Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
5. zář 2011

@miky tak ty mi teda dáváš po ránu pomalu se tady válím smíchy 😀 😀 oni ti chlapi občas vyplodí nějakou hovadinu 😀

markitka
5. zář 2011

@alisi001 Aspoň je s nima nějaká zábava 😀

mihaji
5. zář 2011

@miky Papiňák? 😀 Kam na to chodí? 😀 Snad ti nešla z uší pára.... 😀

kcvrcekz
5. zář 2011

@mihaji No tak to jsem si taky myslela, že to musím měřit jen v pochvě a to právě....Tak to zkusím...Ale tento ciklus to nechám tak jak to je ..🙂 Vychází mi to na 9. ovul, ale jsem zvědavá jak to bude..No budu muset nenásilně hvězdičkovat..🙂 Snad to můj drahý teď přežije když to bude víc než je zvyklý..😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji říkej mi broučku a já po tobě polezu 😀 to řekne taky jen chlap

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisii001 @miki holky s váma je po ránu sranda..🙂 Ani pracovat se mi nechce..😀 😀 Díky vám to vypadá na super den..😀

miky
5. zář 2011

@kcvrcekz tak nepracuj 😀

miky
5. zář 2011

@mihaji ježíší, tak to by ještě tak scházelo, aby mi při tom měření šla z úší pára 😀 😀 😀

kcvrcekz
5. zář 2011

@miky No kdyby to šlo..😀

alisi001
5. zář 2011

@miky no dokážu si to živě představit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mihaji
5. zář 2011

@miky Taky si to docela živě představuju 😀 to by manžel čučel 😀

miky
5. zář 2011

@alisi001 ale na druhou stranu, když by to pomohlo, tak budu klidně páru upouštět jak parní lokomotiva 😀 😀

kammka
5. zář 2011

ahojky, já zatím nic, mrcha nedorazila, pouze bylo to mini špinění a šmitec...

alisi001
5. zář 2011

holky dobrej vtip 😀 "Máámíí, máámíí, co mám dělat, můj tamagoči je v jiném stavu!""To není možné, co je to za divnou hračku, přines mi to, já se na to musím podívat."Dítě přinese tamagoči, maminka čte a zbrunátní. Na displeji je skutečně napsáno: "Jsem v jiném stavu, co budeš dělat?""To ale není tvoje tamagoči Aničko, to je tatínkův mobil."

miky
5. zář 2011

Holky mějte se tu, já jdu odfuňět do města 😀 😀 😀

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 No tak to je drsnej vtip 😀

dilemma
5. zář 2011

Dobree rano ženyy!!!

Jeste sme vas vsechny nestihla doscit ale tak co noveho nikdo s vysokym dc se neprihlasil??? to neni snad ani mozny ne???

@alisi001 to je mi lito:( ale snad se brzo zadari na dve //🙂 drzim vsecky palce🙂

alisi001
5. zář 2011

ŽENA → Nesvítí světlo v pokoji . Oprav ho.
MUŽ → Mám na čele napsáno ELEKTRIKÁŘ?
ŽENA → Nejde pračka. Oprav to.
MUŽ → Mám na čele napsáno Opravář? Jdu do hospody .
.....Vrátí se za 2 hodiny a vše funguje.
MUŽ → Jsi šikovná.
ŽENA → To ne já. Jsem plakala na schodech a šel soused a řekl, že to spraví. Chtěl za to buď buchty, nebo pořádný sex.
MUŽ → Buchty mu chutnaly?
ŽENA → Mám na čele napsáno Dr.Oetker?

alisi001
5. zář 2011

@dilemma jasně že se zadaří 😉 já tomu věřím

alisi001
5. zář 2011

@dilemma ozvaly se holky s vysokym DC a zatím to prý platí 😖

dilemma
5. zář 2011

@alisi001 tak to je poarada kdyu nestracis nadeji🙂 jen tak dal🙂 a to je divny:( tak vysoko a nikde nic?... no nechame je byt snad brzo z necim dorazi ale myslim ze nektere to asi depta:D treba mne:D

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisi001 To je super vtip..😀

alisi001
5. zář 2011

@dilemma no mě taky jediná wer2 se neozvala tak ji smaznu

ange_de_la_morte
5. zář 2011

@markitka: ono je to vlastně jedno co si manžel myslí, hlavně jak spolupracuje při snaženíčku 🙂

no co se týče měření tak ten rozdíl by měl být snad až půl stupně což mi připadá dost, ale každopádně by mělo být jedno kde meříš, hlavně jak měříš pořád na stejném místě ne ? zvažuju že si koupim teploměr a taky zkusím měřit

dilemma
5. zář 2011

@alisi001 dobre dobre🙂ú mely by to tak byt bo pak jsou tady holky zdeptany ze maji vyskoy dca nic se s nemi nedeje a tabulka jevbelika jako rpaha aprd z toho:D ja dofam ze uzs e to nejak rozjede bo to zustalo nejak na mrtvym bode:(

alisi001
5. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..

mishule12.................53DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
luci_inka.....................47DC
ninucha.......................43DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................38DC................................................................................................MARTINA 28 let
mahonia......................35DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................35DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................35DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 34C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................34DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................33DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................32DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................32DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 31DC (listovka)
kammka........................30 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................29 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 28DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 28DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................27DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................26DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................26 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 25DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................25DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 24DC
galigula .........................24DC
hopeful...........................24DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .23DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................22DC
melliss...........................21DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............20DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................19DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................19DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................19 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................18DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................17DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................15DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................15 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................15 DC
alisi001..................... .....14DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................14DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................13 DC.............................................................................................MARKITKA 27 let
beta.m..............................10DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................10DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................10DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................10DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lovelylady...........................9DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....8DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................8 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................6DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..5DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........5DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................4DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................2DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let

mihaji
5. zář 2011

@ange_de_la_morte Taky to chápu tak, jak píšeš. Že někde jsou ty teploty nižší, někde vyšší, ale pokud měříš stále stejně, tak by ta křivka snad měla odpovídat.

nemo1985
5. zář 2011

Ahojky holky, tak třetí den špinění, o něco více než včera tak nevím zda je to rozjíždějící mrcha už, týden před ale.
Počkám zda se rozjede nebo ne, jinak zkusit testík. A jít k dr.
Moje kamarádka měsíčkovala do 3.měsíce.

Co vy myslíte???? 😕

markitka
5. zář 2011

@ange_de_la_morte Teď moc nespolupracuje, ale prý tento týden se na to zase vrhnem 😀

elvis12
5. zář 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? konečně se taky snažím o mimi... Moc tady těm různým zkratkám nerozumim, ale snad se chytím 😀 Hezký den všem...