Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
8. zář 2011

@makak32 my jsme to tak taky předtím měli, ale pak nám vyhozené pojistky vypálily router a nový už nebyl nastavený 😀 takže můžem všude.

mochenkaa
8. zář 2011

@mihaji pokusím se 😉

mochenkaa
8. zář 2011

holkýýý a proč jsme skoro všechny blond? 😕

alisi001
8. zář 2011

holky loučím se s váma pro dnešek na stránce 195 tak doufám že zítra ráno to nebude přes 200 😀 jestli mě ještě někdo chce na FB tak posílejte žádosti 😉 na alena hladíková mám tam stejnou fotku jako tady na MK 🙂 přeji vám hezkou hvězdičkovou noc všem pa pa

mochenkaa
8. zář 2011

@alisi001 co ty, ale já až ráno vlezu na pc tak bude zítra zas popsaných 15 stránek 🙂 a kdo to má pak dočítat 😀

makak32
8. zář 2011

@alisi001 super všechno funguje, všechny jsem požádala o přátelství, doufám jen že jak jsem mačkala a mačkala že to jsou jen ženy od tud 🙂

makak32
8. zář 2011

@mochenkaa to se ale máte, já měla nedávno ještě přístup ke všemu, než na to přišli, trvalo jim to dva roky 🙂 že by nějaký úplateček 🙂

alisi001
8. zář 2011

@makak32 určitě jo 😀

makak32
8. zář 2011

Taky musím jít, chystat večeři sbalit věci malé a odvést ji k našim na noc jako každý pracovní den.
Tak hezký večer a dobrou noc 🙂

mishule12
8. zář 2011

Ahoj holky 🙂 Co znamená mezistanice? Jinak u mě nic nového, stále nic, asi trhnu rekord v trvání cyklu 😀

mochenkaa
8. zář 2011

@makak32 dobrou.
dívala jsem se na tvoje fotky a u malé jsem byla jednu chvilku přesvědčená že jsi to ty jako malá 🙂 je ti hrozně moc podobná

mochenkaa
8. zář 2011

@mishule12 holky co mají slabou čárku nebo špatnou zkušenost s předchozími těhu a chtějí to mít nejdřív potvrzené od dr 😉
že tě to ještě baví tak dlouhý cyklus 😀

mihaji
8. zář 2011

Pěkný večer všem. Dostanu se sem asi až v sobotu večer, tak se obávám, že vás pak ani dočíst nestihnu 😀
@makak32 Koukám, že jste byli na Kosu 🙂 My byli před dvěma lety v Tigaki.

mishule12
8. zář 2011

@mochenkaa áááá děkuji 😉
Mně to opravdu moc bavííí noo 🙂 Zítra si udělám asi už 4 test, tak uvidím 😀 Takhle to snažení se značně prodlužuje 🙂

mochenkaa
8. zář 2011

@mishule12 tě pěkně nechává napnutou 😀

ili08
8. zář 2011

Tak holky já se dnes dozvěděla že mě v pondělí po 14 denní dovolené čeká v práci inventura-a za provozu.No jsem z toho fakt happy,že to nemohly udělat když jsem měla dovču 😒 Jinak taky přeju všem pěkný večer,jdeme se dívat na filmík a pak nejspíše hvězdičkovat 🙂 Tak se mějte a zítra papa

mishule12
8. zář 2011

no doufám, že už ne dlouho, ať už tak či onak 🙂 abych se trochu posunula dal ...

ajaaja111
8. zář 2011

Ahoj holky,můžu mít dotaz? S manželem se snažíme o mimi. Minulý týden v pátek mě strašně bolelo v podbříšku a píchalo mě na pravé straně při dosedu na židli a hlen byl pružný. myslím, že to byla ovu a tak jsme si dali záležet 🙂. Včera mě ale v práci začalo strašně bolet břicho a sem tam mě píchne v podbříšku, myslíte , že to minulý týden nebyla ovu a že může být nyní.???děkuji za odpověd

mochenkaa
8. zář 2011

@ajaaja111 v nejlepším případě byla minulý týden ovu a teď se vajíčko zahnízďuje 😉

kcvrcekz
8. zář 2011

Holky tak jdu dneska koukat už na růžovku tak se mějte a pěkný večer...🙂

ajaaja111
8. zář 2011

mochenkaa-to by jsme byli strašně šťastní, snažíme se už dýl a manžel jezdí kamionem a často není doma☹

mochenkaa
8. zář 2011

@ajaaja111 tak držím pěsti ať za týden najdeš // 😉

ajaaja111
8. zář 2011

Děkuji snad to vyjde, musím Vás holky o víkendu dočíst a ráda bych se k Vám přídala

mochenkaa
8. zář 2011

@ajaaja111 nahlaš @alisi001 kolíkátý jdi DC (den cyklu - 1 DC je první den menstruace), jméno, věk a jestli bereš nějaké vitamíny. Přidá tě do tabulky 😀 a jinak vítej 🙂

kcvrcekz
8. zář 2011

@mihaji Tak zítra držím pěstičky ať ti zítra dobře dopadne to focení...🙂

lucianas
8. zář 2011

@kd23 ... to je pravda. ale já doufám ve spací miminko, které nechá maminku vyspat. když mě ten náš drobek zatím nenechá.

@slunickomamina25 .... přeji, ať se co nejdříve už zadaří. a jak máš stará dítka?

@blazu ... na čem jste byli v kině?

@mischako .. přesně jak píše kd23, ať jsou ty bolesti od zadařeného snaženíčka, a ať brzy poleví!!!

mischako
8. zář 2011

@lucianas děkuji 🙂

lucianas
8. zář 2011

@mihaji ... taky bych volila tuto variantu. raději jít dřív do práce a pak z toho dne ještě něco mít, než ho opravdu propracovat v práci.

@mochenkaa .. takže dvanáctky, dlouhý a krátký týden? to je jak manžel. taky tak dělá. ale docela to jde, zvykla jsem si na to.

@kd23 ... taky si vždy říkám, že toho třeba na dočítání tolik nebude, ale opak je pravdou.
a to se sem zítra dostanu asi až večer, a příští týden zřejmě budu mít každé dopo brigádu, tak to nebude vůbec jednoduché to dočíst. a víkend nejsme doma, takže budu úplně mimo mísu.

@lucik1986 ... užij si dovolenkový pátek. co máš v plánu? ... aha , přípravy na narozky. to je příjemné. tak si je krásně užijte, oslavte a oběma vše nejlepší už předem.

lucianas
8. zář 2011

@mochenkaa ... nesmutni, taky se dočkáš!!!! ať je to co nejdřív.

lucianas
8. zář 2011

@mochenkaa ... tý jo, toho jsem si ani nevšimla. jsi vážně všímavá!!! 😀

@mishule12 ... že by testík překvapil? držím palečky!!!

@ili08 ... to nezávidím, tu inventuru. tak ať jde rychle od ruky a s dobrým výsledkem!!

@ajaaja111 ... kdo ví. ale jak psala mochenkaa, tak by bylo super, kdyby teď se jednalo o zahnizďování a za týden ti vyšly // na těhu testíku. držím palce!!! ... přidej se, vítej mezi námi.

@mischako ... nemáš zač děkovat.