Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
16. srp 2011

@anabella_lee Jsi 16DC, takže minulý měsíc jsi ještě brala? A kolik let? 🙂

Můžu vám ale říct, že jsem to brala každý večer v 10 hodin a pokaždý si na to vzpomenu a je to divný nic nebrat. 🙂 Fajn, ale divný. 😨 Listovku beru ráno 🙂 Možná si ji přehodím na večer 🙂

anabella_lee
16. srp 2011

NO tak brala jsem HA 10 let, a minulý měsíc dobrala poslední plato, takže po menstruaci jsme se pak začali občas snažit, tak uvidíme no...ale nevěřím tomu..

bujanda
16. srp 2011

@hanulik88 uvidíme, ještě chvíli musíme vyčkat...

kd23
16. srp 2011

@anabella_lee Tak to jsme na tom stejně! Já po 12 letech. Teď budu čekat na první MS, která bych ráda, aby nepřišla... Tak moc držím palce, od doktora a hodně holek tady mám info, že největší pravděbodobnost je hned po vysazení 🙂 🙂 🙂

bujanda
16. srp 2011

@kd23 tak to já to prošvihla hned po vysazení 😒

hankamamka
16. srp 2011

dievcata, asi to nevydrzim a pojdem si kupit tt!

bujanda
16. srp 2011

@hankamamka a kdy jsi měla dostat MS?

hankamamka
16. srp 2011

no minulé dva cykly som mala 25 dni, to by vychadzalo na dnes ...

bujanda
16. srp 2011

@hankamamka jo tak, no tak to bych nevydržela a šla bych taky kupovat 🙂 mě to vychází na 28 dní, ......já už chci taky testovat!!! 🙂
tak držím palce!!

kd23
16. srp 2011

@hankamamka A bývá ti blbě, když máš dostat MS? Blbá nálada, bříško?

hankamamka
16. srp 2011

@bujanda bojím sa, aby som nebola sklamaná, len preto váham

hankamamka
16. srp 2011

@kd23 vieš čo ... tak asi normálne, bolievajú ma kríže a neskor sa pridá brucho, zvyknem byť otrávená a podráždená, prsia mám citlivejšie. Len toto všetko som mala už vo štvrtok-až-sobotu, bolo mi zle, kríže ma boleli, vynadala som manželovi za niečo, čo si asi nepamatám, tak som si vravela, že je to tu skor, uplne bez stresu som čakala, že to príde. ale v nedelu nic, príznaky ustúpili, včera trošku brucho pichalo, ale MS nikde, dnes mi je fajn (a MS nikde). tak asi tak.

bujanda
16. srp 2011

@hankamamka jak už jsem psala včera, někomu se to nemusí prý ani objevit....a pak se to objeví několik dní po plánované MS 🙂 ale chápu tě

kd23
16. srp 2011

@hankamamka Ale taky jsem tu četla, že břiško bolí přesně jako při MS, ale je to jen příznat toho, že se umísťuje "zabydluje" vajíčko 🙂 Jestli ty testíky nebudou nijak drahé, tak bych si jich koupila víc a každý den udělala jeden. S tím, že když jeden nevyšel - nemusí se to ještě ukázat! Stejně počkáš na zítřejší ráno, ne? Nebo jsi od rána nevypila ani kapku tekutiny? 😀 😀 😀

miky
16. srp 2011

než jsem věděla, že čekám Barunku, tak mě bolely prsta, žádné jiné příznaky jako zvracení nebo únava, prostě jenom mnohonásobně citlivější prsa

hankamamka
16. srp 2011

len mňa dnes ani prsia toľko už nebolia, trochu sú citlivejšie prisa/bradavky, to áno, ale inak ako úplne normálny deň

mochenkaa
16. srp 2011

@anabella_lee právě že tomu taky nevěřím a o to víc se mi to zdá směšné že blbnu 😀

hankamamka
16. srp 2011

@mochenkaa neblbneš, doveruj svojmu telu a snom, nieco ti urcite vravia 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka jo, že sem se zbláznila 😀 takový sny mít nemusím 😉 zkus zítra udělat ten test a uvidíš co bude 🙂

anabella_lee
16. srp 2011

@kd23 Teda tak to by se mi taky libilo.-) tak uvidíme jak to bude🙂

kd23
16. srp 2011

@hankamamka Prosím udělej si test, nebo začneme být nervozní za tebe !!! 😀

anabella_lee
16. srp 2011

@mochenkaa NO ale mám to podobě jak říkáš, i když tomu nevěřím že by se to na poprvé podařilo, tak v to tajně doufám 😀

miky
16. srp 2011

@anabella_lee přesně tak, tak jsem přesvědčená, že se to první měsíc nepovedlo, ale dokud nedorazí MS, tak naděje prostě pořád je 😀

anabella_lee
16. srp 2011

@miky No to máš pravdu🙂))Jen si říkám kdy tak MS dorazí když to bude první bez antiko. Asi nebude přesná☹

kd23
16. srp 2011

Doufám, že nezůstanu jediná v tabulce 😅 jako DC. A vy budete 3 entery nade mnou se samýma // // // // // // // // // // // // // // // // 😀 😀 😀 😀. Ba ne. Přála bych vám to. 🙂

miky
16. srp 2011

@anabella_lee já si myslím, že může být. Mně po vysazení antiko došla naprosto bez problémy, akorát je tedy zase pořádně bolestivá 😠 . Ikdyž jse taky spousta holek co po vysazení mají s cyklem veliký problémy, ale to určitě nebude tvůj případ a vše bude v naprostém pořádku 😉

kd23
16. srp 2011

@anabella_lee Někdo to přesné má. My to budeme mít určitě taky přesné! 🙂 A nebo to nedostaneme tak 2 roky 😀 😀 😀 😀 a pak až po skončení kojení 😀

kd23
16. srp 2011

@miky Ne, bolestivou ne ☹ Já měla takové mírné bolesti, které se daly v pohodě přehlédnout... Nechci, aby mě něco bolelo 😖 😖 😖

anabella_lee
16. srp 2011

@kd23 Jo tak to by se mi líbilo, tak fajn domluveno, nepříjde MS a bude hned mimi🙂)))) Tak uvidíme zda tato dohoda pomůže 😀 😀 😀

anabella_lee
16. srp 2011

@miky NO bolestivost jsem měla i při užívání antiko., tak jsem zvědavá co bude bez ní......už teď když jí nejím mě pobolívají místy vaječníky tak čtyři dny....ale to bude z toho vysazení...