Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
20. zář 2011

@anabella_lee No já to s ním probrat chtěla včera, jenže usnul. Aspoň vidím, jak ho děsně trápí, když se třeba pohádáme ☹ . Je to těžký s ním v klidu mluvit, ale budu to muset zkusit, jinak se z místa nehneme.

bebss
20. zář 2011

Ahojky Holky mám dotázek...3 roky jsem bez HA a minulý týden v pondělí bylo naše první snaženíčko následně i druhý den. Dneska je to tedy 7-8 den po oplodnění. Dneska v noci jsme měla takové zvláštní pocity v břichu jakoby před menstruací takové tahnutí....a tu mám dostat až 1. října. Nevíte co to je?Díky všem za odpověď!

alisi001
20. zář 2011

@miky ahoj grafík je hezkej třeba se zadařilo ale na tvé přání tě nechám dole 😉

carrynka
20. zář 2011

@mihaji to mě mrzí... ale chlapi mi přijde že to dost často emocionálně nezvládají a je ro ně celkem problém si připustit, že by někde mohla být nějaká chyba...a hlavně třeba na jejich straně... ale to ho přejde pokud miminko opravdu chce... určitě to byl jen takový úlet, uvidíš. Ten můj to zatím dává celkem statečně, tak jsem zvědavá jestli taky chytne takový stav... zatím mi přijde, že to řeší skoro víc jak já :D

kcvrcekz
20. zář 2011

@mihaji Ahojky to mě mrzí, taky jsem to tak doma měla, však víš....Ono jako vím jak se cítíš, protože taky jsem čekala podporu od chlapa a ta nebyla...☹ Oni někdy řeknou spoustu škaredých věcí , protože dle mého názoru se bojí...A nakonec jsou jak beránci...Všechno berou prostě, že je na vše čas, ale neuvědomují si že ženská je na tom jinak...☹ Určitě se uklidní, omluví a bude to zase v pořádku...Uvidíš...Koukni na mě...😉 a to jsem řekla bych zářný příklad toho jak by vztah asi moc vypadat neměl...😉 Tak neboj a hlavu vzhůru...

carrynka
20. zář 2011

jinak holky já pořád čekám MS, už měla být před třemi dny a pořád nic... tak nevím co je... ale na těhotenském testu ani náznak čárky :(

miky
20. zář 2011

@alisi001 jj grafík by vypadal sám o sobě zajímavě, ale já si myslím, že zítra půjde teplota zase dolů, takže to budu zase předělávat, ale říkám si, že taklhle ta naděje ještě je 😀

alisi001
20. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................68 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................53DC................................................................................................MARTINA 28 let
pajule ...........................48DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................47DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................40DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 39DC
sarinkac.........................37DC
melliss...........................36DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................36 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................35 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............35DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
carrynka..........................33DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let+
bujanda..........................32DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................31DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................30DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let +
meea...............................30DC
alisi001..................... .....29DC (listovka ,kelp jod)...........................................................ALENA 32 let +
mochenkaa....................29DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let +
markitka ..........................28 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................26DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................25DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
luciesofi ...........................25DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................25DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let +
esila..................................25DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................25DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................24DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....23DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................23DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................21DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies........................20DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988................20DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........20DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................20DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89.............................19DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................17DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................16DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..15DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................15DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................15DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................15DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................14DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................13DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let +
foaji ...............................12DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 10DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................7DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................6DC (calibrum babyplana, kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................4DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
pejullka...........................2DC...............................................................................................PETRA 26 let +
hankamamka...............2DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let +
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let+

carrynka
20. zář 2011

@alisi001 co znamená to plus u některých jmen? 🙂

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji Věřím že to je někdy nadlický výkon mluvit v klidu, ale tak to líp pochopí a udělají nápravu, nemá cenu řvát či zvyšovat hlas, pak se jen uzavřou do sebe a je zle. No to taky nechápu jak můžou pak klidně spát, to se mi stávalo bývalých, naštěstí manžel je trošku emocionálně vybaven, tak on po hádce fakt špatně usíná🙂 budu držet palce!Bude to v poho uvidíš...

