Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

gaudi
14. zář 2011

@joeyne tak o to vic gratuluju a preju at to klapne🙂 na kdy vychazi termin?

alisi001
14. zář 2011

tak slabá bolest podbřišku se změnila na velkou a k tomu pravej vaječník 😖 jsem zvědavá na teplotu ráno ☹

kcvrcekz
14. zář 2011

@market01 gratuluju a hlavně teď opatrně...😉 @joeyne no hlavně ať v té práci to nějak dopadne...takto se to přece nedá....

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 Tak to ovu ne?😉

alisi001
14. zář 2011

@kcvrcekz asi ne 😖

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 Jak to vždyť to vypadalo docela nadějně... 😖

hankamamka
14. zář 2011

@alisi001 čo to može byť? MS? však na teba je to strašne skoro, nie?

alisi001
14. zář 2011

@kcvrcekz nevím proč by mě ted bolel podbřišek ☹ ale necham se překvapit co na mě ráno ten teploměr vymislí 😀 😀

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 No tak třeba změna teploty počasí mění i tvůj cyklus a teď ti přišla bolabá ovu,...No jsem zvědavá na ráno za tebe..🙂

kcvrcekz
14. zář 2011

No nic holky tak pro dnešek se loučím tak se mějte a pěkné sny...

alisi001
14. zář 2011

taky se loučím jdu dělat hvězdičku 😀 ráno dám vědět co a jak teplota pa pa a snažte se snažilky 😉

alisi001
14. zář 2011

@hankamamka jj ještě mám na MS čas 😉

joeyne
14. zář 2011

@gaudi Podle mých výpočtů asi kolem 15.května.
@kcvrcekz No dnes i zítra mám do půl čtvrté ráno, pak dvakrát do jedné a dovču, snad se nic nestane. 😒

joeyne
14. zář 2011

Přeji vám dobrou noc, budu tady čumákovat do rána sama. 🙂 Hezky se vyspinkejte po tom snažení a hvězdičkování, přeji vám ze srdce, ať se zadaří! 😀 😀 😀

kudelkabudouci
14. zář 2011

Ahojky snažíme se už 3 měsíc, tak snad tenhle už to vyjde!! 🙂 Taky bych se ráda přidala do vaši skupiny 🙂

joeyne
14. zář 2011

@kudelkabudouci Vítej! 🙂

mihaji
15. zář 2011

Dobré ránko všem 🙂
Včera jsem byla na kontrole u své nové endokrinoložky (musela jsem si najít novou, protože stará otěhotněla a šla na MD) no a co myslíte, ta nová má už taky pěkný pupek, asi se picnu 😀 . Jen doufám, že za tuhle tam pak aspoň někdo bude.
Mimo jiné jsem se jí taky ptala na možné problémy s otěhotněním kvůli štítné žláze a moc mě nepotěšila. Samotná štítná žláza sice neva, když se léčím a výsledky jsou v pořádku, ale jelikož se jedná o imunitní onemocnění (stejně jako atopický ekzém, kterým trpím), tak to může problémy způsobit. No ale taky nemusí. Tak uvidíme. Každopádně radila (jako všichni) snažit se a moc to neřešit a co nejmíň na to myslet. 😉

alisi001
15. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................63 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................53DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................48DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................45DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................45DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................43DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................42DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................35DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 34DC
galigula .........................34DC
kd23.............................. .33DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................32DC
melliss...........................31DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................31 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............30DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................29DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
pejullka............................29DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................28DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................27DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................26DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 .................................25DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................25DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................25DC
alisi001..................... .....24DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................24DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................23 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................21DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................20DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................20DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................20DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................20DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................20DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................19DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....18DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................18 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................16DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................15DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........15DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................15DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................14DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................12DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................11DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..10DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................10DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................10DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................10DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................9DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................8DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................7DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 5DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................2DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let

miky
15. zář 2011

Dobré ránko, tak véče včera super akorát mě večer dloublo v zádech, takže jsem se pak nemohla vůbec hejbat. No a manžel mě utěšil tím, že to moc dobře zná, že do 30 měl pokoj a pak mu takovýhle problémy se zády taky začaly no a nebylo mně náhodou před 2 měsíci 30? No jasan, že bylo 😀 😀 😀
Jinak u nás dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 , takže ten včerejší vzestup bylo asi to zachumlání pod peřinu, takže si moc nadějí na úspěšný výsledek našeho snažení tento měsíc nedávám, ale MS zatím není, tak pořád doufám 😉

alisi001
15. zář 2011

dobré ráno tak tento měsís už to vzdávám ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 No toto....to už si z tebe fakt někdo dělá srandu... 😠

miky
15. zář 2011

@alisi001 tedy, já už vážně nevím co s tebou......dyť to není možný takovýhle teplotní skoky 😠

alisi001
15. zář 2011

@mihaji jo blbej teploměr 😠 já tu ovulku snad mít nebudu ☹ na testy už jsem se vykašlala a ted mě zrazuje i teploměr

alisi001
15. zář 2011

@miky asi končím i se snažením tento měsíc počkám opět do 29 DC a jdu na vyvolávyčku

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 A zkoušela jsi třeba jinej teploměr?

miky
15. zář 2011

@alisi001 ach jo a co vytisknout graf BT za tenhle měsíc a ukázat ho doktorovi? Přeci by s tím měl něco dělat, když jsou takovéhle výkyvy.....tedy jestli s tím něco dělat jde, ale věřím tomu, že ano

alisi001
15. zář 2011

@mihaji jasně a je to stejny

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 No tak to teploměrem nebude. Jak píše miky....zkusit to ukázat doktorovi...

alisi001
15. zář 2011

@miky nejhorší je že to bude asi ještě po tom potratu ☹ snad už se to další cyklus změní protože ted jsem vlastně měla i divnou MS jen 2 dny jinak špinění 😖 tak to muže byt tím

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 Tak to může být opravdu tím. To se určitě srovná 😉
Ještě mě napadlo........byla jsi někdy na laparoskopii?