Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
9. zář 2011

@foaji to jemi líto, ale září to jistí 😉

všera jsem se M ptala kdy by chtěl aby to vyšlo a vylezlo z něj, že v listopadu nebo prosinci ať se mimi narodí srpen-září a my můžem ještě v červenci na fesťák 😀 😀 😕 😠 😀

@kd23 snad tě poslechne a ještě bude stoupat

luciesofi
9. zář 2011

@foaji hehe, no jasně! A aktuální studené a deštivé počasí tomu přeje i po další stránce - vždyť co má člověk doma dělat v takovým nečase! 🙂 🙂 😀

alisi001
9. zář 2011

@mochenkaa tak u tebe je to ovulka 😉 u mě to asi nehrozí ☹

mochenkaa
9. zář 2011

@alisi001 snad máš pravdu 🙂 i u tebe dorazí. a snad dřív než minulý měsíc 😉

ili08
9. zář 2011

@dilemma taky držím palce a těším se na nové zprávy 🙂
S těma snama je to asi dnes všude stejné-my dnes byli na veterině se Sendym na krev a v noci se mi o tom zdálo-dlouho jsme čekali v čekárně a doktoři se zabývali porodem myši,no prostě sen jako blázen 🙂

mochenkaa
9. zář 2011

@ili08 a porodila myš v pořádku? 😀
Jak Sendy dopadl s krví? Všechno OK?

kd23
9. zář 2011

@ili08 Porodem myši 😀 😀 😀 tak myslím, že máme všechny dost, holky 🙂
Dneska papám kungpao s rýží 🙂 Nějak jsem dostala chuť 🙂
Jestli to do pondělí ráno nedostanu, tak dělám těhu testík 🙂 Už aby byl víkend 🙂

dilemma
9. zář 2011

Ahooooooooooj Holky!!

uz sem doma ale mam ecko a nejdou mi nahravat fotky:( tak to zkusim u nasich jdu za chvilicku na vlak s malickym abych to stihla prece jen za ostravu je cesta daleka🙂
Jinak teda mame jen vacek zatim odpovidame 6+1🙂 na kontrolu mame prijit za 2 tydny aby slo videt srdiclo ale jinak je vse v poradku a na miste kde ma byt🙂 tak ju pa holky krasny vykend a fotku hodim hned jak budu moct paaaaaaa:-*

kd23
9. zář 2011

@dilemma Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. To je krááásný !!!! 🙂 🙂 🙂 JUCHU !!! 🙂 🙂 🙂 🙂

alisi001
9. zář 2011

@dilemma gratulace 😉

verik19
9. zář 2011

@dilemma gratuluju 🙂

mochenkaa
9. zář 2011

@dilemma velká gratulace 🙂

alisi001
9. zář 2011

Jediný důvod, proč muži přežili až do dnešní doby je, že se jim během evoluce zákeřně podařilo přirůst k penisu. :D:D:D:D

luciesofi
9. zář 2011

Chtěla bych se zeptat - cca teď ovuluju (bolest podbřišku - pravý vaječník..už 3 dny), ale neměřím se ani si nedělám ovu testy. Snažíme se ob den (naposled byla hvězdička ve středu 😉 ) a dneska jsem spozorovala takový narůžovělý výtok.. Nevíte co by to mohlo být?? Myslím, že to není žádná oděrka z hvězdičkování.. Díky za radu ;)

kd23
9. zář 2011

@luciesofi Možná nějaké uhnizďováníčko? 🙂

mochenkaa
9. zář 2011

@luciesofi @kd23 řekla bych, že na uhnizďování je ještě brzy. Podle mě to může spíš souviset s tou ovu.

mochenkaa
9. zář 2011

@alisi001 jo, chtěla jsem se tě zeptat. Když říkáš že je to u mě ovu, ovu je dnes nebo byla včera? Moc ty grafy stále nechápu a nejsem si jistá jestli je ovu poslední den nízké teploty nebo první den vyšší 😅 .

luciesofi
9. zář 2011

@mochenkaa
@kd23
Uhnízďování by bylo fajn, ale taky mi to přijde brzy... Ale pozoruju se už fak dlouho a tohle se mi ještě nestalo 🙂 Nezbývá než čekat a čekat a čekat uaaaaaaaaaaaa

mochenkaa
9. zář 2011

@luciesofi to čekání je nejhorší 😉 těžko říct co se děje takže fakt jedině počkej 😉

luciesofi
9. zář 2011

@dilemma jeee, to je dobře, že je všechno tak jak má!!! Teším se na další zprávy!

luciesofi
9. zář 2011

@mochenkaa 🙂 my jsme čekatelky..🙂

Holky všimly jste si, že pořád jen čekáme??? Na ovu, na výsledky testů, na konec MS... Uf uf 🙂

kd23
9. zář 2011

@luciesofi Jojo, a budeme čekat pak pořád.. na těhu test, na první kontrolu u dr, první ultrazvuk, další ultrazvuk... pořád jenom čekání, ale to už bude krásné čekání 🙂

alisi001
9. zář 2011

@mochenkaa podle grafu byla ovu včera tak dneska šup šup hvězdičkovat 😀

luciesofi
9. zář 2011

@kd23 jojo, na tohle čekání se obzvlášt těším! 😉

miky
9. zář 2011

@dilemma no paráda, tak máme první potvrzené těhu od MUDr 😉

ili08
9. zář 2011

@dilemma jůů,tak to je skvělé,obrovská gratulace 😉
@mochenkaa výsledky budu vědět za hodinu ale doufám že bude v pořádku,přece jen další záchvat neměl...

mochenkaa
9. zář 2011

@alisi001 bylo včera i předevčírem ale dnes to asi nevyjde ☹
@luciesofi jo jo, neustálé čekání na všechno 🙂
@ili08 tak mu držím pěsti ať je v pořádku 😉

kcvrcekz
9. zář 2011

@mochenkaa No tak to je docela pecka...Ale tak snad to bude v pohodě...

mochenkaa
9. zář 2011

tak z oslavy asi nic nebude. Hlava mě bolí jak střep a cítím že mi leze nahoru teplota ☹ .tak snad to tělo reaguje na spojení bestijek s vajíčkem 🙂

alisi001
9. zář 2011

@mochenkaa třeba to přejde 😉 mě asi před hodinou začalo bolet břicho jako na MS 😖 a dokonce už začínají i prsa že by se blížila taky ovu 🙂