Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

martinan4
24. srp 2011

@anabella_lee Tak my ho zrovna u té postele už máme, ale kvůli bolení hlavy z jiného důvodu 😀 To abych až uslyším po nějaké náročnější oslavě větu "Miláčku, dala bys mi, prosím, brufíka" nemusela letět do lékárny 🙂 😀

anabella_lee
24. srp 2011

@mihaji Jo no je to někdy síla no😀 To pak taková slova odrazují no. No kdybychom měli jednoho na půl, tak bychom se nemohli divit tomu že se mu nehcce 😀

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee To je fakt, to bych pak i chápala 😀

mihaji
24. srp 2011

@alisi001 Já mám pocit, že mají své dny nějak permanentně 😒 😀

anabella_lee
24. srp 2011

@mihaji Je zvláštní to že když před tím než se dva domluví že chtějí miminko na té intenzitě tak nezaleželo🙂 Bylo to tak jak se chtělo oběma atd..... ale jak je třeba na tom zapracovat a už chlapi ví že se po nich vyžaduje tak se nějak šprajcujou a nechce se jim...ta psychika je šílená věc.

alisi001
24. srp 2011

holky ani nevíte jak jsem ráda že mám takového chlapa sice mi občas leze pěkně na nervy 😉 ale asi bych neměnila 🙂 moje kámoška je na tom ještě hůř než vy ten její to chce jen 3X za měsíc ☹ což je děs to bych byla asi brzo vdova vlastní rukou 😀

hanulik88
24. srp 2011

tak a je to tu...28.den...docela to uteklo, myslela jsem, že to bude horší to čekání...je tu některá na tom podobně? Vůbec nevím, jestli má cenu zítra testovat...

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee Jo, to mi povídej. Prostě je problém, když se máš milovat v určitou dobu "na povel", no. Na jednu stranu to chápu, že se mu nechce, mně se to taky nelíbí, mít to takhle naplánované, ale co dělat, když to jinak nejde.

mihaji
24. srp 2011

@alisi001 No to je na tom kamarádka spíš líp 😀 . Já mám co dělat, aby to bylo 1 - 2x do měsíce. 😒 Ono na tom asi něco bude, že ženská je kolem třicítky na vrcholu a chlapovi zájem naopak klesá 😒 . Doteď jsem si ale myslela, že mám "divnýho" chlapa jenom já, takže se mi fakt strašně ulevilo, že nejsem sama.

alisi001
24. srp 2011

@mihaji však jsem jí říkala at se neboji že určo chytne druhou mízu 😀

miky
24. srp 2011

Ahojky, tak jak tak koukám, tak zatím žádná těhulka neohlásila dvě čárky. Když jsem včera večer, v tom příšerným vedru ležela v posteli, tak jsem si říkala, že jaké je štěstí, že v tomhle počasí nemám ovulku, protože to by fakt jako nic nebylo, to bylo strašný 😀 😀

mochenkaa
24. srp 2011

@hanulik88 zkus to, zatím vypadá že budeš sama, ostatní odpadáváme 😒 🙂

mochenkaa
24. srp 2011

@miky taky si říkám, já v tom horku spala asi jen 3 hodiny a ležela jsem jak zdechlina ať pohybem neprodukuju ještě víc tepla 🙂

miky
24. srp 2011

a jinak já pořád MS - už 6 den, takže holky přiznejte se za kterou to tenhle mesíš ještě mám? Včera se přihlásila @alisi001 , ale podle intenzity mi přije, že min. ještě jednu navíc zvládnu 😀 😀

alisi001
24. srp 2011

@miky tak moji už nemáš na 100% ta už je zase u mě 😀 mrcha jedna

miky
24. srp 2011

@alisi001 sakra, a to jsem se tu o ní tak pěkně starala 😀 😀 😀 . Tedy jak mi příští rok v létě (červen) zvedneme porodnost, když všechny v září otěhotníme 😀 😀

mochenkaa
24. srp 2011

@miky beztak moju, já mám jen cvičně abych nezapomněla jak to vypadá 😉

martinan4
24. srp 2011

@hanulik88 Určitě to zkus, potřebujeme slyšet dobré zprávy 🙂

hankamamka
24. srp 2011

@mihaji Nič si z toho nerob, podla mňa. Nám v tomto vždy pomože dovolenka alebo aspoň predĺžený víkend, keď sa obaja dobre vyspíme ... je to potom prirodzenejšie, je na to chuť aj energia. Moj muž má 36 rokov, má celkom náročnú manažerskú pozíciu, často pracuje aj z domu a je často unavený - a nechce sa mu. Nemyslím, že by to bolo nenormálne - ani mne sa niekedy nechce, teraz častejšie, keď som vysadila HA a som pripravená na dieťa, ale ... rozumiem mu. Hlavne to podľa mňa netreba hrotiť, skús ho vytiahnuť niekam na víkend, kde si odpočinie a bude mať hneď viac chuť ...

mochenkaa
24. srp 2011

@miky náhodou září je super měsíc. rodině oznámíme na začátku listopadu (já mám narozky a můj svátek, tak na oslavě) a rodit budu v blízkosti jeho narozenin 😀 hezký plán, ne? 😀 😀

kd23
24. srp 2011

Taky vás to dneska v tom horku a v té práci baví? 🙂

miky
24. srp 2011

@mochenkaa no máš to super vymyšlené. My jsme Barunku počali koncem října, takže jsme oznamovali pod Vánočním stromečkem 😉 A dala jsem si jí k narozkám - narodila se 3.7. a já mám narozky 9.7. 😉 A v tom červnu snad v porodnici nebudou ještě takový vedra, protože když jsem rodila Barunku, tak venku bylo 34 stupňů a to v neklimatizovaném porodním séle byl fakt děs 😎

miky
24. srp 2011

@kd23 já jsem doma, takže nemůžu soudit a jelikož tu mám bazének, tak super 😀 😀

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 ne, a to furt někdo cárá 🙂
@miky to taky musí být super oznámit to na vánoce 😉 ale rodit v takovém horku.. 😒 no a další varianta je jak říkáš vánoční a rodit koncem července (abych byla s bříškem na fesťáku 😀 )

hankamamka
24. srp 2011

@kd23 ja mám klimatizáciu, ale keď som si išla von pre kávu, tak ma skoro porazilo

hankamamka
24. srp 2011

@miky jeeej, bazén, aj ja chcem 🙂

kd23
24. srp 2011

@mochenkaa Tak plány já mám naprosto podobné! 🙂 Akorát když se plánuje, víte jak to dopadá. Začíná mě trošku bolet hlava z toho jak na to pořád myslím... ☹

kd23
24. srp 2011

@hankamamka Káva !!! To je nápad !!! Díky !!!

anabella_lee
24. srp 2011

@mihaji No právě, jinak to asi nejde☹ Je to sice blbý ale jak jinak to udělat no....

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 a proto tam mám víc variant 😉 ne vážně, po vánocích chceme kupovat nový byt a zrekonstruovat, takže stěhovat se pár dní před porodem by nebylo super a proto se to teď nepovedlo 😉 uvidíme jak to nakonec bude.