Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

verik19
17. zář 2011

@mochenkaa já ho tam vidím 🙂 v pondělí tam budou určitě krásné silné //.
Tak jsem se rozhodla,že tento měsíc nebudu měřit BT a nastavíme pravidelný režim tulení😀

beta.m
17. zář 2011

Tak dneska ráno jsem dělala test a je tam vidět duch, jen nevím jestli se to vůbec dá počítat protože je hodně slabej ale co bych taky chtěla takhle brzo 😎 . Přikládám foto ale nevím jestli na tom něco uvidíte 😅

beta.m
17. zář 2011

Bože jak já bych si přála aby to vyšlo ☹ Příznaky zatím kde nic tu nic jen sem unavenější než je zdrávo ale to bude spíš z virozy kterou jsem měla.

mochenkaa
17. zář 2011

@hankamamka @kcvrcekz @verik19 díky moc 🙂 a odpočívám v práci a i zítra 😀 celý den se nemůžu domluvit s klimou, furt je mi buď horko nebo zima a nemůžu nastavit ideální teplotu 😠
@beta.m vidím! Na té druhé fotce jo! 😉 Tak snad se spolu přesuneme nahoru do tabulky 🙂

beta.m
17. zář 2011

@mochenkaa ani nevíš jakou si mi udělala rodost že to tam vidí taky někdo jinej než já!!! 🙂 Moc ráda se přesunu nahoru, už aby to bylo.

mochenkaa
17. zář 2011

@beta.m řekla bych že máme buď stejně silnou druhou / nebo ty i o něco silnější, takže tě chápu 🙂 Jen já nemám foťák a na mobilu to fotí blbě 😠

verik19
17. zář 2011

@beta.m je tam 🙂

beta.m
17. zář 2011

@mochenkaa Jojo, máme je asi tak na stejno, čárku vypalujem očima aby byla vůbec vidět 😀 a hlavně že tam je! Já to fotila na supermakro aby to vůbec vzalo

beta.m
17. zář 2011

@verik19 hurááá, další kdo mi dělá radost a vidí i neviditelné 😀

ili08
17. zář 2011

@mochenkaa fakt jsem je tam viděla!!! 😀 o takových věcech se nežertuje...

joeyne
17. zář 2011

Zdravím vás!

@beta.m @mochenkaa Holky, já bych vám tak moooc přála, ať se z těch duchů brzy vylíhnou pořádné koleje! 😀 😀 😀

mochenkaa
17. zář 2011

@beta.m mě ta malá sviňucha zmizla jak sem na ni furt čuměla 😀 . Ale ráno tam byla, takže další pokus v pondělí ráno. Kolikátý jsi DPO?
@joeyne díky 🙂

ili08
17. zář 2011

@beta.m taky vidím a držím palce 😉

mochenkaa
17. zář 2011

@ili08 😀 snad už v pondělí bude vidět víc než ASI // 😀 a pak až to bude natuty na tebe budu chodit prskat 😀

ili08
17. zář 2011

@mochenkaa no s tím počítám a taky v to doufám 🙂

beta.m
17. zář 2011

@mochenkaa jsem 8 DPO, teta má termín příští sobotu

mochenkaa
17. zář 2011

@ili08 domluveno 🙂
@beta.m já bych měla být 9 DPO. Tak to má teta za pár 🙂

beta.m
17. zář 2011

razíme s manžou na pizzu tak se tu mějte a ahoj

petit.a.nge
17. zář 2011

Ahoj, můžu se k vám přidat? V červenci jsem přestala brát HA a od srpna se snažíme a zatím teda nic 😖 🙂

mochenkaa
17. zář 2011

@petit.a.nge ahoj a vítej 🙂 Pokud chceš do tabulky tak @alisi001 nahlaš jméno, věk, kolikátý DC jsi (1DC je první den menstruace) a pokud bereš nějaké vitamíny tak jaké 😀

mochenkaa
17. zář 2011

@kammka teď sem četla na Co dnes vaříte co se ti stalo ☹ Je mito moc líto. Drž se ☹ 😉

ili08
17. zář 2011

@petit.a.nge taky vítám 🙂

kcvrcekz
17. zář 2011

@petit.a.nge Vítej mezi námi..🙂

@mochenka a @beta.m holky, tak tedy já jsem buď 8 nebo 9 DPO a jako teda až na bolest podvřišku jakoby na MS a taky jakoby vaječníku a to že mi je teď jaksi blujno přez den nic necítím...Test mam trochu obavu, že je moc brzo a tak raději čekám na pátek 23. kdy by se měla dostavit mrcha a doufám, že nepříjde...Jsem napnutá jak struna...Držím pěsti aby se vám ty duši změnili v dálnice....A kdy myslíte, že se to fakt na testu ukáže? Není ještě brzo?

mochenkaa
17. zář 2011

@kcvrcekz radši počkej 😉 já si teď připadám jak blbec, že na tom testu není poznat jestli tam něco je nebo ne ☹ 😅 . MS mám mít ve středu. Já budu zkoušet v pondělí (tedy 2 dny před) a v den ms - teda doufám že už nepříjde 😀 🙂

kcvrcekz
17. zář 2011

@mochenkaa No tak asi fakt počkám...Ty jo jako držím nám pěsti všem....🙂 Snad se nám tam ukážou všem //..🙂

kcvrcekz
17. zář 2011

Tak pro dnešek se loučím a všem přeji pěkný večer..🙂

petit.a.nge
17. zář 2011

@alisi001 prosím o zapsaní do tabulky, Jana, 22 let a 34DC, zatím nic neberu. Děkuji 😅

alisi001
18. zář 2011

@petit.a.nge ahoj vítej

alisi001
18. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................66 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................56DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................51DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................48DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................48DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................46DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................45DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................38DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 37DC
galigula .........................37DC
sarinkac.........................35DC
melliss...........................34DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................34 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................33 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............33DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka...........................32DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................31DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................30DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................29DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................28DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................28DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................28DC
alisi001..................... .....27DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................27DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................26 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................24DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................23DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................23DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................23DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................23DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................23DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................22DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....21DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................21DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................19DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................18DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........18DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................18DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................17DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................15DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................14DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..13DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................13DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................13DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................13DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................12DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................11DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................10DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 8DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................5DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................4DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let