Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

baptisia
6. zář 2011

@alisi001 Ahojky,jsem jen na skok..dnes přišla mrcha takže do tabulky jsem 1 DC 😒 mám běhání po úřadech,kvůli svatbě
😀

alisi001
6. zář 2011

@miky jak dlouh se může dělat tak silá čárka řekněme že se ti ukázala ve 14.00 tak třeba v 18.00 tam bude taky nebo už bude slábnout 😒

hopeful
6. zář 2011

@alisi001 - navazuji na Tvuj prispevek pred par dny o boleni hlavy - ted jsem se nekde docetla, ze i boleni hlavy muze byt jednim z priznaku tehotenstvi, zpusobeneho rychlou zmenou hormonu v tele. Zvlaste, pokud nezabiraji normalni prasky, ktere zena v takovem pripade uzije, jako aspirin, muze to byt udajne znamka tehotenstvi.

Takze zase o jeden priznak vice - za chvilku uz na sobe budeme pozorovat tehotenstvi vsechny. 🙂

kd23
6. zář 2011

@alisi001 Nechceš mi svou teorií/otázkou naznačit, že mé testování vždy v 17:00 je špatně 😀 😀 😀

alisi001
6. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

mishule12.................54DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................44DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................39DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................36DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................36DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................35DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................34DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................33DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................33DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................30 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
blazu..............................28DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................27DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................27 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 26DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................26DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 25DC
galigula .........................25DC
hopeful...........................25DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .24DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................23DC
melliss...........................22DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............21DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................20DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................20DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................20 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................19DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................18DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................16DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................16 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................16 DC
alisi001..................... .....15DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................15DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................14 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................12 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................11DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................11DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................11DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................11DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................11 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................10DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....9DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................9 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................7DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..6DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........6DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................6 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................5DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................3DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................2DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..1DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let

kd23
6. zář 2011

@hopeful Myslím, že v tom případě bolí hlava všechny snažilky 😀 mě nevyjímaje 😀

elvis12
6. zář 2011

@kd23 ja jsem dneska 12DC. od vcera me boli bricho podobně jako před MS. (asi, moc si to nepamatuju, jak to boli 😀 kdyz jsem brala HA, tak jsem ani nepoznala, ze MS přišla. Jen podle data, byla na hodinu přesná) Ale před nasazením HA jsem měla občas bolesti velký. Pamatuju si, jak mě asi 2x musel ze školy odvést domů spolužák, protože jsem celý den zvracela. po nasazení HA se vše srovnalo a bolesti zmizely.

miky
6. zář 2011

@alisi001 takže myslíš, že když by bylo snažení až večer, že bude pozdě? No včera bylo také, tak kdyžtak jsou v bříšku ještě nějaké ty spermijky, když by se vajíčko ukázalo už teď 😀

alisi001
6. zář 2011

@kd23 tím si právě nejsem jistá 😒 proto se ptám taky jinak jsem asi taky v řiti 😀

kd23
6. zář 2011

@alisi001 V tom případě, tam asi budeme obě 😎 .

hopeful
6. zář 2011

@kd23 - ja bych si tak prala, aby nam to vsem tady vyslo - nejlepe soucasne, to by bylo super - je tady takova bezva parta 🙂

kd23
6. zář 2011

To nejde, to asi nebude mít vliv. Přece ty testu nebudu dělat tady v práci 😅 😅 😅

Teď jsem si to jen představila.... 😀 😀 😀 .

alisi001
6. zář 2011

@miky tak jsem to nemyslela ovu nastane do 24 až 48 hodin po pozit. testu ale mám na mysli to že když máš pozit. test ted tak jestli když si uděláš třeba v 18.00 večer znovu jestli bude pořát pozit.

alisi001
6. zář 2011

@kd23 tak od ted si test dělám asi 3x denně abych něco neprošvihla 😀

hopeful
6. zář 2011

@miky Doma uz zase vsechno dobry? 🙂 To je bezva, ze uz zase testujes a zkousite!

kd23
6. zář 2011

@hopeful Souhlas. A pak se popereme o místa v porodnici, teda kromě tebe 😀 budoucí english wife 😉 😉 😉

hankamamka
6. zář 2011

@alisi001 no ja mam na svojich, ze ovu moze nastat už za 12 ale max 48 hodin. Ale je divne, ze som si dalsi test robila v pondelok rano, tiez mi vysiel pozitivny (ako aj v nedelu na obed) a doktorka podla ultrazvuku povedala, ze ovu bola v nedelu vecer.

alisi001
6. zář 2011

@hankamamka jde mi o to jak dlouho se může test ukázovat jako pozitivní 😕

miky
6. zář 2011

@hopeful no spíš je to v jiné fázi - vysloveně se nesnažíme o mimi, ale při sexu se nijak nechráníme, takže takové zvolnění......původně jsem nechtěla ani zkoušet ovu testy, ale dneska mě píchalo jako by v levé vaječníku a přišlo mi, že je i plodný hleník, tak jsem ten test prostě ze zvědavosti zkusila a ono ejhle 😉 . Každopádně před manžou se tvářím jako by nic, že o žádné ovu nevím 😎

kd23
6. zář 2011

@hankamamka Asi si domů pořidim ten ultrazvuk 🙂 Nebo čím to tak doktorka poznala?

miky
6. zář 2011

@kd23 v letních měsících se obyčejně rodí nejvíc dětí, teď jestli ještě otěhotníme všechny naráz, tak to bude porodní boom 😀 😀 😀 Takže já si zabírám jedno místo tady u nás v Příbrami, takže ne že mě nějaká předběhnete a zaberete mi ho 😀

hankamamka
6. zář 2011

@miky Příbram je tvoja 🙂

hankamamka
6. zář 2011

@alisi001 no mne sa ukazal 24 hodin

miky
6. zář 2011

@alisi001 večer už testík zkoušet nejspíš nebudu. Nebude příležitost a už takhle mi dá práci na to v posteli až tak moc nemyslet ještě, když by večer vyšel zase pozitivní, tak to by byl už úplný konec. Musím si nechat, alespoň trošku náznaku čisté hlavy 😀 😀

hankamamka
6. zář 2011

@kd23 ano, ultrazvukom - že už videla žlté teliesko, ktore vznikne, až keď sa vajíčko uvoľní

kd23
6. zář 2011

@miky Tak já Apolináře, jesti to vyjde (plosím plosím plosím 😨 ☹ 😅 )

hankamamka
6. zář 2011

@kd23 dobre, ale budem rodiť vedla, hej?

bujanda
6. zář 2011

Ahojte holky, vy jste teda rychlíci....fotky jsem tam dala teprve včera a vy už máte vše zkouknuté 🙂 Jsem ráda, že se vám líbí...... bylo to fakt bezvadný, nejkrásnější den co jsem zažila... 😉 Teď jdu dožehlit a dobalit a večer frčíme. Tak se tu mějte krásně a snažíme se snažíme a až se vrátím, tak chci všechny vidět jako // 😉 pa, zdraví vás paní Spiříková 😀

miky
6. zář 2011

@kd23 slyšela jsem, že v Praze je v porodnicích pořádný nával a musí se tam registrovat člověk strašně dopředu a ani pak nemá jistotu, že ho v daný termín vezmou. Proto i spousta holek z Pha prý jezdí rodit sem k nám do Příbrami. Po dálnici to není ani hodinka cesty a žádná registrace tu být nemusí a co je hlavní je to, že personál je tu naprosto úžasnej - jak na porodním sále, tak i na oddělení šestinedělí 😉

miky
6. zář 2011

@bujanda kdepak máš fotky na beremese?