Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
5. zář 2011

@kcvrcekz My jsme taky pro česká jména. Jinak mě doktor po 12 letech braní HA řekl to samé jako @markitka . 🙂

markitka
5. zář 2011

@kd23 Také mi dr. říkala, že když žena má problém s otěhotněním, že nasadí na 3měs. HA, pak zase vysadí a že to jde pak snáz... 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@kd23 a @markitka no tak mě neřekl nic...No tak uvidíme...Zaráží mě, že to prostě ještě nejde...A to prášky neberu od prosince sice jsme 3 měsíce měli se snažením pauzu, ale i tak...☹

markitka
5. zář 2011

@kcvrcekz Neboj, určitě se to v dobré obrátí...myslím, že u mě to taky nebude hned...

elvis12
5. zář 2011

já brala HA 11 let a doufám, že žádný čištění nebude 😀 jinak máme vybraná česká jména... 🙂

ange_de_la_morte
5. zář 2011

@mihaji: tak nějak jsem si to myslela 🙂 děkuji

@nemo1985: no kamarádka první měsíc taky mírně krvácela, takže i to je možné

@markitka: tak to je dobře 🙂 já jsem teď nemocná a manžel bylpryč takže taky máme pauzu

@elvis12: ahojky, vítej tady mezi snažilkama já jsem tady taky jen chvilku, alise001 píše tabulku , tak jí můžeš napsat křestní jméno, věk a DC ( den cyklu, první den cyklu je první den menstruace) a taky jestli bereš nějaké vitamíny nebo něco na podporu otětnění 🙂

kd23
5. zář 2011

@kcvrcekz Jakou jsi brala? Já Lindynette.

markitka
5. zář 2011

@elvis12 U nás taky žádný čištění není 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@kd23 No tak to jsem na tom stejně..🙂 taky jsem měla lindynette..🙂

markitka
5. zář 2011

@ange_de_la_morte Já doufám, že ode dneška budeme pokračovat 🙂 Min. týden jsem taky lehce špinila, ale bylo to jen slabounké a už je to ok 🙂

kd23
5. zář 2011

@kcvrcekz No vidíš 🙂 A jaký jsi měla cyklus po vysazení? Klasicky 28?

kcvrcekz
5. zář 2011

@kd23 No to bylo takové divoké...🙂 2x 28 pak 25 nakonec 31...Ale teď poslední 3 měsíce to mam 28-29...Na den přesně...🙂

hankamamka
5. zář 2011

Idem sa k vam vyplakat 🙂 Nejako mi to meranie, ocikavanie ovu testov nerobi dobre ... vcera pozitivny ovu test, dnes tiez, ale prave, ked obidvaja sme rozbehani pracovne, muz dnes musel skoro rano prec a mne to bolo luto. Ako na potvoru to vyslo takto. A pritom viem, ze sa to neda silit, ze nepomozem tomu, ze budem z toho v strese. Ale je mi proste smutno, ze viem, ze to ma prist a ako na potvoru to vyslo, ze prave nie sme spolu. Pritom vsetkym vravim, ze nestresovat, ze to pride, kedy ma ... a sama na sebe to neviem aplikovat. Ja uz som taky typ - ze som vystresovana aj ked by som cestovala bez listka, je to na mne poznat, lebo sa trasiem ako osika. Tak ako nemam stresovat pri niecom takom dolezitom

elvis12
5. zář 2011

@ange_de_la_morte Ahoj, díky za přivítání... V tabulce už jsem zapsaná, tak doufám, že brzo skočim mezi // 😀
@markitka vlítli jsme na to rovnou jak mi přítel řek, že nemám zavádět nový nuvaring a já pořád doufám, že už MS nedostanu... 😀 I když je mi jasné, že to tak snadný třeba nebude... 😒

mochenkaa
5. zář 2011

hurá, dočetla jsem vás 🙂 já dnes takto tak doufám, že už se to k té ovu blíží http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

@alisi001 ta jedna čárka je mi líto
@miky super že už se začínáte zase snažit 😉

add. jména. Chceme mezinárodní, ale taková co jsou i tady v kalendáři. Takže ne Charlottu, ale třeba Evu, Annu, Saru, Davida, Adama,...

