Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
15. zář 2011

@kammka Barunka se nám narodila 3.7. a neměnila bych 😉

A jinak mám pocit, že do zítra tu bude u mě MS, začalo mě pěkně bolet břicho, takže se bojím každého čůrání, že to bude tu a já budu zklamaná. Snažím se být nad věcí, že se nic neděje, když to neklapne, ale přitom vím, že mi to bude strašně líto a budu zklamaná......

miky
15. zář 2011

@mihaji a to vedro na porod je opravdu "ňaminka". Když jsem rodila Barunku, tak venku bylo přes 30, takže na porodním sále bylo mnohem hůř a klima samozřejmě nebyla. A jak je v různých komediích, že se lidi potí jako by na ně tu vodu něko lil z konve, tak přesně tak jsem se potila i já 😀 😀 Nikdy bych nevěřila, že je to možné, ale opravdu je 😀

kammka
15. zář 2011

@miky já se v létě takhle potím a nemusím ani rodit...

mihaji
15. zář 2011

@miky No, to musela být síla.

miky
15. zář 2011

září je sice pěkný měsíc, ale nám štěstí nepřinesl ☹ , hlásím 1DC

miky
15. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let .....

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................63 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................53DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................48DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................45DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................45DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................43DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................42DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................35DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 34DC
galigula .........................34DC
kd23.............................. .33DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................32DC
melliss...........................31DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................31 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............30DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka............................29DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................28DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................27DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................26DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 .................................25DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................25DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................25DC
alisi001..................... .....24DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................24DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................23 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................21DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................20DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................20DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................20DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................20DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................20DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................19DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....18DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................18 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................16DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................15DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........15DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................15DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................14DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................12DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................11DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..10DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................10DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................10DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................10DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................9DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................8DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................7DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 5DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................2DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................1DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let

mihaji
15. zář 2011

@miky Nesmutniii, není všem dnům konec 😉

miky
15. zář 2011

@mihaji já vím, však ani říjen není špatný měsíc 😝

alisi001
15. zář 2011

@miky ty čekáš určitě na mě že jo nechceš mě v tom nechat samotnou

mihaji
15. zář 2011

@miky Jasně, s chutí se do toho vrhneme a bude 🙂

miky
15. zář 2011

@alisi001 no pokud budeš pokračovat v nastoleném trendu, tak příští měsíc by to mělo vyjít i u tebe, takže se moc ráda přidám. Ikdyž bych ti možná odpustila pokud by se Vám podařilo už i tenhle měsíc 😀

alisi001
15. zář 2011

@miky seš hodná ale já tomu ted nevěřím myslím si že ani ty hvětdičky tomu nepomůžou 😒

ili08
15. zář 2011

@mihaji a na co ti doktor doporučoval laparku?Já ji prodělala před třemi roky a hned po zákroku na druhý den jsem si vydobyla že chci jít domů(z duše nesnáším nemocnice!!).A vzhledem k tomu že se endoška vrátila tak mi bude asi zase doporučena-pokud se teda nestane zázrak a já neotěhotním 😒

Holky ještě mě tak napadlo jestli může s BT souviset i to že normálně teploty vůbec nemívám-měla jsem jen jednou a to jsem jela do nem.s mononukleozou ☹

mihaji
15. zář 2011

@ili08 No to já právě nevím, že by byl nějaký problém neříkal. A snažíme se fakt krátce. Tys na ní byla proč?

kd23
15. zář 2011

Ahoj holky, tak jsem tu na skok ☹ Vrátila jsem se od doktora a budu muset na laparoskopii vaječníků do Krče. Je to operace pod plnou narkózou a budu tam 3 dny ☹. Za chvíli vám dopíšu víc. Bulela jsem jak želva ráno ☹. Za 14 dní se jdu objednat teprve na termín operace ☹ Prostě mi nefungují vaječníky tak jak mají a bez operace ani neotěhotním... ☹
@alisi001 Tak prosím Alici, aby mě napsala nakonec tabulky KD23 .....................30.9. objednání do nemocnice na PCO ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ili08
15. zář 2011

@mihaji byla mi diagnostikovaná endometrioza(Je to onemocnění, kdy se ložiska děložní sliznice (tzv. endometrium) vyskytují mimo děložní dutinu. I přes nenormální umístění tato ložiska fungují stejně jako ta v děložní dutině, což znamená, že během menstruace krvácejí. Nedochází k velkému krvácení, ale opakováním se okolo ložisek mohou vytvářet cysty nebo jizvy a z těch dokonce až srůsty.) No a ta způsobuje až z 90% neplodnost.Když jsem se vrátila tak jsem ještě půl roku jedla nějaké prášky aby se mi zničila sliznice a když jsem přišla na kontrolu tak na mě dr.hned vybafla a teď se teda budeme snažit o miminko 😀 Jenže na to já nebyla připravena tak jsem řekla že neee tak mi nasadila HA.No a endoška je tady zpátky-takže teď bude 2 měsíce snaženíčko a když bez úspěchu tak zase léčba ☹

@kd23 tak to je mi mooooc líto,ani nevíš jak 😒 Ale tak určitě lepší se zaléčit,není to tak hrozné,já po tom dokonce neměla ani moc velké bolesti-až pak když jsem šla vytahovat stehy.Tak posílám hodně sil,to zvládneš!!

