Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
16. zář 2011

@leeena_4 Jo a my si řekli tak nějak po svatbě, že se začneme snažit, nejdřív mi ale zlobila MS a minulý měsíc nebyly zrovna vhodné podmínky. Snažíme se tedy docela krátce. (Jsem zase odpověděla sobě 😀 )

mochenkaa
16. zář 2011

@kd23 kamarádka je super 🙂

leeena_4
16. zář 2011

@mihaji Můj taťka žije na housebouatu na Vltavě, takže tam by se nevešly. A kamarádka bydlí v podnájmu s více lidmi, takže to bere tak, že si u nás užije pohodlíčka 🙂.Tam je mooc hezky 😉 to si užijete.

mihaji
16. zář 2011

@leeena_4 Jo ahá, no tak to by opravdu asi nešlo 😀 . Tak hlavně, že má kdo pohlídat.
Doufám, moc se těším a taky by to zrovna snad mohlo vycházet kolem ovu, tak se snad budeme snažit. Příští týden je náš 😀
Takže ty jsi taky z Prahy?

mihaji
16. zář 2011

@kd23 Já mám kamaráda, kterému říkáme Vejce nebo pane Vajíčko 😀.

ili08
16. zář 2011

@leeena_4 jj,naprosto chápu jak to myslíš-my bez toho našeho puberťáka byli jeden víkend ale mě pak pořád něco chybělo,nikdo mě nevítal,nenosil papuče ani hračky a bylo to bez něho takové smutné.Ale tak budete v jiném prostředí tak si to určitě užijete i bez hafin 🙂

@kd23 děkuju 🙂 nepotrvá dlouho a po léčbě už bude určitě všechno o.k.

dilemma
16. zář 2011

@kcvrcekz ju tak to je paradaaa🙂 doufam ze se zadariii🙂 😀

leeena_4
16. zář 2011

@mihaji to se stává 🙂. Tak přeju, ať je to snažení co nejkratší 😉 A jojo, jsem už pár let pražák 🙂.
@ili08 určitě to bude divné, že tam nejsou a budu je pořád hledat. To mám vždycky, když jsme náhodou bez nich. Najednou se ohlídnu a úplně mi zatrne, že jsem ztratila hafany, než si uvědomím, že se mnou nebyly, ale moc často se to nestává. Ony jsou pořád s námi.

ninucha
16. zář 2011

Krásné odpoledne děvčata.

ninucha
16. zář 2011

tak i já se hlásím s novými zprávičkami. Mám za sebou vyšetření a vše by mělo být v pořádku, jen se tělo dlouho srovnává s tím 12-ti letým dopingem, takže i nadále 54DC. Lékařka říkala, že si tělo líně čeká na svou pilulku 🙂. doporučila mi, že pokud na dítě nespěcháme a nepotřebuji otěhotnit hned teď (což by se mi ani úplně nehodilo, protože 1.10. nastupuji do nového zaměstnání - dnes nová zpráva - PŘIJATA), tak že to mám nechat na tom těle, že mu mám pomoci vitamínem E, ať se probudí, ale jinak neni potřeba něco zatím podnikat. Tak jsem si oddechla.

mochenkaa
16. zář 2011

@ninucha gratulace k nové práci. To tělo tě dobře zlobí 😉

ninucha
16. zář 2011

Děkuji. Zlobí, zlobí, doufám, že ho to časem přejde.

kd23
16. zář 2011

@ninucha Přesně tak! Velká gratulace k práci!!! 🙂 Ať se ti tam moc líbí 🙂, je super, že ti doktorka potvrdila, že je v pořádku! 🙂

kucirlib
16. zář 2011

@ninucha Gratuluju k nové práci. Měla jsem to podobně po vysazení HA po 10 letém užívání. Po roce a půl jsem se srovnala na pěkných 32-33 DC

ninucha
16. zář 2011

@kd23 Moc děkuji 🙂.

