Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
7. zář 2011

@alisi001 vlastně je to takové malé vo-doo (či jak se to píše) 😀 😀

kcvrcekz
7. zář 2011

@miky No zatím tedy žádného chlapa nebudu chtít vidět hodně dlouho...Toto je dost bolavé a řekla bych, že nějakou dobu bude...

alisi001
7. zář 2011

@miky dneska ráno mě manža rozesmál prej co děláš a já měřím teplotu a on a nemám ti ji změřit já než pujdu do práce a já mu říkám ale v té prácu už ji měl dávno být protože je 7.00 a budík jde špatně 😀 no v životě jsem ho neviděla tak rychle se oblíct ani pusu mi nedal a byl v tu ránu pryč ale ještě z chodby na mě volal že cečre mu stejně neuteču 😀 😀

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 No, ty se podle těch teplot opravdu asi moc řídit nemůžeš 😒

miky
7. zář 2011

@kcvrcekz já vím, také jsem to nemyslela tak, že bys nějakého chtěla hned zítra. Jenom jsem si vzpomněla na sebe, že když jsem se rozešla, tak jsem se bála představy, že už nikdy nikoho nenajdu a zůstanu sama. Chtěla jsem to trošku "odlehčit", ale jestli se tě to dotklo, tak promiň

miky
7. zář 2011

@alisi001 chudák, tak ani teplotu ti ráno v klidu nemohl změřit 😀

alisi001
7. zář 2011

@mihaji to asi ne ale dneska ve 3.00 ráno jsem byla venčit bafany tak možná proto mám dnes tu teplotu jinou myslím si že se to tím dost ovlivnilo co vy na to holky 😖

alisi001
7. zář 2011

@miky 😀

stares
7. zář 2011

Tak já dnes takto, mírný pokles. Je pravda, že 20 minut před měřením jsem šla na záchod, už jsem to opravdu nemohla vydržet🙂.

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...

miky
7. zář 2011

@alisi001 já chodím na WC každý den kome 4hod. a teplotu měřím v těch 6:30 a pohoda. I když je pravda, že sejdu jenom do přízemí a pak zase těch cca 15 schodů vzhůru a zpátky do postele, takže si myslím, že pokud jsi neměřila teplotu hned po tom venčení a ještě na nějakou dobu usla, tak se teplota zase srovnala 😉

hopeful
7. zář 2011

Dobre rano holciny
Tak jsem rano opet testovala, druha carecka tam je, ale je o trochu slabsi nez vcera ☹ ☹
Budeme se muset obrnit, kdyby nahodou...

alisi001
7. zář 2011

@miky no ještě necelé dvě a půl hodky jsem spala

alisi001
7. zář 2011

@hopeful vlož foto posoudíme

hopeful
7. zář 2011

@kcvrcekz - to vis, ze Te tady rady uvidime. Je fajn si mit s kym popovidat, kdyz je Ti tezko a my Te rady vyslechneme, a az prijde cas, muzes nam sem dat noveho napadnika ke schvaleni. 😉

hopeful
7. zář 2011

@alisi001 - zkusim, ale nevim, jestli tam tu chuderu vubec uvidite. Tak momentik. ☹

miky
7. zář 2011

@alisi001 tak to se podle mě teplota zase vrátila do svého dnešního "normálu" 😉

alisi001
7. zář 2011

taky se dneska pokusím moc nepít a odpoledne udělám testík a pokud nic tak ho budu dělat obden jinak se zblázním ☹

miky
7. zář 2011

@alisi001 moc ráda bych ti nějak pomohla, ale prostě nevím jak 🙄

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 No ještěže se kočičky venčit nemusí, stačí mi to buzení o víkendu na krmení 😀 . Ale když jsi potom ještě 2, 5 hodiny spala, tak by to zase takový vliv mít nemuselo.

