Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
19. zář 2011

@mischako no a jak jsi dopadla?

mischako
19. zář 2011

@kcvrcekz negativní.....

kcvrcekz
19. zář 2011

@mischako No tak ještě počkej,Kdy máš dostat MS?

mischako
19. zář 2011

@kcvrcekz minulou středu :-/

kcvrcekz
19. zář 2011

@mischako a jak dlouho neberes HA?

mischako
19. zář 2011

@kcvrcekz no teprve první měsíc, ale potřebuju to právě co nejdřív dosta a nasadit HA zpátky..... doktor mi totiž zakázal otěhotnět a bude mi léčit cystu nevím sice jak, ale úzce se to váže na cyklus, tak ho musím mít pravidelnej.... takže sem si to krásně a zbytečně rozhodila.....

kcvrcekz
19. zář 2011

@mischako No tak co jsem tu vyčetla tak je to po vysazení s těma cyklama rozjetý...Mě se taky spozdil pak jeden přišel o hodně dřív...

mischako
19. zář 2011

@kcvrcekz už si mě i objednal na 8.10, že to bude tak půlka dalšího cyklu...... tssss, aby do té doby vůbec nějakej byl, myslím, že se půjdu radši zítra ráno poptat......

mischako
19. zář 2011

@kcvrcekz no já vím, že to bývá rozjetý, ale už bych se ráda dočkala......

kcvrcekz
19. zář 2011

@mischako No tak zavolej mu a uvidiš domluv se s ním....Třeba tě pozve na vyvolání...

kcvrcekz
19. zář 2011

Tak to u nás holky vypadá jak u lazarů, můj drahej někde chytl tu smrtelnou nemoc....Koukám, že je to teď fakt všude...No a já s doznívající migrénou stále čekám co bude....☹

mischako
19. zář 2011

@kcvrcekz no teď když sem vyloučila těhotenství, tak budu právě zítra ráno volat sestře, jestli můžu dojít.....

kcvrcekz
19. zář 2011

@mischako tak to jo, však uvidíš co ti řekne....🙂

kcvrcekz
19. zář 2011

Tak já se s vámi loučím pro dnešek holky,pěkný večer..🙂

hankamamka
19. zář 2011

@alisi001 nejako som sa ti v tabulke zatulala, som dnes 1 DC

ili08
19. zář 2011

@kd23 držím palce ať se zítra dozvíš nějaké lepší zprávy!

Mám dotaz ohledně kalendáře-dneska měla přijít MS ale nedorazila,kalendář mi včera skončil a dneska bych měla mít nový měsíc od 20.9-17.10.když si tam ale zapíšu teplotu tak se mi to vyznačí do toho růžového jak kdybych MS normálně měla..jak to opravit?nebo se to zpraví samo kdyby přišla???

alisi001
19. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................67 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................52DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................49DC (Clostylbegyt a Prednison)
pajule ...........................47DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................46DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................39DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 38DC
galigula .........................38DC
sarinkac.........................36DC
melliss...........................35DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................35 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................34 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............34DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
carrynka..........................32DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let+
bujanda..........................31DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................30DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................29DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let +
meea...............................29DC
alisi001..................... .....28DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let +
mochenkaa....................28DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let +
markitka ..........................27 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................25DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................24DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
luciesofi ...........................24DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................24DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let +
esila..................................24DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................24DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................23DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................22DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................20DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies........................19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988................19DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........19DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................19DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89.............................18DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................16DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................15DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..14DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................14DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................14DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................14DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................13DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................12DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let +
foaji ...............................11DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 9DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................6DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................3DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
pejullka...........................1DC...............................................................................................PETRA 26 let +
hankamamka...............1DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let +
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let+

barbulinka1
19. zář 2011

ahojda holky, můžu se k Vám přídat ? Rozhodli jsme se s manžou že vysadím prášky, tak ted mám poslední HA mršku a začne snaženíčko, nebudu si hlídat ovulaci nic, nechám to na přírodě, náhodě a u nás to bude asi na delší dobu, protože přítel jezdí na montáže a je třeba týden až 6 týdnů v zahraničí 🙂 a taky protože mám problémy s děložním čípkem. Jinak měsíc a půl beru kyselinu listovou 🙂 Jo jinak jsem Bára (23) učitelka v mateřský škole 😀 takže prcků mám každej den až až 😀 jo a těm značkám DC atd atd moc nerozumim, tak jestli se najde nějaká hodná dušička a osvětlí mi toto tajemství 🙂 děkuju moc 🙂