ninucha
16. zář 2011

@kucirlib Děkuji. To zase až tak moc prostoru na srovnávání mu nedám. Pokud se neumodří samo do půl roku, tak zakročim 🙂, nevim jestli mi to bude něco platné 🙂. Ale slibuji mu, že půl roku má ode mě pokoj, děj se vůle boží, ale pak už neslevím jen tak. 😀

ili08
16. zář 2011

@ninucha taky gratuluju k nové práci,ať se ti tam líbí a máš samé fajn kolegy 🙂
Nám právě došlo zb.-11 krabic tak se asi pro dnešek loučím 😒

mahonia
16. zář 2011

@ninucha Gratulace k nové práci 😀

ninucha
16. zář 2011

@ili08
@mahonia Děkuji 🙂

kucirlib
16. zář 2011

@ninucha No my na mimčo moc nespěchali nechávali jsme tomu volný průběh, ale teď už bychom oba moc chtěli, tak jsem ráda že tělo si zatím pomohlo samo 😉
Držím ti pěstičky ať se dá brzo do latě 😉

kcvrcekz
16. zář 2011

@ninucha taky se přidávám k holkám velká gratulace k místu...🙂

ninucha
16. zář 2011

@kcvrcekz, @kucirlib děkuji moc 🙂

kd23
16. zář 2011

Teda holky, mě to dneska nějak neutíká... 🙂 Ale už se těším na víkend. Bude rodinná oslava, tak se sejdeme a bude to fajn 🙂

ninucha
16. zář 2011

@kd23 to mě docala i jo, za třičtvrtě hodiny jdu domu.
Také bych něco klidně slavila 🙂. Tak si to pořádně užij a pěkně se rozšoupni a odreaguj. 😀

mochenkaa
16. zář 2011

@kd23 taky mi to neutíká. a to mám před sebou ještě celý víkend ☹

kd23
16. zář 2011

@mochenkaa Ty jo, to mě mrzí... Přeju ti, ať ti to rychle uteče. Takže v týdnu budeš mít volno, ne? 🙂

Holky, já se rozhodla, že využiji rodinného doktora, který je v jednom pražském středisku "neplodnosti" (nechci jmenovat) a asi k němu přejdu, než otěhotním... Jak psala @leeena_4, nechám si říct názor jiného dr. a i když to bude trošku protekce, zůstanu u něj, pokud to bude co k čemu. Já totiž tyhle tlačenky moc nemusím... Hodně jsem nad tím přemýšlela, a... prostě a jednoduše..... pro mimi vše..... Příští týden budu vědět víc, snad mě vezme hned a třeba se urychlí i ta operace, pokud je teda opravdu třeba... To čekání mě totiž ubíjí už teď....
Věřím, že už brzy budu zase v tabulce jako 1DC a budu čekat na tu správnou a zdravou a hlavně pravou OVU, ze které se brzy vyklubou // 😅 😅 😅

leeena_4
16. zář 2011

@kd23 určitě děláš dobře, když si chceš poslechnout jiný názor a tenhle doktor určitě bude mít větší zkušenosti s PCO, než klasický gynekolog 😉. Nejsi v tom sama, podívej na mě - PCO a ještě půlku šestinedělí přede mnou. Jsem ještě o krok zpátky za tebou, protože já teprve čekám na mrchu o které tuším, že jen tak nepřijde. Ale stejně mi to nezabrání věřit, že se to povede a mi budeme brzy čekat zdravé miminko 😉

kd23
16. zář 2011

@leeena_4 Moc díky. Správně píšeš "Nikdo nám nezabrání věřit, že se to povede a my VŠECHNY tady budeme brzy čekat zdravé miminko." 🙂 🙂 🙂

ninucha
16. zář 2011

Balim to, loučim se s vámi přeji krásný víkend 😅

leeena_4
16. zář 2011

@ninucha Krásný víkend, zítra má být hezky 🙂