Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
31. srp 2011

@mochenkaa 😀 jéééé hvězdička 😀 😀

hankamamka
31. srp 2011

@mochenkaa to uz by mohol byt naznak bliziacej sa ovu, nie?

alisi001
31. srp 2011

@mochenkaa no pěkně jsi klesla že by se chystala ovu 😉 já takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

ili08
31. srp 2011

Ahoj holky,hezký den přeju...
@sarana taky potichu gratuluju a přeju ať je tam zítra ta druhá čárečka viditelná a jen sílí 😉
@kd23 jejda,co se s tebou děje?já bych to přikláněla i vysazení HA,určitě se ty hormony zbláznily a proto tak reaguješ,seš více citlivá.Já můžu za sebe říct že zatím takové stavy nemám a doufám že ani mít nebudu,ale jak psala kammka asi to fakt bude chtít se co nejvíce zabavit-třeba zajít po práci na brusle nebo posedět s kamarádkama,prostě aspoň na chvilku to z té hlavy dostat.A vem si že se snažíte první měsíc,to přece není vůbec žádný důvod k zoufalství,málokomu se na poprvé zadaří.Tak hlavu vzhůru a nebuď už smutná 😉

kd23
31. srp 2011

@sarana Teda ja taky potichounku gratuluju a zítra se těším na zprávu, že čárka bude silnější! 🙂
@ili08 To jen taková malá ranní depka, jestli po práci najdu na OVU testu konečně pozitiv, tak mě to určitě přejde 😀 😀 😀 . Jsem moc ráda, že tu jste !!! Ani nevíte, jak mi pomáhate! 🙂 DÍKY.

mochenkaa
31. srp 2011

@kd23 chápu tě, ale hlavu vzhůru 😉 mě paradoxně pomohlo to, že jsem zjistila že mám nízkou sliznici a nebude to taková sranda rychle otěhotnět - uklidnila jsem se tím, že vím že tělo se musí dát do pořádku a já nebudu (snad) před ms vyvádět jak minule 😅 😀

ili08
31. srp 2011

@kd23 tak držím palce ať se ovulka objeví a ty jsi klidnější 😉

@mochenkaa a co ten doktor?dneska volníčko co? 🙂

mochenkaa
31. srp 2011

@alisi001 víš jak se mi chtělo v posteli smát? že uděláme hvězdičku 😀
@hankamamka já tomu právě prd rozumím tak jsem radši hodila graf ať mi řeknete
@ili08 jáka byla oslava?
@sarana taky potichu gratuluju a snad už zítra budou silné //

mochenkaa
31. srp 2011

@ili08 jj volno - ostuda jsem spala do 11 a teď mám uklízet a dělat oběd než M přijde z práce a sedím tady 😀 doktora jsem nestihla jak dlouho jsem spala 😅

alisi001
31. srp 2011

@mochenkaa no u tebe to vypadá že se blíží ovu ale u mě ? 😖 jsem zvědavá jaká bude teplota zítra jestli ještě stoupne tak byla ovu pokud klesne tak nic a budu čekat asi zase na svuj 29 DC 😀

martinan4
31. srp 2011

Ahoj holky, trošku mimo mísu, ale přece 🙂 Včera jsme byli v kině na Muži v pokušení... Fakt bomba, už dlouho jsem se tak nezasmála, fakt doporučuji... navíc to asi bylo i tím, že se mě to tak nepřímo týkalo.. scéna z koupelny, muž a žena, žena povídá "Miláčku, moc se tady nezdržuj, dneska mám nejspíš ovulaci"... Muž bledne... "... bazální teplota tomu nasvědčuje a taky sekret má výbornou konzistenci..." Muž padá do mldob 🙂 Když jsem to viděla takhle z pohledu třetí osoby, tak se mi udělalo taky lehce nevolno a jenom jsem zašeptala manželovi vedle "Promiň" 🙂 Teprve když to přestali řešit, tak se zadařilo 🙂 Takže všichni hlavu vzhůru, neřešit, a ono to přijde 🙂

hankamamka
31. srp 2011

@alisi001 a máš to nejako odsledované, ako velmi ti pred ovu klesne BT?

