Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hankamamka
4. zář 2011

@verik19 veru, @mochenkaa ma pravdu, krásny graf 🙂 Aj ja by som skusila pockat na 10 den po ovu, s tym, ze z rannej moci by uz aspon duch mohol byt vidiet. drzim palce!

dilemma
4. zář 2011

@gerynka ahoj vypada to ze tam neco je kolikaty dne mas spozdeni?

hankamamka
4. zář 2011

@gerynka Nooo, niečo sa tam črtá ... skús ešte zajtra ráno. Držím palce a nesmelo gratulujeeeem 🙂

mochenkaa
4. zář 2011

@gerynka vypadá to nadějně 🙂 Držím pěsti ať pěkně sílí a tiše gratuluju

dilemma
4. zář 2011

@gerynka tak mi pak napis kolikaty den mas zpozdeni ja tu carku mela svetlou a to jsme mela skoro 5 nebo 6 dnu uz zpozdeni a ja budu ddrzet palecky ze se ke mne take pridas a bude nas tehulek vice a ze tim pak nakazime tady vsechyn slecny co chteji miminecko ja rozdavam bacilu dene plno tak at v tom nezustanu sama drzim palecky🙂

gerynka
4. zář 2011

děkuji ale radši te moc neraduju.
dilemma - zpoždění mám dnes 5 dní. Ve středu jsem lehce špinila ale od té doby nic. Akorát mě pořád bolí v podbřišku - jako když to mám dostat a mám zvýšenou teplotu 37.1. tak uvidíme

tynka89
4. zář 2011

Ahojky holky...dnes bude den na nic ☹ vsechno to na me nejak pada ☹ ja se tak tesim az budu mit na TT taky aspon nejakeho ducha...mela bych byt stastna,ze mi uz zitra prijede pritel,ale kde nic tu nic ☹...je to na prd...hlavne me stve ,ze kdyz se to nepovede ted ,tak muzem zkouset zas az v listopadu,protoze je pritel vzdy mesic doma a mesic na lodi,coz mi uplne bere ten elan jit do toho s chuti ☹ achjoo ☹ dneska se mi zdal sen,tak strasne krasnej a zivej ,az jsem se vzbudila a bylo mi do breku ☹ kojila jsem nadhernyho mimíska a bylo MOJE ☹ ☹ radsi pujdu gruntovat at mam myslenky nekde jinde ,nebo uz z toho vazne zcvoknu..jinak @gerynka samozrejme moc moc gratuluju ikdyz nechci nejak predbihat nebo neco zakriknout...kazdopadne drzim pesti 🙂

mochenkaa
4. zář 2011

@tynka89 zkus si říct, žekdyž už bude přítel doma tak by v tom byl čert kdyby se nepovedlo 🙂

dilemma
4. zář 2011

@gerynka no tak uvidis jak dopadnes ja budu drzet palecky a mylsim jetsli se zadari tak by carka mohla byt viditelna uz za dva dny🙂 tak uvidis a ja budu moc a moc drzet palecky🙂 tak jako vsem ostatnim holkam co tady jsou🙂 a dej zase vedet nejake ty novinky🙂

ange_de_la_morte
4. zář 2011

@mochenkaa: to se taky musí pěkně prodražit ty speciální suchary. No já bych nejraději dávala jen granulky ale manžel je rozmazlil na kapsičky a teď samotné granule nechtějí žrát

@gerynka: řekla bych že to vypadá nadějně, tak přeju ať čárka sílí 🙂

@tynka89: i já mám občas takový totální splín, že mně všechno dorazí, hlavu vzhůru a zas bude líp 🙂 a třeba to tedkom vyjde 🙂 držím palečky

kd23
4. zář 2011

Ahoj @tynka89, určitě to teď klapne! Taky na mě občas padá taková nálada a zvlášť, když se ti zdají tak krásné sny a ty se probudíš sama. Já se taky dnes probudila sama, ale veřím, že to brzy vyjde.
Holky, všem krásný den, dneska zase k vodě, ale se známýma co mají 2 měsíční mimi - snad se konečně nakazím. Snad nebudu šišlat až se vrátím 😀

mochenkaa
4. zář 2011

@kd23 ty ten bacil teda bereš vážně 😀 každý den k miminku a to bylo bylo kdyby nebylo 😀

