pěkně píšete🙂 ). Pokaždé řekne, že nemůže ...Protože co kdyby se to povedlo a pak to bylo třeba nějak postižené..Nevím už co si o tom mám myslet...Jsem prostě zoufalá..☹

kcvrcekz
31. srp 2011

@alisi001 No tak to ti závidím...:-/ Já začínám mít pocit, že to prostě s chlapama neumím...

kd23
31. srp 2011

@kcvrcekz Každý chlap i žena pije alkohol... Každý teda ne.... 🙂 To dítě nebude postižené, pokud maminka celé těhotenství třeba nebude extrémě pít. Jestli zastáváš názor počít miminko s chlapem, který má absolutně čistý organismus, je třeba si najít abstinenta. Ale nutit přítele k tomu, aby přestal pít to nejde... Bude mít pak pocit, že ho budeš svazovat celý život... Co je za problém, že si dá pivo? Kolik jich denně vypije? Jestli se můžu zeptat?

kcvrcekz
31. srp 2011

@kd23 Ne ne asi jsem to špatně napsala...Mě o to nejde, já to neřeším...Mě by to bylo jedno..On nechce...On nechce být (na to neznám alternativní slůvko) když si dá pivo..Toto je jeho tvrzení ne moje...😉 Jinak v poslední době každý den tak 2 piva a v pátek tak 8...

kd23
31. srp 2011

@kcvrcekz Jo takže takhle: Dneska jsem měl pivo, dneska radši ne, aby to mimi bylo zdravý? Chápu to?

kcvrcekz
31. srp 2011

@kd23 jo jo přesně tak..

alisi001
31. srp 2011

@kcvrcekz ale podle mě je to hovadina já bych se ho asi zeptala co vlastně chce pokud chce mimi tak at to pivo teda nepije když si myslí že by to uškodilo ale je to blbost

alisi001
31. srp 2011

@kcvrcekz to je ta blbá mužská logika 😠

kcvrcekz
31. srp 2011

@anabella_lee No to jo, ale tak dá se to nějak řešit, ale my spolu nemůžeme animluvit...Pokaždé jsem já ta co dělá problémy...On ne...Takže nevím co dělat...

kcvrcekz
31. srp 2011

@alisi001 To je, ale prostě když bych toto řekla, tak budu zase v pozici, že mu to zakazuju.,,

kd23
31. srp 2011

@kcvrcekz Tak to si asi nejsem trošku jistá, jestli to mimi chce, protože tohle je hodně divná výmluva ☹ Nebyla bych si jistá, jestli to myslí vážně. Promluvte si - to je asi to jediné, co je teď nejduležitější. Uvidíš jak bude reagovat a to ti samo napoví, jestli s ním budeš chtít být celý život... Ježiš - to se mi to říká, co? To jsem zase chytrá ☹ 🙂

anabella_lee
31. srp 2011

@kcvrcekz zkusit si v klidu promluvit, dát mu něco za úkol aby vyřešil co se svatby týká at to máte trošku rozdělené, a nechat mu čas a pořád o tom nemluvit, a po pár dnech se zeptat zda na tom už zapracoval. Mi se to osvědčilo, ale dkyž jsem do něj hustila pořád tak to bylo to samé, hned jsme se hadaly. Tak to zkusit sem tam vypustit z hlavy a dělat něco společně aniž by se pořád něco řešilo. Když se pořád něco řeší je to velký tlak na oba, tak třeba někdy vypnout. ten stres před svatbou je fakt šíleny, až po svatbě přišla opravdová pohoda a klid🙂 Tak ti přeji aby jis ho měla už taky, kdy máte termín?

alisi001
31. srp 2011

@kd23 ale máš v podstatě pravdu

kcvrcekz
31. srp 2011

@anabella_lee AŽ 14.4.

