Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

joeyne
12. zář 2011

Na chvíli se s vámi loučím, jdu si koupit větší podprsenky! 😠 🙂

mihaji
12. zář 2011

@kd23 Jo takhle 😀 Já si sedím na vedení.

kd23
12. zář 2011

@mihaji Tak si poposedni a řekni, proč se vám to zrovna teď nejmíň hodí 😀

mihaji
12. zář 2011

@kd23 No, nám se to nejmíň hodí, protože nemám pro miminko nic našetřeno, jak jsem chtěla mít, než počneme 😀

ninucha
12. zář 2011

@kd23 Jen, aby ti mělo co vrtat v hlavě. I já jsem očekávala MS 27DC, všechny příznaky nasvědčovaly, že příjde přesně o den dříve, než při HA, bolelo mě břicho, probudila jsem se s náladou pod psa a byla si 100% jistá, že dorazí a čekám dodnes a to jsem dnes jubilejní 50DC, nepletu-li se.

kd23
12. zář 2011

@ninucha Jojo, já zrovna koukala do tabulky... Testy asi negativní, co? ☹ Půjdeš na vyvolávačku, nebo ještě počkáš? Já do 50DC asi nevydržím ☹

ninucha
12. zář 2011

a abych tě i pobavila, ne jen přivedla na chmurné myšlenky, tak dnes jsem si to zamířila k lékařce, že už s tím něco udělám, zjistim co a jak a byla tam jiná sestra, asi záskok, starší paní, tak jí říkám, že jsem vysadila HA a že už 3 týdny mám spoždění MS a test je negativní a ona mi na to říká, NO TO MŮŽE BÝT, přijďte v pátek. 🤐 Ale že bych se dozvěděla nějaké novinky, to vůbec.

kcvrcekz
12. zář 2011

No holky mi jsme se usmiřovali zrovna v den ovu...Cítila jsem ji protože mě bolí břicho vždy, když jsem v půlce tak jsem zvědavá..Posichrovali jsme to tedy ještě ob den, ale...Uvidíme no moc tomu nedávám...Takže i tím tedy vlastně přiznávám, že se zase vracím... 😕

kd23
12. zář 2011

@ninucha No tak to je síla.... Pomóóóóóc !!!

kd23
12. zář 2011

@kcvrcekz Jakože se zase stěhuješ zpátky? 😨 🙂

kcvrcekz
12. zář 2011

@kd23 No zatím ještě jsem u táty,ae asi brzo ano....

kd23
12. zář 2011

@kcvrcekz Asi to tak má být. 🙂 Držím palce, ať je tvé (vaše) rozhodnutí správné.

kcvrcekz
12. zář 2011

@kd23 No tak to doufám....Uvidíme věřím v to...Ještě kdyby se to teď podařilo...

ninucha
12. zář 2011

@kd23 nic nenaděláš no 😕

ninucha
12. zář 2011

@kcvrcekz tak přeji,aby se to napodruhé povedlo a aby jsi byla šťastná

ninucha
12. zář 2011

@markitka a máš nějak zjištěné, jak to v té zkušební době je, jestli tě můžou propustit nebo ne?

kcvrcekz
12. zář 2011

@ninucha Děkuji moc doufám v to...Moc bych si to přála...🙂

ninucha
12. zář 2011

Pro dnešek se s vámi rozloučim a zítra příjdu dřív tak toho nebudu muset tolik dočítat 😉 . Krásný den a úspěšné snaženíčko.

alisi001
12. zář 2011

@kd23
@mihaji
no holky zase jste o mě mluvili 😀 😀

kd23
12. zář 2011

@alisi001 To se ti asi jenom zdálo 😀

alisi001
12. zář 2011

@kd23 že by člověk na chvilku vypadne a vy toho nakecáte 😝

kd23
12. zář 2011

Holky, já letím. Zkusím tedy naposledy ten testík, jestli ty moje víkendové bolesti byla OVU, ale myslím, že už to neukáže. Tak papa a zítra se na vás těším! 🙂

danda81
12. zář 2011

@kd23 Díííky.Tak jsem zvědavá, zda to k něčemu bude 😉 .Minulý měsíc jsem měla podobně vyhvězdičkováno a mrcha se dostavila přesně na den. To mě týden bolelo břicho, říkám si hurááá. A pak z toho byl menses 😖 .Takže aha, ono to nemusí jít jak si člověk naplánuje...tvrdá realita 🙄

kcvrcekz
12. zář 2011

@danda81 no to je asi fakt...Jsem zvědavá jak na tom budeš...Držím pěsti

mihaji
12. zář 2011

@kcvrcekz No tak to jsou tedy změny . Čím tě přesvědčil?

danda81
12. zář 2011

Díky holky. Příznaky nemám vůbec žádný, takže se pomalu začínám těšit na říjnové měření a hvězdičkování. Jedinou malinkou naději jsem našla na emimino.cz-těhotenství po týdnech, kde píší o prvních příznacích až od 6.týdne 😉. Menses by měl dorazit kolem 20. a 21.9., takže ještě týden troška napětí zda třeba.... 😉

danda81
12. zář 2011

@ninucha Gratulace k padesátce 😀 .Tak to si taky přeju 😉 abych se jí dočkala už brzy...

danda81
12. zář 2011

@ninucha Negativní test???Tak to jsem špatně četla...

alisi001
12. zář 2011

ted mám nějaký návaly horka uf uf co to zase je 😖 k tomu bolest pr, vaječníku před 10 minutama ☹

danda81
12. zář 2011

Minulý cyklus jsem měla taky píchání a bolesti, podle mě jiné než obvykle a nakonec nic. Takže jsem si slíbila, že píchání a pobolívání nebudu počítat mezi příznaky. O víkendu mě taky bolelo břicho a dnes vůbec nic. Někdy to mívám, že mě pobolívá břicho nejen při MS a OVU, tak i týden před MS, takže vlastně téměř celý měsíc 😀, ☹ .