Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
5. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀

mishule12.................53DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................43DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................38DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................35DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................35DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................34DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................33DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................32DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................32DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
kammka........................30 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................29 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 28DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 28DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................27DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................26DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................26 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 25DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................25DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 24DC
galigula .........................24DC
hopeful...........................24DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .23DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................22DC
melliss...........................21DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............20DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................19DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................19DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................19 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................18DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................17DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................15DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................15 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................15 DC
alisi001..................... .....14DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................14DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................13 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................11 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................10DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................10DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................10DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................10DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lovelylady...........................9DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....8DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................8 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................6DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..5DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........5DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................4DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................2DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................1DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let

kcvrcekz
5. zář 2011

@sarana Tak koukám a gratuluju..🙂

elvis12
5. zář 2011

@markitka jj, proto jsem se zaregistrovala 🙂 ja jsem koupila minuly tyden listovku. Ale jinak tomu zatim nechavam volny prubeh. At to v praci utika.

alisi001
5. zář 2011

holky tak SARANA přešla ze snažilek k těhulkám ale nechám ji v tabulce 😀 😉

elvis12
5. zář 2011

@mihaji mela jsem u obeda stejny pocit! je to asi tlakem...

kd23
5. zář 2011

@mihaji No za chvíli je tady buřina http://informator.epastorek.cz/pocasi.htm
Aspoň, že ten víkend vyšel 🙂

mihaji
5. zář 2011

@kd23 No to jo, nad Hradčanama bylo už pěkně černo. Víkend byl parádní. Doufám, že v pátek se to nějak umoudří, kamarádka má svatbu.

alisi001
5. zář 2011

pěkně se nám tu zatahuje a burácí bafani už se pomalu schovávají 😀

kd23
5. zář 2011

No a já si ještě nedošla pro obídek... To už asi nestihnu ☹

mihaji
5. zář 2011

@kd23 V tomto případě dvojnásob platí "Kdo zaváhá, nežere." 😀 Neber to nijak osobně, ale hned mě to napadlo 😀
Ale jestli jsi v Praze, tak to ještě asi stihneš, zatím se nic neděje.

kd23
5. zář 2011

@mihaji Jenže já ještě nemám hlad 😀, koukám po dětských postýlkách 🙂 Chtěla bych polohovatelnou, na kolečkách a s posunovací bočnicí 🙂

mihaji
5. zář 2011

@kd23 Tak to je pak s tebou těžký 😀 . Tak nad tím jsem ještě nepřemýšlela, to budu řešit, až budu těhotná (jestli se povede). Ale nedávno jsem slintala nad jednou úžasnou postýlkou, ale vím, že si ji nebudu moct stejně dovolit.

kd23
5. zář 2011

@mihaji No právě... Když jsou krásný, tak stojí od 4 do 12 tis ☹ Tahle je za 6500,- ☹

mihaji
5. zář 2011

@kd23 Ta je taky pěkná. Mně by se líbila nějaká veselá. Ale vzhledem k financím určitě skončíme u nějaké klasiky.

kd23
5. zář 2011

Já jsem taková konzerva, takže u mě klasika převládá. I když jsou postýlky sebevíc barevné, podle mě to to dítko neocení ☹ První týdny vidí černobíle... Já třeba netuším, co jsem měla za postýlku. Ale vzhledem k minulému století jsme asi měly všechny klasickou dřevěnou 🙂

mihaji
5. zář 2011

@kd23 Já vím, že dítko by to neocenilo, ale já jo 😀 , ale 16000,Kč kvůli tomu za postýlku fakt nedám. Já jsem měla klasiku s červenými koulemi, které jsem pěkně ohryzala 😀

martinan4
5. zář 2011

Ahoj holky, tak pokud se nic nezmění, tak hlásím // 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@martinan4 Tak velká gratulace..🙂 Hlavně ať je vše v pořádku...🙂

kd23
5. zář 2011

@martinan4 Jupí !!! Gratulace !!! Kdy jdeš k dr.? Prosím, poplivej nás tady všechny 🙂 Díky !!! 🙂

martinan4
5. zář 2011

@kcvrcekz Děkuji moc...! 🙂 teď jenom vydržet 🙂 už abych mohla k doktorovi 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@martinan4 No hlavně být v klidu...🙂

martinan4
5. zář 2011

@kd23 Děkuji!!! A plivu na všechny, co jste tady!!!! 🙂

K doktorovi chci až po tom 6 týdnu, což jestli počítám dobře, je po 20.9. Dneska tam ještě budu volat, tak uvidíme, co mi řeknou 🙂

martinan4
5. zář 2011

@kcvrcekz Budu se snažit... akorát jestli jsem předtím nemyslela na nic jiného, než na to, jak otěhotnět, tak teď zase nemyslím na nic jiného, že jsem nejspíš těhotná 😀 Čili co se třeba pracovní morálky týče, žádná změna 😀

kcvrcekz
5. zář 2011

@martinan4 A po jak dlouhé době se to povedlo? No tak toto je novinka na kterou se nedá ani přestat myslet..😀

mihaji
5. zář 2011

@martinan4 Supééééér, gratuluju . 🙂 Jen více takových dobrých zpráv.

martinan4
5. zář 2011

@kcvrcekz Naprosto nečekaně na první pokus 🙂 Právě... teď mi navíc ještě volali z personální agentury, že pro mě mají zajímavou nabídku práce 😀 A to volaj teď 🙂

martinan4
5. zář 2011

@mihaji Děkuji 🙂 Přesně tak, jen houšť 🙂

kd23
5. zář 2011

@martinan4 To je paráda na první pokus!!! 🙂 🙂 JO, zákon schválnosti (personálka) 😀

mihaji
5. zář 2011

@martinan4 Je vidět, že se znásilňování vyplatilo 🙂 .

martinan4
5. zář 2011

@kd23 Nečekala jsem to, ale rozhodně si nestěžuji... 🙂 brala jsem 12 let HA, ale vysadila jsem jí minulý říjen... ale stejně červíček vždycky hlodá, i když mi gyn. doktorka říkala, že je to v dnešní době už naprosto bez problémů... 🙂