alisi001
20. zář 2011

já dnes takto tak snad už je to ovu večer bolel vaječník ale hodně jenže manža měl teplotu tak hvězdička nebyla ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

mihaji
20. zář 2011

@carrynka No já mám spíš pocit, že ho to ještě pořádne nechytlo. Sice pořád říká, jak miminko chce a kdesi cosi, ale samo se fakt neudělá a nechápe, že když spolu budeme spát jednou do měsíce a to ještě mimo ovu, tak to asi fakt nedopadne. A když se mu to snažím vysvětlit, tak to hrotím.
@kcvrcekz Nikde to není růžový, musíme se s tím nějak poprat. Ale takhle jsem si to teda fakt nepředstavovala. Podle mě by ta doba snažení o mimi měla být jedna z nejhezčích a ne takovýhle stres. To jsem fakt zvědavá, co nás ještě potká. 😒
Ho nechci vidět, kdyby se opravdu vyskytly nějaké velké problémy.

alisi001
20. zář 2011

@carrynka 1 znamená že přispívaji do diskuze za poslední tyden ten kdo chodit nebude tak bude smazanej z tabulky 🙂

mihaji
20. zář 2011

@anabella_lee Já bych v klidu byla, ale když na mě začne zvyšovat hlas a vztekat se, tak to jde fakt těžko. Hned je celej podrážděnej a to pak v klidu fakt moc není . 😒

carrynka
20. zář 2011

@alisi001 aha, takže abych tu apsoň jednou za týden něco napsala 😀 já bych psala i častěji, jen je tu celkem dost lidí a když sem pak člověk večer nakoukne, tak by musel dočítat dalších deset stran... takže to fakt nedávám 🙂 ale v tabulce bych ráda zůstala, asp mám u svého cyklu přehled 😀

carrynka
20. zář 2011

@mihaji a co mu neříkat..hele dneska na to musíme skočit, mám ovu... ale když ji máš tak udělat doma trochu romantiku a prostě ho svést a hotovo 🙂 a neříkej mu v jaké fázi seš, chlapi tomu stejně nerozumí...můj mi ze srandy říká že už ani nechci ho, jen jeho sperma 🙂 že si někdy připadá jak dárce :D

kcvrcekz
20. zář 2011

Tak holky krásné i když tady teda pěkně upršené ráno všem....🙂 Začínám mít blbý pocit,že se nezadařilo...:-/ Sice do MS mám ještě 3 dny,ale i tak to nějak čuju...Drahoušek je smrtelně nemocnej má rýmečku a kašílek, tak je to u nás veselé..Oddělené lože abych to náhodou nedostala, kdyby se zadařilo...Docela koukám jaký to nabralo obrat...
@ mihaji teď jsem si vzpoměla, že jsem tomu svému napsala mailikem zda tedy po tom všem co se dělo chce pořád mimi..Napsal, že by to odložil...Tak jsem mu na to napsala,že dobře, ale ať si uvědomí, že ženská není automat do kterého hodí kačku zvolí dítě a je to...No a od té doby nějak problém nemá...Ba naopak je nějaký milejší a pozornější...Ono každý chlap je prostě unikum....