baptisia
19. zář 2011

@barbulinka1 Ahojky jmenovkyně,to máš krásné povolání 🙂 DC je den cyklu...1den cyklu je ten kdy ti začla mrcha (ms) DPO dny po ovulaci,ovu je ovulka atd.... 😀

joeyne
19. zář 2011

@barbulinka1 Vítej. 🙂 baptisia to napsala na jedničku! 😉

anabella_lee
20. zář 2011

Krásné ráno všem🙂)) Tak vidím že tady byla jedna špatná zpráva to mě, mrzí☹ Také vítám nové snažilky😀

anabella_lee
20. zář 2011

Včera manža překvapil: v ložnici nachystal svíčky, připravil vše co je třeba k masáži a měla jsem úžasnou masáž zakončenou ještě lepším snaženíčkem😀 doufám že to někdy zopakuje😀
Asi to má svůj důvod proč , nebot jsem byla na kontrole na rehabilitacích u lékaře s kolenama, a prohlížel mě a ptal se zda mi manžel dělá masáže, tak jsem mu řekla že ne že se mu nehcce, a on se hrozně divil jak je to možné že tak krásné nohy nechce masírovat😀 prý at mu řeknu že tedy budu chodit k němu na masáže a že klidně udělá i erotické😀 no hrozně mě pobavil pak doktor😀

mihaji
20. zář 2011

Ahoj holky, tak jsem včera dopadla jak sedláci u Chlumce. Ani ne tak u doktora jako večer doma. U doktora vše v pořádku, podrobně jsem se ho vyptala. Na UTZ všechno v pohodě, jak vaječníky, tak říkal, že sliznice je úplně krásná. Už byly i kompletní výsledky hormonálního profilu a tam bylo taky všechno v pořádku. Zase na mě vyrukoval s tou laparkou, tak jsem mu říkala, že s tím chci prostě počkat, že se nejdřív chci pořádně snažit (že třeba minulý měsíc jsme tomu moc nedali) a pak teprve zkoušet třeba i tu laparku. Tak mě sprdnul, ať se koukáme pořádně snažit, když už mi dává podpůrnou léčbu. Tak jsem se mu snažila vysvětlit, že to tak úplně nezáleží jenom na mě. NO, šla jsem od něj pěkně rozbrnkaná. Pak jsme ale zachraňovali jedno kotě a večer měla babinec (manžel šel taky na pivo). No a když jsem přišla domů, tak jsem udělala pěknou blbost, že jsem se mu se vším svěřila. Jenže místo aby mě podpořil, tak se naštval na doktora asi i na mě, protože nabyl dojmu, že to všechno strašně hrotím. Řekl mi pěkně ošklivý věci a pak si usnul. Takže já skoro celou noc probrečela a skoro nespala a jsem z toho pěkně vyřízená. Nevím, co mám dělat a jestli se na to všechno teď prostě nemám vykašlat.
Promiňte, že jsem se tak rozepsala, muselo to ven ☹ a kdo jiný než vy by mě mohl pochopit. Já si vždycky myslela, že partner by měl člověka podržet a podpořit a né vždycky naopak "setřít". Asi jsem měla zkreslené představy, nevím, proč mám kolem něj pořád chodit "po špičkách" a řešit věci sama. To jsem mohla zůstat sama a bylo by. 😒
No a teď mi přišla sms jestli se budem mít rádi.....no chápete to?

miky
20. zář 2011

@mihaji ach jo, je mi to moc líto 😠 Ty chlapi si vážně myslí, že jakýkoliv problém se jich netýká. Kamarádka se snažila o miminko přes rok a nic. Její vyšetření byly všechny v pořádky a když došlo na to, že její tehdejší přítel by měl jít na spermio, tak ho samozřejmě odmítnul s tím, že je to zbytečný, protože u něj je všechno v pořádku a v něm problém není....prostě tipická chlapská ješitnost. Výroba dětiček to je baví to ano, ale jak se naskytne nějaký problém a my bychom ho chtěli hrotit, tak z toho vyplyne, že si máme dát oraz, protože všechno hrotíme......