hopeful
7. zář 2011

Tak tady to je, pro porovnani prikladam i tu ze vcera vecer. Dneska rano by prece musela byt carka silnejsi nez z vecerniho pokusu... ☹
Na dnesnim testu je napsano "dnes" - jestli se to dobre odesle, tak je to ten spodni.

alisi001
7. zář 2011

@hopeful není ten dnešní ještě mokrej ono to pak klame ale skus testovat ob den nebo může byt vadny test dokonce i ta kontrolni je slabší 😒 skus udělat testík ještě v patek dřív ne

miky
7. zář 2011

@hopeful třeba na to má vliv i to, že jsi ten včerejší testík nechala v tom vzorku s močí o vteřinku déle a proto ta čárka mohla být silnější.....a ta fotka toho včerejšího testíku je ze včera, nebo je to foceno také teď? Já když se koknu na ovu test třeba s rozmením 10hod., tak ta testovací čárka vždyky ztmavne. Každopádně podle mě je těhu čárka pořád krásně silná!

ange_de_la_morte
7. zář 2011

@hopeful: ahojky tak ta čárečka tam na té fotce je 🙂 ... tak přeju štěstí ať jde vše jak má a ať to nezakřiknem

@mischako: @ nini19: ahojky vítejte mezi náma snažilkama a ať se brzo zadaří 🙂

@kcvrcekz: to je mi líto že to takhle dopadlo, ale na druhou stranu lepší zjistit že by to nefungovalo teď než až po svatbě a s bříškem, i když je to malá útěcha, stejně hlavu vzhůru a až najdeš toho pravého tak se zase přidáš k nám snažilkám 🙂

@mihaji: taky bych někdy potřebovala být vklidu a nejde to .... jestli tě focení baví a děláš to schutí tak nemáš co pokazit 🙂

@verik19: no ještě bych neházela flintu do žita, na testování se mi zdá ještě dost brzo, a graf se mi zdá nadějný, třeba se druhá čárka za pár dní teprve objeví

@alisi001: ten tvůj graf je stejně jak EKG, ale vypadá že se to už uklidnuje

mihaji
7. zář 2011

@hopeful Zkusila bych to v ten pátek, jak píše alisi, neházela bych rozhodně flintu do žita, čárka vypadá víc než nadějně. Jesli mi nedorazí MS, můžeme zkusit testnout "spolu". 😉 Akorát se sem v pátek asi vůbec nedostanu podat zprávu. A už mám zase děsný návaly horka. 😒

mihaji
7. zář 2011

@ange_de_la_morte jj focení mě baví dost a mému okolí se fotky i líbí, tak snad nezklamu 🙂

alisi001
7. zář 2011

@ange_de_la_morte 😉 přesně

ange_de_la_morte
7. zář 2011

@hopeful: jak píše alisi001 tak i ta kontrolní čárečka je o něco slabší, nenech se tím rozhodit a zkus za den či dva ještě další testík 🙂

hopeful
7. zář 2011

@miky, @alisi001 - dik za uklidneni - fotky jsem obe fotila dneska rano. Mate pravdu, ze i ta kontrolni je slabsi. Tak snad.

Alisi, a Ty to mas tedy s ovu jak? Ja se v tech grafech moc nevyznam.

@mihaji - naprosty souhlas s kockami 🙂 My jsme bez zvirectva, rikali jsme si, treba "az budou deti vetsi" (kdyz nejake budou) dostanou pejska - aby maminku a tatinka naucili zodpovednosti. 😀 Jenze problem s pejskem je, ze clovek nikam nemuze ani na par dni, aniz by ho nevzal s sebou.

mihaji
7. zář 2011

@hopeful To máš pravdu, ale zase toho psíka je jednodušší s sebou vzít. Já zase musím shánět pro kočičky hlídání 😀

alisi001
7. zář 2011

@hopeful no ještě ovu nebyla ☹ ale snad bude ještě mám čas minule byla až 29 DC tak uvidím třeba se umoudří jak u miky a příjde dřív 🙂