Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
15. srp 2011

🙂 holky taky se dnes loučím a zítra zase ahoj

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka já se taky tak cítím ale ještě mám mooře času

hankamamka
15. srp 2011

@mochenkaa achjo, tak ja ešte zajtra vydržať ... a potom? 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka a potom budu držet pěsti 😉 to máš dost krátký cyklus co?

hankamamka
15. srp 2011

okolo 25 dni, ale to som az teraz zistila, ze by to malo byt kratke, ehm 🙂 ty mas aky dlhy?

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka právě že 30 dní, takže příští středu.

lucik1986
15. srp 2011

@ili08 tak určitě je prima když ti někdo poradí nebo s tebou prožívá ten velký den "D" ale všeho moc škodí 🙂

hankamamka
15. srp 2011

@mochenkaa držím palce, to už nejak zvládneme a o chvíľu sa streneme v diskusii Termín porodu máj 2012 😀 😀 😀

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka to každopádně 😀 😀

lucik1986
15. srp 2011

@galigula jojo někdo má prostě starosti viď 🙂) u nas se taky rok vsichni ptaji ze logicky kdyz jsme se brali musime mit nejpozdeji do 9 mesicu mimi myslim ze dneska se to už tak nebere 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

@lucik1986 nebere, ale zkus to vysvětlit 😉

mochenkaa
15. srp 2011

no nic holky, za chvilku jdu domů z práce, jdu se nachystat. Tak dobrou noc všem

lucik1986
15. srp 2011

teda holky já nestíhám číst 🙂) je super, že je nás tu tolik. 😉

galigula
15. srp 2011

@lucik1986 A tebe se neptali, jestli nejsi tehotna, kdyz se vdavas? To se u nas (teda spis za zady) probiralo, proc se jako vdavam a taaaak mlada, ze urcite musim byt tehotna, ze jinak bych se prece nevdavala. Jak kdyby se ted proste nemohlo brat jen tak z lasky 🙂

lucik1986
15. srp 2011

@galigula no samozřejmě že se našli i tací kteří to řešili. Např. moje sestřenice tak mi do očí všechno přála a nakonec jsem se dovídala věci 🙂 jak máme svatbu pro 200 lidí, jak pojedu kočárem. Babička na svatbu nakonec nešla protože ji dokonale zpracovala. No ale co tohle už neřeším 🙂

galigula
15. srp 2011

@lucik1986 no dobry 🙂 To ja se zase vdavala jen kvuli penezum 🙂 Tak porad nechapu, kde ty penize ma, kdyz jsem si ho kvuli nim brala 😀

lucik1986
15. srp 2011

@galigula jooo to je taky dobrý. To u nás nehrozilo 🙂 ale jako opravdu mě udivuje co někdo dokáže vymyslet 🙂 200 lidí páááni to nevím kde by jsme vzali 🙂)

verik19
15. srp 2011

Od přítelových sester k nám přistála otázka,,vy nemůžete mít děti, co?A to jenom proto že jsem po škole nebyla hned těhotná.
Přítel má trochu ,,jinou" rodinu.Ještě že je vídám jednou za 14 dní a to na hodinu. 🙂

galigula
15. srp 2011

@lucik1986 200 lidi, to sis ale brala Marese ne 😀

@verik19 Zavidim, ja mam celou manzelovu povedenou rodinku v baraku, vsem vrele "doporucuji" 😀

verik19
15. srp 2011

@galigula tak to já bych byla už v blázinci.Ale oni jsou fakt jiný.jsou primitivní!Jedna ségra v 17-ti těhotná v součastné době 4 děti.Jinak by jich bylo 8 ale 3x byla na potratu a jednou potratila sama.Druhá ségra v 26 ti nevěděla že se SIPO platí každý měsíc a né jednou za rok 😀 To bylo překvapení

lucik1986
15. srp 2011

@verik19 tak to je hustýýý 😀 ale každý máme v rodině něco "extra" já snad nebudu ani rozepisovat co mám za tchána 🙂 ale pro pobavení na naši velkolepou svatbu (jak tvrdila moje sestřenice) přišel v teniskách. Já jsme se toho naštěstí všimla až na fotkách 🙂))

lucik1986
15. srp 2011

@galigula no já vůbec do dneška nechápu jak na to přišla 🙂 celou dobu jsem říkala, že to bude mala pohodová svatba 🙂

verik19
15. srp 2011

@lucik1986 ještě že nepříšel v plavkách 😀

peela
15. srp 2011

tesim se az po trech tydnech jsem zajdu a budou novinky ktere z vas se to povede,ja uz totis odletam zitra vecer,moc Vam to vsem preju.Treba prijdu z novinkou mozna // 😉 a nebo / ☹ ,projistotu jsem si vzala testiky 😀 nechci to mit v hlave opet uz to tam zas..Buh vi co ten muj na me jeste chysta,opatrujte se

galigula
15. srp 2011

@verik19 to si me opravdu pobavila, to ja to mam prave naopak, "nasi" jsou zase moc chytri, az moc (ale mysli si to jen oni) a hlavne maji pocit, ze vedi vsechno lip nez ostatni, takze fakt na budku. Obcas propadam panice, ale stavime si vlastni hnizdo, tak doufam, ze uz odsud brzy vypadnu...

@lucik1986 pro kazdeho mala pohodova svatba znamena neco jineho 🙂 Ale lidska zavist nezna mezi, zvlast v teto republice.....

lucik1986
15. srp 2011

@galigula no mě to někdy baví když se dovídám co říká. ale co holky důležité je to že máme skvělé chlapy a je nám dobře. Ještě nějaké ty malé rošťáky a drby nám budou ukradené úplně 🙂

lucik1986
15. srp 2011

@verik19 no ono by to bylo asi jedno 😀 ty tenisky svítí na všech fotkách 😉

galigula
15. srp 2011

@lucik1986 me hlavne bavi, ze vim, ze se tim uziraj... oni totiz nepochopi, ze zavist ubiji je, ne me, me je to ukradene, at si kdo chce rika co chce, ti, co me znaji a chteji vedet, tak vedi a ti co nechteji, nevedi a pak se uziraji a vymysli kraviny, no to jsem to hezky napsala 😀

lucik1986
15. srp 2011

@galigula krááásně 🙂 a hlavně pravdivě.

malinka_02
15. srp 2011

@kd23 já to mám podobně, všechny kamarádky už mají děti, nás se pořád někdo ptá jestli už a poslední kapka to že jedna švagrová ted porodila druhý a druhá mi oznámila že se o druhé snaží a já už vidím že jí tohned vyjde 😒

Koukám holky rodiny všude stejný 😀
A jinak já měla všechny příznaky hned do MS 😉