@ange_de_la_morte když bych to kupovala na veterině tak nás to zrujnuje, naštěstí jsem našla internetový obchod kde mi to na veterinární recept dají a platíme 1500,- /10 kg je to Hill´s I/D a máme to na 6 týdnů což se dá, protože předtím jsme brali Royal Canin a ceny byly kolem 1500 - 1600 za 10 kg. Máte rozmlsané kočíky 😀

dilemma
4. zář 2011

@kd23 no to taky doufame a mimiska si poradne uzij🙂 a doufam ze uz tenhle mesic s necim prijdes ja na tebe neviditelne kazdy dne hazim bacily🙂 a jeste ses s miminkama to neni mozny aby si neo nechytla:D🙂 uzij si dnesek u vody🙂

blazu
4. zář 2011

ahoj holky, @kd23 ten film je perfektní - taky jsem ho viděla a nejspíš bych ho teď asi taky probulela :D. Můj muž mi včera udělal parádní výlet, ale dneska ráno ty pocity štěští bohužel nějak vyprchaly, protože mě začíná bolet břicho, tak jako že to asi brzo dostanu, takže tento měsíc zase nejspíš nic.....ach jo, ja bych už tak chtěla mimčo .... :(

blazu
4. zář 2011

@dilemma i já bych chtěla takový bacil, můžeš poslat ??? :D :D :D

kd23
4. zář 2011

@mochenkaa Já to ani tak vážně neberu, jen že už nemám kolem sebe nikoho, kdo by neměl mimi, takže mi vlastně nic jiného nezbývá, vlastně bych mohla bý ještě sama doma. 🙂 Když jsou miminka a děti hodný, tak fakt závidím a je mi smutno, ale když je některé ukňourané a protivné, tak si říkám, ještě že to není moje 😀 😀 😀

dilemma
4. zář 2011

@tynka89 ahoj kocko:( no nekdy takove dny byvaji a kdyz si reknes ze zrovna nemas silu na to o neco se pokouset tak to tak byva ze kdyz se clovek uz do toho vrhne tak se zadari 🙂 takze vygruntuj uplne vse hod vsechno i s uklidem za hlavu a tes se na muze az prijede jake to bude fajn ze ho zase budes mit vedle sebe a kdyz si to tak vsecko spocetnes tak muzes byt vlastne stastna jen za to ze ho po mesici uvidis co ja byc h za to dala kdybych to mela jako ty🙂 a neboj jednou se urcite zadari a ja verim ze to bude brzy nez se nadejes🙂

kd23
4. zář 2011

@dilemma Moc díky za bacilky i přání k vodě. To by bylo, abych se nenakazila od tebe a miminek 🙂 Doufám, že jich na tom koupališti bude hodně. 🙂 Kuju 🙂

dilemma
4. zář 2011

@blazu to vis ze jou a rada🙂 tfuuuj tfuj tfuj aby se brzo zadarilo🙂

dilemma
4. zář 2011

@kd23 no to ja tayk doufam ze jich tam bude moze aby to hlava sla kolem ale hlavne aby se zadarilo konecne:D

blazu
4. zář 2011

@dilemma děkujíííííííííííííííííí 😉

mochenkaa
4. zář 2011

@kd23 jasně, když jsou kamarádky všechny maminky tak je to jiná, já bych se tak nakazit nemohla - všechny kamarádky jsou příliš mladé na rodinu 😀 asi jsem divná 😀
@dilemma slečno, prsknete na mě taky? 😀

dilemma
4. zář 2011

@mochenkaa tfuuj aby se tenhle mesic podarilooooooo🙂 truuuujjj🙂

hopeful
4. zář 2011

Dobre rano, nemuzu ted docitat... tak jen rychlovka. V pul pate rano jsem nevydrzela a testovala - vysledkem byla | - takze jsem na dobre ceste, uz mi chybi jen jedna 😀

schindleris
4. zář 2011

ahoj holky, taky se začínáme snažit o dalšího drobečka, tak snad se to co nejdříve podaří a Viktorinka bude mít brášku nebo sestřičku 🙂 uvidíme. Vám držím pěstičky at se taky zadaří 😉

mochenkaa
4. zář 2011

@hopeful 😀 😀 ty si tak krásně optimistická to je super 😀 ale fakt jsem se nasmála

alisi001
4. zář 2011

@mochenkaa já za to nemůžu jsem jak na horské dráze ☹

kd23
4. zář 2011

@hopeful Ty mi dáváš tvými příspěvky pokaždé dobrou náladu. Díky !!! Zasmála jsem se 🙂 To jsi fakt testovala 23DC? 😀

tynka89
4. zář 2011

Holky moc vam dekuju ☹ jsem rada ze to,ze tu jste ( nejen pro me) jste skvely a vzdycky mi vase slova strasne pomuzou 🙂

alisi001
4. zář 2011

holky ja se rozhodla jestli mi bude zítra ráno opět špatně dělám testík 😉 protože to už není normální včera jsem dokonce zvracela 😖