Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
15. zář 2011

@ili08 Však já jsem taky říkala, že ne. Jedině třeba až příští rok, kdyby se nedařilo.

leeena_4
15. zář 2011

Moc ráda se pochlubím, ale mám fotky na FB, nebo doma, tak zítra 😉. Starší je Agáta a madší Tesa (oficiálně Delica Tesa 😀)

leeena_4
15. zář 2011

@ili08 chrápou jako sfiňa 😀 hlavně ta mladší

kd23
15. zář 2011

@leeena_4 Jo, ještě jsem zapomněla, že mám od 28DC bolesti v podbřišku, tak možná proto to chtějí skouknout laparo..... Ještě zkusím jednoho Dr., co myslí....

leeena_4
15. zář 2011

Tak jsem přeci jen něco našla:

leeena_4
15. zář 2011

@kd23 za zeptání na další názor člověk nic nedá 😉

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 Ty jsou krásné 🙂 a jsou strašně roztomilé.

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji děkuju, jsou to naše držtičky placatý. Zrovna včera jsem měla nějaký splín, tak jsem je vzala do lesa a k rybníku a za dvě hodiny koukání na jejich řádění byl splín pryč 🙂

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 No jo, zvířátka fungujou nejlíp. Taky když je mi smutno, tak se muchluju s kočičkama.

ili08
15. zář 2011

@leeena_4 to znám,já když jsem smutná nebo mám špatnou náladu tak stačí jediný pohled na tu naši tlamičku a hned je mi líp 🙂 takže boxeři-u vás láska na celý život co? 🙂

ili08
15. zář 2011

@kd23 no tobě každopádně držím palce ať se sem k nám co nejdříve vrátíš s 1DC 😒 Je možné že tady pořád ještě budu tvrdnout ☹

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji to jemoc dobře, že máš takovou terapii, fakt to zabírá.
@ili08 další pejskařka, krásnej, ten na fotce! 🙂. A přesně jsi to vystihla - láska na cleý život a vždycky chci dva, je to super smečka.

peela
15. zář 2011

Zdravim vsechny,dlouho jsem tu nebyla,byla na dovoleny.A bohuzel se nepodarilo otehotnet ☹ mrcha se vetrela po 27dnech.Jeste kdyz jsem byla na dovce tak jsem citila ze mi je vselijak,ted vim ze to byla priprava na MS 😠 Jsem to oplakala byla hodne spatna a jsem jeste.Pak od lidi slysim tak co prijely jste 3,kdyz rikam ze ne jsem v klidu ale vnitrne jsem vyrizena.Pritel se hodne snazil ja se snazila znasilnovani probihalo perfektne 😀 ale nevyslo to.Jsem nastvana na pritele na sebe na vsechny.No co se da delat opet se bude pracovat,ale uz nato nechci tolik myslet i kdyz to mam stale v hlave kdy se konecne zadari

ili08
15. zář 2011

@leeena_4 já chtěla taky dva ale manžel mi to zakázal 😒 Je to prostě tak,jak se člověk rozhodně pro jedno plemeno tak už nemění,já budu chtít pořád zlaťáky i když boxeři se mi taky líbí-to jejich chrápání bych ale nezvládla 🙂 Dokonce i manžel už se ve spánku hlídá aby nechrápal..
A dva pejsci už jsou trochu finančně nároční,my teď řešili jeho záchvat,chodili na krev takže nám to udělalo docela průvan v peněžence takže jsem jsem v podstatě za toho jednoho docela ráda-máme dost psích kamarádů takže určitě nestrádá 🙂

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 Podle mě je vždycky lepší, když jsou ty zvířátka minimálně dvě a mají parťáka. My měli taky dvě kočičky, akorát vloni se nám to trochu zvrtlo, když se jedna ztratila a zase našla. Takže teď máme už kočičí partu.
@ili08 Jak se manžel může hlídat, když spí? Můj manžel tedy taky chrápe a já mám lehký spaní, takže musím spát se špunty a občas stejně mlaskám. Mi furt tvrdil, že nechrápe a nedávno se přiznal, že sám sebe vzbudil, jak chrápal. 😀

ili08
15. zář 2011

@mihaji to nevím jak to dělá ale fakt se hlídá,když spí na zádech a začne trochu pochrupávat tak něco po chvilce zamručí a otočí se na druhou stranu 🙂 Jediné kdy odcházím do obyváku je když se vrátíme z nějaké akce,to nemá cenu ani mlaskat protože to neslyší...Mě špunty dělají zle,párkrát jsem s nima spala a ráno mě pokaždé bolela děsně hlava

leeena_4
15. zář 2011

@ili08 Je pravda, že finančně je to docela náročné. Granule, očkování, všechno 2x. Ale jsou opravdu šťastné a parťačky a nejsou samy, když my jsme v práci. Ale i jeden přinese spoustu radosti. Ona u nás chrápe hlavně ta mladší a spí obě na gauči v obýváku, takže nás to v ložnici neruší, ale je to sranda 😀 Oni mají se zlaťákama podobnou povahu (v tom směru chování k lidem a k rodině). Moje mamka má dva zlaťáky a taky je mám moc ráda.
@mihaji to musely být nervy, jak dlouho byla "ztracená"? a co ta druhá na to?