A pokud jde o měsíc narození mimi já bych brala srpen aby se mi narodil/a správný/á lev/lvice 🙂A můj by chtěl samozřejmě září aby bylo po něm 🙂

alisi001
15. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let .....

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................63 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................53DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................48DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................45DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................45DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................43DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................42DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................35DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 34DC
galigula .........................34DC
sarinkac.........................32DC
melliss...........................31DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................31 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............30DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka............................29DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................28DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................27DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................26DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 .................................25DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................25DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................25DC
alisi001..................... .....24DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................24DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................23 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................21DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................20DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................20DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................20DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................20DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................20DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................19DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....18DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................18 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................16DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................15DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........15DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................15DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................14DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................12DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................11DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..10DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................10DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................10DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................10DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................9DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................8DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................7DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 5DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................2DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................1DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let

ninucha
15. zář 2011

@kd23 tak to mi je moc líto, těšila jsem se na mnouhem lepší zprávu. ☹ a přiznám se, že jsi mě pěkně vyděsila, už teď se bojim, co mi zítra řeknou.

mochenkaa
15. zář 2011

@kd23 to mě moc mrzí ☹
@alisi001 nechci nic říkat, ale ten tvůj graf už je trapnej 😀
@miky povede se teď 😉

Já dnes 7DPO a nic. Prsa mě sice bolí když ležím na břichu, ale to přičítám blížící se ms, nafouklá jsem jen přiměřeně 😝 (jak kdybych snědla čočku - ale nesnědla), hlava mě teda bolí, ale to je asi tak všechno. Jinak teplota http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

miky
15. zář 2011

@kd23 ach jo, tak to je mi moc líto 😒 Ale je fain, že doktor na to přišel hned a nesnažili jste se třeba zbytečně měsíc. Takhle tě pěkně "profouknou" a bude určitě všechno v pořádku!!!!

kd23
15. zář 2011

Jsem tu. No holky, já brečekal jak želva, když jsem jela od doktora busem ☹ Jdu si o tom něco přečíst. Chtěli jsme fakt letní mimi ☹ No tak snad mě na tu operaci objednají co nejdřív ☹ Prý to hned tak nebude ☹ Ale chce mě operovat můj doktor, takže to bude nějaké úterý. Pondělí příjem a ve středu by mě snad měli pustit ☹ Už aby to bylo za mnou ☹

mochenkaa
15. zář 2011

@kd23 to zvládneš 😉 a jak říká @miky ještě že se na to přišlo hned ane až po čase, když by se vám nedařilo. Takto je to lepší 😉

leeena_4
15. zář 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat?

leeena_4
15. zář 2011

@kd23 ahoj, nemáš náhodou PCO? Polycystické vaječníky?

kd23
15. zář 2011

@mochenkaa @miky @ninucha @alisi001 moc díky všem holky... Snad to rychle uteče... a já se budu moct zase přidat do tabulky jako 1DC 🙂 Strašně vám všem závidím.... ☹ ☹ ☹ Ale přeju vám, abyste našly // a mohly mě pak hned nakazit, jak budu mít po zákroku 🙂

kd23
15. zář 2011

@leeena_4 Jojo, dneska jsem se to dozvěděla ☹

mihaji
15. zář 2011

@kd23 To je mi moc líto ☹ . Aspoň to budeš mít brzo za sebou a budeš v pořádku. Chápu tě, taky mám z operací hrůzu, tak se drž. A na to přišel ten doktor při běžné prohlídce?

@ili08 No vy mě holky děsíte. Budu se ho muset zeptat, proč mě tam chtěl posílat. Ale mluvit jen o tom, že se přitom zkontroluje, jestli je všechno jak má a profouknou se vejcovody. Tak jsem předpokládala, že je to jenom preventivně.

leeena_4
15. zář 2011

@kd23 a proč hned operaci? Promiň, že ti do toho kecám, ale mám taky PCO, vím to už nějaký měsíc a vím o tom docela dost. Znám všechny možné způsoby léčby a konzultovala jsem to s několika doktory a všichni mi drilling doporučili až jako jednu z posledních možností, protože pomůže tak 50% pacientek, po laparce můžou hrozit srůsty a efekt toho zákroku je jen dočasný (do 6 měsíců se vaječníky zase pokryjí slupkou, kterou při drillingu porušili). Zkoušel ti doktor nasadit nějaké léky na ovulaci? Já jsem zkoušela Clostil, nezabral, ale pak v CARu zabrali injekce a ovulka byla 😉. Nevím, uvidíš, třeba ti laparka pomůže, ale jen abys věděla, že jsou i jiné možnosti 😉

alisi001
15. zář 2011

@mochenkaa není trapnej jenom trefenej člověk se snaží a hvězdičkuje protože to vypadá na ovu a nakonec není 😠 už na to kašlu slušněji řečeno 😀

leeena_4
15. zář 2011

holky, jak to tady vedete? máte někoho, kdo vede tabulku? nebo to aktualizujete všechny, můžu se do ní přidat? Jestli chcete něco vědět o mě šup sem s otázkami 🙂