Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
21. zář 2011

Hele mám blbej dotaz, ale to se nedá tato skupina přehodit na soukromou? Takto bychom pak nikam nemuseli, hm?

flexinka
21. zář 2011

Ahoj holky, už vás tu nějakou dobu čtu a ráda bych se k vám přidala, jestli můžu? Udáje do tabulky: Jana 25 let, 2DC a beru Calibrum BabyPlan. Snažili jsme se s manželem teplrve první měsíc a bohužel to nevyšlo. Od tohoto cyklu chci začít měřit BT, tak doufám, že mi případně poradíte, protože těm grafům moc nerozmím 🙂

kd23
21. zář 2011

@mochenkaa Super!!! Jdu za vámi @kcvrcekz do "My ukecané ze snažilek srpen, září 2011 " 😎

mihaji
21. zář 2011

@kcvrcekz Já vůbec netuším jak tohle funguje. 😒

kcvrcekz
21. zář 2011

Mě se nechce nic najít..☹ Tak nevím kam se mám přidat... My ukecané ze snažilek srpen, září 2011 mi to nechce vyhledat..:.(

kcvrcekz
21. zář 2011

@mihaji No jako pokud najdu tu My ukecané ze snažilek srpen, září 2011 tak jdu tam, přecejen se tady s holkama známe a kecáme už nějakou dobu...ať to není zas taková změna...

carrynka
21. zář 2011

já bych se do té vaší taky přidala, jestli mně tam vezmete...kdyžtak mně tam prosím někdo přidejte, taky ji nemůžu najít...

kucirlib
21. zář 2011

@mochenkaa Já se hlásím 😉

petulka35
21. zář 2011

Zdravím,tak se sem přidávám.Už se snažíme po druhé už mám den po MS a test mi jěště nevyšel.Tak uvidíme jak to dopadne.

mochenkaa
21. zář 2011

@carrynka @kucirlib přidány a poslán odkaz 😉

mochenkaa
21. zář 2011

@petulka35 vítej, držím pěsti ať najdeš //

petulka35
21. zář 2011

@mochenkaa
Moc děkuji,ale když jěště test nevyšel tak nevím co si mám myslet.První syn nám vyšel hned po jedné zkoušce.

mochenkaa
21. zář 2011

@petulka35 třeba ti jen hormon roste pomalu

petulka35
21. zář 2011

@mochenkaa
Budu doufat že to vyjde.Dám vědět

mochenkaa
21. zář 2011

@flexinka a v čem chceš poradit s grafem?

flexinka
21. zář 2011

No ještě jsem nezačal měřit, ale zajímá mě jak z toho grafu potom vyčtu ovulaci 😀

mochenkaa
21. zář 2011

@flexinka teplota má klesnout a pak stoupnout. Když si najdeš nějaké články o ovu, tak tam píšou že mají být 3 dny nízko a 6 dní vysoko, a v tom zlomu je ovu 😉

ninucha
21. zář 2011

Krásný den děvčata 🙂

kucirlib
21. zář 2011

@flexinka Jukni do tématu Grafy BT. Celkem dostse to tam probírá a holky ti s tím i pomůžou resp. poradí 😉

mochenkaa
21. zář 2011

@ninucha krásný deni tobě 😉

ninucha
21. zář 2011

To mi to trvalo, než jsem se prolouskala na konec, včera nám v práci nešel proud, tak jsem měla co dělat. 🙂 Všem novým s // gratuluji a přeji, ať je vše tak jak má 😉 a ať jsou jejich bacily hodně nakažlivé na nás ostatní snažilky 😀

ninucha
21. zář 2011

@mochenkaa také bych se moc ráda přidala do soukromé diskuse 😅

leeena_4
21. zář 2011

@mochenkaa mohla bys mě taky prosím přidat do uzamčené diskuze, ráda se přidám 😉

flexinka
21. zář 2011

@mochenkaa díky, takhle jednoduše jsem to potřebovala 🙂 , no tak snad se nějak trefíme. Minulý cyklus mě asi 10DC strašně bolel levý vaječník, tak jsem myslela, že je to ovu. Jsem zvědavá jestli se to bude opakovat a jestli to měření potvrdí.

mochenkaa
21. zář 2011

@flexinka tak snad jo 🙂

modrouckeocko
21. zář 2011

AHojky holky, přidávám se k Vám. Před čtyřmi měsící jsme prošli bohužel potratem. Teďka nám vynechala menstruace a pan doktor nám řekl, že máme hodně velkou slinivku v děloze a hned nám nechal vzít krev na hcg. Takže zítra jedeme pro výsledky a na UZ. Že by malej Vojtíšek měl sestřičku čí brášku 🙂

mochenkaa
21. zář 2011

@modrouckeocko držím pěsti ať krev dopadne pozitivně

mochenkaa
21. zář 2011

holky, nebyly jste některá individuálně v říme? potřebovala bych nějaké typy

luciesofi
21. zář 2011

@mochenkaa Ahoj, individuálně v římě jsem byla loni v květnu...co by tě zajímalo? 🙂

modrouckeocko
21. zář 2011

@mochenkaa : Děkuji a též doufám, že bude pozitivní 🙂