mihaji
15. zář 2011

@ili08 Tak to je fakt dobrej. Když přijde manžel v podroušeném stavu, tak ho taky odkazuju do obýváku, protože to bych se nevyspala vůbec. 😀

verik19
15. zář 2011

@mihaji u nás je to samé 😀 přítel se také probudil tím jak chrápal. 🙂 Ale kam se hrabem na naše známé. Známá dusí manžela polštářem😀 ale s ním to ani nehne 😀

leeena_4
15. zář 2011

@ili08 to je génius, že to zvládá za spánku 😀

mihaji
15. zář 2011

@verik19 Taky jsem jednou byla tak zoufalá, že jsem skoro dusila, nebo spíš bila, ale to byl v delíriu 😀 , takže to s tím taky ani nehlo. Takže od té doby to obývák jistí.

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 Byla pryč měsíc a 10 dnů a bylo to fakt strašné. Snad nejhorší období v mém životě. Kocourkovi bylo smutno, pořád ji hledal a volal. ☹ Tak jsme mu pořídili kamaráda. Přivezli jsme ho z dovolené, od mé kamarádky, která zrovna měla koťátka a ještě ten den se objevila i ta naše holčička ztracená. Ona mohla být doma asi i dřív, ale tchánovci mi to zamlčeli 😠 , že ji viděli a řekli mi to až po návratu z té dovolené. 😠

kd23
15. zář 2011

Holky, doufám, že se nebudete zlobit, když dneska vás nedočtu a nebudu přispívat ☹. Jinak na vás samozřejmě nezanevřu a budu tu denně. Jen dneska to musím všechno nějak vygoooooglit........... 🙂 DÍKY !!!

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji to si umím představit. Taky se jednou děsím toho, až Aguška odejde, jak to vezme Tesa, ale to je život a raději na to nemyslet. Dobře, že jste vybrali kamaráda a máte teď doma pěknou smečku 😀. Jinak tchánovci jsou teda "dobrý" :-/

mihaji
15. zář 2011

@kd23 Určitě na tebe nikdo nezanevře 😉

leeena_4
15. zář 2011

@kd23 tady je o PCO taky diskuze, určitě doporučuju pročíst 😉

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 Jsou fakt výborní, vůbec se k tomu nechci vracet. Oni mají ke zvířatům úplně jiný vztah, pro mě to jsou členové rodiny, které miluju.
Parta to je bezvadná, rozhodně se s nimi nenudíme. Kocourni se úplně milují, jsou jako dvě buzničky 😀

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji přesně, to není zvíře, to je parťák, kamarád a člen rodiny. Naše Aguška je taky lesbička 😉 😀

mochenkaa
15. zář 2011

@leeena_4 máte vůbec místo na gauči? 😀
@kd23 drž se 😉
@mihaji to znám, M se se mnou hádá že nechrápe a pak se přizná že ho to samotného vzbudilo 😝 a hrozně nám chrápe Babu 😀 , úžasné je když ležím mezi nima 🙄

holky, já se v sobě nevyznám. Mám už druhý den náladu jak ..., jak 2-3 dny před ms (smutná, ukňouraná, umazlená - ne hvězdička ale spíš na obejmutí) a to jsem přitom 24 DC. Je fakt že kontryhel má upravovat cyklus, ale že by mi to zkrátil na 25-26 dní z 30? Vůbec se nechápu ☹

verik19
15. zář 2011

@mihaji Před 4 lety jsme měli kocourka ale bohužel jsme ho museli nechat utratit ☹ Bylo to strašné jako když umře člen rodiny. ☹ V tu dobu jsme se u známých narodily koťátka tak jsme si hned vzali kočičku.Je to takové naše miminko.I naši známý říkají, že ji máme místo dítěte 🙂 Když párkrát nepřišla domů tak jsem už hysterčila kde je a nejen já ale i přítel . 🙂 Večer jsem jí všude možně naháněla a ona slečna si přišla až ráno.Dohnal ji hlad.Stejně bez zvířat by bylo smutno ☹