Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

makak32
31. srp 2011

@anabella_lee asi na tom budeme stejně, mrcha nikde, příznaky taky žádné a test negat. ☹

makak32
31. srp 2011

dočíst vás tady je ale vážně věc 🙂

anabella_lee
31. srp 2011

@makak32 To je teda děs...kdyby aspoň mrška došla když je test negativní a mohli jsme se pak snažit znovu☹ No tak uvidíme...snad dorazí no..a nebo ne a budeme těhu😀

makak32
31. srp 2011

Jo a když jsme u toho testování, když mi včera vyšel těhu test negativní, tak jsem nelenila a koupila jsem si ovu testy. A jak jsem to nevydržela udělala jsem si ho taky 😀 .... byla tam slabá čárka. Byla jsem z toho celá hyn a tak jsem psala manžovi ať za mnou spěchá z roboty, že včera nebo zítra bude ovu. Pak jsem si ale na krabičce přečetla že pokud testovací čárka není silnější, nebo alespoň stejně silná jako kontrolní má se test považovat za negativní 😲 jsem z toho celá zmatená.

miky
31. srp 2011

@makak32 přesně tak, tak testovací čárka může být takle světlejší klidně 20 dní (tedy já to alespoň u svého prvního testovaní měla), takže pozitivní test je opravdu až v tu dobu dokud ta testovací čárka není stejně silná, nebo i silnější než tak kontrolní. Tohle je pěkně blbé a dost zmatečné 😠

mihaji
31. srp 2011

@alisi001 No, matrace jsou ještě celkem v pohodě, ale ten můj rošt je tedy zoufalej. Manžel má docela dobrej. Asi mi dá ten svůj a sám si koupí nějakou dřevěnou desku, je to na něj stejně moc měkké.

miky
31. srp 2011

@alisi001 no že by podle teploty to bylo na ovulku? Já ti už vážně nevím a snad se budu každé ráno bát co si ty tvoje ovu testy na nás zase vymyslí 😀 😀 😀

alisi001
31. srp 2011

@makak32 jsem taky zmatená 😀 podle testu už jsem měla ovu 6 DC 😀 ale podle teploty ne 🙂

makak32
31. srp 2011

@miky jjj jsem se pak dočetla na doporučených anglických stránkách, že určité množství tohoto hormonu se v ženském těle nachází nepřetržitě, při ovu toto procento jen stoupá...a já si myslela že to je jak s těhu testem.

alisi001
31. srp 2011

@miky 😀 taky se nemůžu dočkat zítřka co se zase vyklube 😀 😀

carrynka
31. srp 2011

@anabella_lee jj pak uz bez problemu, na vyvolani jsem nikdy nebyla....ale zatím máš zpoždění pár dní, to nic není...

alisi001
31. srp 2011

@mihaji a nebude to jak u nás že tuleníčko se provozuje na tvé straně postele 😀 😀

miky
31. srp 2011

razím do obchodu a za Barunkou na hřbitůvek, zatím papa 😉

alisi001
31. srp 2011

@miky pá ☹

makak32
31. srp 2011

@alisi001 u nás to tak teda je co se strany postele týče ... čím to???? 😀

alisi001
31. srp 2011

@makak32 jak to tak pozoruji tak je to tak skoro u všech 😀

makak32
31. srp 2011

@alisi001 ale proč to tak je?? Aby měli vždy upravenou a čistou svou stranu???

alisi001
31. srp 2011

@makak32 je to možny a nebo proto aby ji neměli zahřátou 😀 aby se po tom výkonu mohli zchladit 😀

makak32
31. srp 2011

@alisi001 To bude ono 😀

miky
31. srp 2011

@makak32 tak koukám, že je to s těmi postelemi všude nastejno 😀 😀 Já jsem naopak pak ráda, že pod peřinkou mám potom krásně teploučko 😀

mihaji
31. srp 2011

@alisi001 Na mé straně se provozovalo právě včera a špatně to dopadlo. Když jsme se vzpamatovali z šoku, tak jsem se přesunuli a to už ušlo 😀 . No ale zahučela jsem tam pěkně, zrovna v ten "nejpříhodnější" okamžik 😒 😀

mihaji
31. srp 2011

@alisi001 Jo víš, co mě ještě napadlo. Po ovu (od včerejška) beru Utrogestan. Jestli třeba i on nemůže mít nějaký vliv na tu teplotu. 😒

alisi001
31. srp 2011

@makak32 ještě je jedna možnost 😉 pak se rovnou převalí na svoji stranu 😀
@miky to já taky aspon mi není zima 🙂
@mihaji no tak to ti nezávidím ale vím co je ještě horší než se propadnout posteli 😀 třeba taková tchýně za dveřma v 11 večer a v tom nejlepším 😀 😀