kd23
5. zář 2011

@hankamamka Ahojky, NO STRESS!!! Nesnažili jste se 3 dny zpátky před OVU? Můžete přece otěhotnět až 3 dny před ovu !!! 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@hankamamka Ahojky, je fakt si říkat nestresovat...Taky mi to všichni říkají a taky jsem se tomu snažila nepřikládat důraz, že jak to má být bude...ALe nejde to...Lehce se říká, ale těžko dělá...Jelikož se snažíme už nějakou dobu tak teď už mi to prostě nějak stres nedělá, buď to výjde a nebo ne...Hlavně to chce klid a opravdu zkusit soustředit na něco jiného...Ale neboj když ne teď tak to výjde příště, hlavu vzhůru..😉

markitka
5. zář 2011

@elvis12 Taky v to doufám, ale nehrotím to 😀 V pá 26. 8. mi Ms skončila a v po jsme na to vlítli 🙂 Necháme se překvapit 😀

alisi001
5. zář 2011

@mochenkaa mě taky dnes teplota klesla že by jsme nakonec měli ovu stejně 😀

anabella_lee
5. zář 2011

@hankamamka No taky jsem nad tím přemýšlela zda si kupovat ovu testy a testovat a tak, ale jak říkáš dostanu se do většího stresu a to nechci, zkusím opravdu zkusím tomu dát volnější průběh, budu se snažit aby sexík byl tak 3x týdně což by snad mohlo stačit😀 A uvidíme, sice nevím jak to tak dlouho vydržím, ale čím více se na to člověk upíná čím více to nejde☹ Zákon schvalnosti fakt.

mochenkaa
5. zář 2011

@alisi001 tak já bych potřebovala ještě jeden den dole a pak až nahoře ať je krásně průkazná 😀 ale když už máme stejný DC tak by mohla být i ovu 😀 jen doufám, že bude podle mě a ne podle tebe 28dc 😀 😀

anabella_lee
5. zář 2011

Dneska ráno jsem slyšla v rádiu zprávu že našli dvou denní novorozeně martvé s pupeční šnůrou i placentou vyhozené někde v polenicic či co, mě otřepalo v tu chvili a říkala jsem si jaká s prominutím ,,svině,, toto může udělat....všechny tady bychom pro své mimi i dýchaly a jak vidím jak se někteří k těm svým drobkům chovají tak je to smutné☹

markitka
5. zář 2011

@anabella_lee To je teda příšerné..některé matky jsou prostě hyjeny 😖 ☹

elvis12
5. zář 2011

@markitka Tak to máme stejně... Taky jsme na to vlitli od pondělí 😀 Snažím se dělat jako že nic,ale stejně na to pořád trochu myslím. Musím si zvyknout na tu myšlenku, že by to mohlo vyjít. Dlouho jsem čekala, než přítel sám řekne, že to chce... ja už chci dlouho 😀 Tak jsem z toho taková v euforii...

markitka
5. zář 2011

@elvis12 U nás to bylo jak na houpačce...já chtěla, on ne, on chtěl já ne..a teď přišel ten správný čas 😉 Po prvním sexíku bez Ha jsem měla zvláštní pocit, pak sen o mimi a druhý den jsem se z toho vzpamatovávala 😀

mochenkaa
5. zář 2011

@anabella_lee @hankamamka asi to zní divně, ale mě to měření uklidňuje. Dnes jsem 14dc a už bych se začala kontrolovat kdy mi začnou jakékoliv příznaky (blbec,noo) a tak vím, že ovu ještě nebyla a nemám se kontrolovat bo nic nezjistím. ale uznávám, těším se na ovu jak dítě na ježíška 😀 každopádně se snažím nenápadně dodržovat hvězdičku ob den tak se trefit musíme 🙂

mochenkaa
5. zář 2011

@elvis12 @markitka já čekala skoro 3 roky. A ta radost když řekl že už teda jo neznala mezí 😀

markitka
5. zář 2011

@elvis12 Taky na to myslím 🙂 Říkám si nehrotit, myslet na něco jiného, ale stejně se tam ta myšlenka vloudí 🙂

mihaji
5. zář 2011

@anabella_lee Tyhle zprávy mě taky vždycky rozpálí do běla. Jak někdo může něco takovýho udělat. Když už nemá jinou možnost, tak proč aspoň ne do babyboxu, kde to děťátko aspoň má šanci přežít, když už nic. 😠
@hankamamka Taky každému radím, ať je hlavně v klidu, ale když na to přijde, tak zrovna moc v klidu taky nejsem, takže tě úplně chápu.

markitka
5. zář 2011

@mochenkaa Věřím 😀 A věřím, že se nám všem brzo zadaří 😉

hankamamka
5. zář 2011

@kd23
@kcvrcekz
@kcvrcekz
@anabella_lee dakujem, ste mile, naozaj mi to pomaha tu hovorit ... fakt mam pocit, ze som to "pokazila" tymi ovu testami, ze sme sa tesili - snazili sme sa aj pred tym. Ale proste ako som uvidela ten pozitivny test, prislo mi to strasne smiesne (najprv), normalne som sa zacala smiat, tak sme to nechali ... a dnes musel odist a vrati sa neskoro. Mozno, ak bude chut, skusime zajtra. Ale neviem ako to mam nehrotit. Dnes idem na kontrolne cyto, tak mi snad doktorka povie presne, kedy ovu bola/bude. Ale fakt som sa rano rozplakala, take to, ked sa tesis a si vravis, no sakra, jasne, ze to vyjde na den, kedy prave nemozete.