miky
20. zář 2011

jinak mě dneska teplota opět o trošku stoupla na 36,9 tak mi to nedalo a trošku jsem předělala grafík, když jsem vymazala, že to co jsem měla by byla o víkendu hodně slabá MS a dala jsem tam jenom špinění, tak grafík vypadá takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 spíš si tedy myslím, že si ta teplota se mnou prostě jenom zahrává a MS i když nějaká divná a hodně slabá to byla, ale je docela příjemné být napnutá jako kšanda jestli to náhodou těhu není 😀

miky
20. zář 2011

@alisi001 v tabulce mě prosím, ale nech dole, protože s tím mým grafíkem to bylo dneska opravdu jenom takové hraní jak by to vypadalo, když by to MS nebyla a až jí budeš předělávat, tak ještě u mě došlo ke změně, že mi došlo listovka, takže baštím také to Calibrum baby plan 😉

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji
@miky No tak to mě tedy taky mrzí☹ taky mám místy pocit že se kolem nich musí chodit po špičkách jak bylo řečeno...chlapi toto prostě nějak nechápou či co.
Manža mi řekl že to nějak moc hrotím atd .už v prvním měsíci snažení tak jsem z toho byla taky pěkně rozhozená teda, dokáže to člověka pěkně nalomit a přemýšlet o tom zda to má cenu v tom snažení. Tyto myšlenyk jsem měla taky. Ono se jim asi nesmí vše říkat asi, je to sice blbé, vzhledem k tomu že by měl vědět a být u všeho nebot i jeho se to týká..... já mu musela naznačit že se doprošovat mazlení nebudu, nebot to tak vypadalo že mimi chci jen já když jsem chtěla často mazlení. Naštěstí tento měsíc je to o něco lepší a snaží se více. Tak uvidíme....Jinak přeji aby ten tvůj manža byl už hodnej a sekal dobrotu 🙂

mihaji
20. zář 2011

@miky Tak co se týká toho spermiogramu, s tím zatím problém neměl, snad ho to nechytne těsně před, nerada bych dělala blbku a odhlašovala to. Myslím, že chce docela vědět, jestli je v pořádku. Nejhorší je, že jeho právě asi nějak nebaví to dělání dětí a já nevím co s tím. On říká, že je unavenej z práce a že se pořád něco řeší a někam jezdí a bla bla bla.....Tak jsem mu říkala, jestli si jako představuje život tak, že přijde z práce bude se doma jenom válet a pak zase půjde do práce. Když se nic neděje a nikam nechodíme, tak si taky stěžuje. Fakt mu někdy nerozumím. Nějak se nám ten "apetit" neshoduje a nevím, jestli je chyba ve mně nebo v čem. Rozhodně se nijak nezanedbávám, snažím se, abych se mu pořád líbila (na druhou stranu on se v tomhle zrovna moc nesnaží a vůbec to neřeší), tak nevím.

mihaji
20. zář 2011

@anabella_lee Já ti nevím, myslela jsem, že mám docela jasnou představu o soužití (přece jen spolu už nějaký ten pátek bydlíme), ale tohle asi "předčilo" moje očekávání. Já jsem hodně upřímnej člověk a myslím, že manžel by měl být tím nejbližším člověkem, se kterým se budeš o všechno dělit a ono to nějak nejde. Přijde mi, jakobych doma jedno dítě měla už teď. 😒

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji když jsem měla ten pocit že jsem v tom sama, řekla jsem mu to (taky jsem upřímná), že mě to tak nebaví že mám pocit jako bych mimi chtěla jen já a že se jemu moc nehcce. Po tomto mi příjde že se snaží více, zkusila jsi manželovi něco takového říct? Možná toho na něj bylo moc a jen vyletěl. Někdy je to s nima těžký 😒
Teď to vidíš černě, hlauv vzhůru, zku si s ním promluvit nějak jako by bez nějakých vyčítek a narovinu to probrat, jestli teda ještě chce mimi když vidí že to není tak jednoduché, že na to musí být dva, že sama si s tím neproadíš, že to prostě nejde atd.... někdy se jim to musí vysvětlit polopatě 🙂