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji zkus mu nějak naznačit že zvyšování hlasu nějak nevede k řešení, otevři lahvinku vína, pusť rádio nebo nějakou hudbu. Zkus začít tím jak se má, jestli ho něco netrápí a přejdi na konverzaci o mimi.
Někdy by bylo lepší je praštit něčím aby se jim rosvítlo ☹

anabella_lee
20. zář 2011

@carrynka tak to je dobré teda 😀 😀 😀 toto jsem ještě doma neslyšelo 😀 😀 😀 Jen jednou mi tak řekl ve srandě po aktu, který byl mimo plodné dny, těsně po MS proč to jako bylo když to bylo k ničemu 😀 😀 😀 😀

mihaji
20. zář 2011

@carrynka Já mu to už ani neříkala, jenže když mě zase odmítnul, měla jsem toho už dost ( to tedy nebylo včera). Se ho fakt odmítám už "doprošovat", to nemám za potřebí ☹ . On je totiž děsnej chudinka unavenej, zato já se chodím asi do práce rekreovat a všechno zařizování a práci co mám kolem , to dělám asi taky jenom pro zábavu. Já vím, že jsem teď hodně naštvaná a zase si to trochu sedne, ale mám pocit, že to je pořád to samý dokolečka.

carrynka
20. zář 2011

@anabella_lee mám pocit, že jakmile se začne trochu víc snažit na pilu a nejde to hned, tak chlapi zaujmou takový ten obranný postoj...neumí si připustit, že je nějde chyba a třeba to začít řešt....protože oni jsou samozřejmě úplně "v pohodě" 🙂 takže to zbytečně nehrotit a vrátit se do doby, kdy jsme sexovali 4x týdně a nechtěly mimi... nevěřím, že nějakej chlap se "nenechá" když ho bude manželka svádět 🙂

anabella_lee
20. zář 2011

@carrynka No ale ono to časem přestává bavit i mě když ho musím neustále svádět já, to hold pak nebaví a připadám si jako nějaká nynfomanka či co 😀 . Ale asi si to vzal trošku k srdci a je iniciativa i na jeho straně, tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží 😀 Ale ten obranný postoj znám no....člověk aby se v nich vyznal fakt 🙂

carrynka
20. zář 2011

@anabella_lee 😀 😀 😀 no tak ot je taky dobré...to jsem doma neslyšela zase já 🙂 to by u nás asi nehrozilo...aby mi chlap řekl proč to bylo když není důvod 🙂 ten můj je pro každou "srandu" kdykoliv... 🙂

mihaji
20. zář 2011

@kcvrcekz S tím dopisem to možná není špatný nápad, když mě normálně nechce poslouchat, co mu říkám...

carrynka
20. zář 2011

@anabella_lee tak koukám, že si asi na manžel azatím nemůžu stěžovat...on miminko hrozně chce, a když to náhodou dva nebo tři dny nemáme tak to sám iniciuje 🙂 takže si zatím nemůžu stěžovat...jen aby se dostavil úspěch no...to nám chybí ke štěstí :(

kcvrcekz
20. zář 2011

@carrynka No tak to bych neřekla,někdy se fakt nenechá...Ale máš pravdu v tom,že pokud o tom neví...Je na scéně nějaká krajková košilka a osahávání těch jeho "zón" tak to jde jak po másle.....🙂

carrynka
20. zář 2011

@carrynka btw je fakt, že tady nemám @mihaji co radit, protože my jsem sex přejmenovali na "dělání mimi", takže o nějaké romantice většinou u nás taky není řeč :D

carrynka
20. zář 2011

@anabella_lee ten muj posledni prispevek byl urcen tobe, omylem jsem ho adresovala sobe :D

kcvrcekz
20. zář 2011

@mihaji No to mě právě ten můj taky nějak nehodlal...Napsala jsem mu to na rovinu, prostě když spolu neumíme komunikovat musím volit tuto cestu...A bylo...A zatím je v pohodě...Teď tedy "umírá" ale je milej hodnej...🙂 Řekla jsem mu co by dělal kdybych teď byla těhotná tak odpověděl, že nic že by byl šťastnej...Tak jsem sama zvědavá co na mě pátek připraví....Kéžby nic...

carrynka
20. zář 2011

@mihaji no ja bych nerekla, ze dopis je idealni napad... asp kdyz bych si to predstavila u nas... ale to je asi ruzne :(