alisi001
31. srp 2011

@mihaji to si nejsem jistá jestli by léky ovlivnily teplotu 😒

mihaji
31. srp 2011

@alisi001 No fuj, to je přímo noční můra. To se ale naštěstí u nás nestane a taky nemáme dveře 😀 . Akorát jednou, když jsme byli na chalupě, tak se tchýně bála jít v noci na záchod, protože si myslela, že sexujeme, nakonec se odhodlala, když už měla namále a zjistila, že tam tak cvrká cvrček 😀 (řval jak kráva) 😀

alisi001
31. srp 2011

@mihaji 😀

kcvrcekz
31. srp 2011

@alisi001 Ahojky omlouvám se , ale máte pravdu...Je to asi u všech stejné..🙂 ty strany..😀

kcvrcekz
31. srp 2011

Dobré ránko všem..🙂

kd23
31. srp 2011

Ahoj holky, jsem na vás asi trošku závislá, popíšu vám svoje myšlenky při cestě do práce a dejte vědět, zda jsem už fakt moc nebo to máte některá trošku podobné…
Včera 7. OVU test opět negativní – prostě bílý jak sníh – pobolívání v levém vaječníku trvalo celý večer i dnes ráno  Probouzím se sama od sebe, dřív bych bez budíku nedala ani ránu, každé ráno jsem po bytě běhala jako zběsilá a teď je mi to tak nějak volné. Sedím v obýváku, koukám na snídani s Novou, mám nepřítomný výraz, udělám culík a vycházím nepochopitelně dřív než normálně  Sednu do autobusu a mé myšlenky začnou lítat do mé hlavy ve chvíli kdy spatřím nastupující kočárek: „Paráda, měla jsem jet radši autem, tam bych se aspoň soustředila na cestu a zase nepočítala zase kočárky. Fakt mi z toho hrabe, možná bych měla přestat chodit na Modrého Koníka, akorát se do toho bořím víc a víc. Přece jsme se dohodli, že chceme letní mimi – od května do září a kdyby to pak nešlo, tak už to budu teprve hrotit. Tak co blázníš! Je to přeci jen první den snažení! Mám na to ještě 4 měsíce! No jo, ale dělám už 7. OVU test a nic… Co když ty testy nefungují? Možná?! Co když jsem měla OVU už dávno před testama a jsem těhotná! Jupí! Ne, nemysli na to! Budeš zklamaná, budeš nešťastná a pár dní nenávidět všechny těhulky. Pravda, uklidni se!“ Nastupuje další maminka s nádhernou holčičkou… „Ne, další. Hlavně se tam nekoukej…“ Ta holčička měla tak nádherný oči a tak zvědavě na mě koukala. Cítím jak se mi něco stahuje v krku. „Tak tohle je fakt moc, chci vystoupit. Měli by ten autobus přejmenovat na BABY BUS.“ Mezitím vystupuje první maminka a já se samozřejmě ohlédnu aspoň za kočárkem. Vzpomenu si na včerejší telefon s hodně dobrou kamarádkou: „Káťo, tak jsem vysadila taky prášky, ale neboj se. Neotěhotním dřív jak ty, my ani tolik nechceme, tak se neboj“ No jak to asi může dopadnout, když někdo řekne nechceme?!
Vystupuju z autobusu a radši koukám do země. Mám smutný psíkovský výraz a štve mě, že jdu s takovou náladou do práce… Zapnu PC, chci vám napsat a do toho cinkne mail od další kamarádky: „Ahoj všem, posílám nějaké další fotky malého. Už váží 6 kilo, opravdu rád papá a je to na něm i vidět….“ Samou zlostí se mi nechce odkaz na fotky otevřít, ale stejně to udělám….. začínám cítit, jak mi tečou slzy…. 

Omlouvám se, že to bylo tak dlouhé ☹

kcvrcekz
31. srp 2011

@kd23 Ahojky řekla bych, že je to normální, já jsem první měsíc po vysazení MS ani nechtěla a vsugerovala jsemsi že jsem snad už i těhotná...Přišli měsíčky a já jsem se rozbrečela...Takto jsem to měla asi 4 měsíce..A byla jsem vážně mimo....Ale pak to nějak opadlo...A to že to nejde a jsem s toho zoufalá mám někde vzadu v hlavě a každý měsíc jen čekám na OVU...Je to normální...Prostě chceš moc mimi....Ono to příjde, ale zkus se soustředit na něco jiného....Mě teď trochu zaměstnává svatba...Tak je to lepší..Ale fakt je, že když si najdeš něco do čeho se ponoříš uvidíš, že to pak půjde líp..🙂