kcvrcekz
31. srp 2011

@sarana : Taky se přidávám s tichonkou gratulací..🙂

mihaji
31. srp 2011

@martinan4 To je vážně dobrý. 😀 My se včera s manželem dohodli, že já mu nebudu nic říkat a on nebude odmítat, tak jsem zvědavá, jestli to bude fungovat. 😒 😀

kcvrcekz
31. srp 2011

Holky myslíte, že se může ovulace třeba spozdit nebo nějak ji ovlivnit když má člověk nervy? A nebo když je kuřák?

alisi001
31. srp 2011

@hankamamka mě teplota moc neklesne 😉

alisi001
31. srp 2011

@kcvrcekz to si myslím že ne MS se ti muže spozdit když jsi ve stresu ale o ovu to asi neplatí a kouřeni na to určo vliv mít nebude 🙂 spousta mejch kamaradek kouří a ovu maji pravidelně

ili08
31. srp 2011

@mochenkaa ty ostudo! 🙂 oslava byla bouřlivá,ale stála za to!zážitek na který člověk jen tak nezapomene 🙂

anabella_lee
31. srp 2011

Jak to řešit s plodnými dny když tedy se ta menstruace courá a test by byl pořád negativní? To už pak asi ovu testy co?

kcvrcekz
31. srp 2011

@alisi001 Díky moc za rady..🙂 Nějak se nám ten vztah asi začíná bortit a tak vůbec nevím co a jak může nastat v organismu..

mochenkaa
31. srp 2011

@alisi001 tak uvidíš, kdy potvůrka ovu dojde 😉 takže myslíš že se blížík k ovu??
@martinan4 @mihaji tak snad se pánové umoudří 🙂
@ili08 stane se 😀 to je super že se oslava povedla
@kcvrcekz copak se děje?

alisi001
31. srp 2011

@mochenkaa u tebe se blíží 😀

kcvrcekz
31. srp 2011

@mochenkaa Ale je to složité...☹ A pořád dokola, nejhorší je, že místo toho aby mě podpořil dává mi vše za vinu..Ne s tím, že nám nejde mimi, ale vše...Nejsem šťastná a nevím jak to napravit...☹

alisi001
31. srp 2011

já možná dneska udělám ještě test pokud to bude chtím manža 😀

alisi001
31. srp 2011

@kcvrcekz to je mi líto ale oni ti chlapi jsou stejní jednou se jim něco nelíbí a pak to hážou žensky na hlavu všechno a za vše může vždycky ženská oni jsou svatí

kcvrcekz
31. srp 2011

@alisi001 No to jo, ale ono pokud jsi s někým rok a půl a máte se brát a snažíte se o dítě, tak bych předpokládala, že bychom měli být šťastní, ale nepříjde mi to tak..Jsem teď hodně nešťastná a nevím co s tím...☹ On mě neposlouchá co mu říkám a mele si jen to svoje...Jsem s toho zoufalá..:-/ A nejhorší je, že to nemám komu říct..☹

alisi001
31. srp 2011

@kcvrcekz třeba je nervozní z té svatby

anabella_lee
31. srp 2011

@kcvrcekz Je toho moc najdenou, chápu to, my taky se brali po roce a půl, řešili jsme stavění půdního bytu, svatbu, a stále řešíme prodej jeho bytu..takže plno věci k řešení a když k tomu přidáš miminko je otho moc starostí najednou , a pro chlapa ještě více...je to fakt normální že občas se tak ´člověk cití že na něj vše padá, cití se neštastně....a chlapi nedokážou řešit více věcí najednou , a pak jsou z toho špatní. A svatba abých pravdu řekla je velice stresující, já se těšila až bude po 🙂 Co mám zkušenost tak hodně páru se před svatbou hadají více než normálně a je to kvůli stresu co panuje. Přidej k tomu snahu o miminko, kdy i toto ovlivňuje člověka ať chce či ne a je další stresor....hlavně když se nedaří☹

kd23
31. srp 2011

@kcvrcekz Kdy máte svatbu? 🙂 Bude to dobrý. Přesně jak píše @alisi001 - může to být nervozita před svatbou. A máš to komu říct- můžeš to říct nám. Od toho jsme tady. Já taky holkám říkám věci, které bych nikde říct nemohla, protože vím, že by mě nepochopili... 🙂

leni84
31. srp 2011

Ahoj holky, tento týden moc kvůli práci nestíhám..Každopádně všechny zdravím..🙂
Prosím, o přidání do tabulky kontryhelový čaj..Fakt dobrota.. 😀 Hezký den