kcvrcekz
31. srp 2011

@kd23 No to si taky právě jistá moc nejsem.Když jsem se ho ptala zda to vůbec chce řekl, že si za tím co řekl stojí...Ale chování tomu moc neodpovídá...Tak nevím

kd23
31. srp 2011

@kcvrcekz ☹ Já nevím. Těžko se radí. Co ti říká srdce a co rozum? Jestli ho opravdu miluješ, seš si jistá, že takovou jeho povahu překousneš? Jenom si prosím neříkej, že se změní a bude jinej.... Možná trošku, ale nikdy se nezmění od základu.... ☹

kcvrcekz
31. srp 2011

@kd23 To já vím...To právě teď už nevím...Včera jsem si byla zkusit šaty a všechny kamarádky poznali, že je něco špatně...Prý ty teda nejsi moc veselá nevěsta, ale nějak mi to nejde...

anabella_lee
31. srp 2011

@kcvrcekz Tak to je ještě za dlouho...ale i tak to uteče jako voda. Měla by jsis s ním otevřeně promluvit, že sice něco říká ale chová se jinak, přesně tak jak to píšeš. Pokud mu to neřekneš jak se citíš, bude si mylet že je vše v pohodě....

kcvrcekz
31. srp 2011

Holky všem moc děkuju za podporu a i za vyslechnutí...🙂

kd23
31. srp 2011

@kcvrcekz Neděkuj. Promluvte si a dej vědět, jak to dopadlo! Řekni mu, jak to citíš ty... Uvidíš jeho reakci... Budeme držet palce! Drž se!

mochenkaa
31. srp 2011

tak úklid hotový, pustila jsem si k tomu Horkýže Slíže a šlo to rychle. Oběd uvařený, teď jen počkat na M.

@kcvrcekz to je mi moc líto, ale jak říkají holky třeba je to tou svatbou, já teda z vlastní zkušenosti říct nemůžu protože nejsme svoji, ale je fakt že by jsme se celkem hádali v době kdy jsme kupovali byt. Což nás na jaro čeká znova 🙂 .Čím ti oponuje?

@leni84 taky ti ten čaj tak chutná? 😀

kcvrcekz
31. srp 2011

@mochenkaa No toho je víc...

mochenkaa
31. srp 2011

@kcvrcekz hlavně hlavu vzhůru. mě se osvědčilo mluvit s ním o pro mě důležitých věcech uplně bez emocí, jak kdyby jsme se bavili o počasí (je to těžké ale mě to funguje) a nejvíc důležité věci probíráme večer v posteli nebo si zajít do oblíbené restaurace a u večeře to probrat - výhoda, nebude dělat scény 😉

mochenkaa
31. srp 2011

@kcvrcekz jak jsi psala že má na všechno čas. to neřeš, M si myslí, že svatba se naplánuje a uskuteční během měsíce a miminko se povede hned jak se rozhodne 😀
já se přiznám, měla bych nervy z toho piva, ani ne z toho že nechce počat mimčo napitý ale celkově že ho potřebuje tak často (ale je fakt že mi pijeme tak 5x do roka a můj otec je alkoholik tak k tomu mám averzi)

kcvrcekz
31. srp 2011

@mochenkaa No tak to je pro mě asi ten problém taky....Kdysi pil hooodně a já ho znala jen opilého....Pak jsme se dlooouho neviděli...A teď jsme spolu...Ale nevím no...Jestli je to problém a nebo jsem moc náročná...

mochenkaa
31. srp 2011

@kcvrcekz já bych to nepřekousla, ale jak jsem řekla mám špatné zkušenosti. Fakt si spolu někam zajděte na večeři a zeptej se ho jak moc chce rodinu a co je ochotný pro to udělat. Já jsem třeba M řekla o Alisi že se snaží tak moc dlouho a on se dost lekl a dokonce začal jíst vitamíny 😀 . Sama si hlavně rozmysli jestli jsi ochotná to pivo přežít 😉 nebo ne.

leni84
31. srp 2011

@mochenkaa Čajík je výbornost.. 😀 No, mně bylinky zas až tak moc nevadí, takže úplný hnus pro mě kontryhel není..ale ani žádná dobrota..Jen si říkám, že těch 14 dní v měsíci to přežiju..🙂
Čtu, že rozebíráte nějaké soukromé záležitosti..Večer se vás pokusím dočíst..