Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

esila
11. srp 2011

@verik19 ja po vysadeni v breznu 30-30-27-29 a naposledy 31

kd23
11. srp 2011

@esila Tak to jste mě holky potěšily. 🙂 Já se bála, že se mi to totalně rozhodí. Teda mohlo by se mi to rozhodit na 9 měsíců - to bych se nezlobila. 😀

alisi001
11. srp 2011

@kd23 😀

alisi001
11. srp 2011

to by se nezlobila žádná z nás

esila
11. srp 2011

@kd23 ale aj tak ma to stve, ze to nie je vzdy rovnako ako s HA...uz len kvoli urceniu ovulky....ja to na sebe nepoznam a testovanie jeden mesiac mi asi nepomoze

mochenkaa
11. srp 2011

@esila tak tam pomáhá se snažit max každý druhý den a minout se nemůžeš 😀 teda aspoň doufám 😉

kd23
11. srp 2011

@mochenkaa Jojo, hodně lidí říká každý druhý den. 🙂 Ale my se asi nejvíc budeme snažit od 11 do 16 od 1.DC. Holky, já už chci mít 11.DC 😀 😀 😀 😀 Jsem jak malé dítě 😀 😀 😀

bujanda
11. srp 2011

no my se tento měsíc snažili 12. - 15. DC a dle všeho jsem OVU měla 14. DC, tak jsem teda teď zvědavá, ale taky myslím, že nejlepší to je kolem OVU

miky
11. srp 2011

@kd23 moc se netěš, jestli budeš mít delší cyklus, tak se budete muset snažit třeba i 24DC a nejenom od 11-16DC 😀 😀 😀

mochenkaa
11. srp 2011

@kd23 jelikož se netestuju ani neměřím BT tak se mi zdá tato varianta nejjistější - tak ať ještě zabere 🙂 Tak začněte už teď a uvidíš jak ti to uteče 😀

esila
11. srp 2011

@mochenkaa no to by manzel nemohol mavat tri nocne 12-tky za sebou, takze sa niekedy ani nevidime.... a viete si predstavit, ako vyzera tu stvrtu noc po tej tretej....inak ovutest este silnejsi ako vcera, asi sa to fakt blizi.

bujanda
11. srp 2011

holky, jen taková technická, zítra mám rozlučku před svatbou s kámoškama a pořád nevím, jestli ta mrcha příští víkend dorazí nebo ne, a na oslavě se má popíjet, tak jako kdyby náhodou 🙂 což nevím nevím....., tak nevím jestli jako můžu pít 😀 to jsou starosti co?

kd23
11. srp 2011

@miky Ha, to je vlastně pravda !!! 😕 Tak to abych si vzala měsíc dovolenou 😀 😀 😀 Už jste vlastně byli na dovolené, nebo vás to ještě čeká? My byli v červnu na 5 dní na moto v Rakousku a Itálii a září nás čeká prodloužený víkend Alpy. Co vy? 🙂

kd23
11. srp 2011

@bujanda Můžeš pít úplně v pohodě. Kamaráda pila HODNĚ do 3. měsíce (nevěděla to) a doktor říkal, že v pohodě, že to nemá jak ublížit ten alkohol, je to ještě malinké. Pokud teda nebudeš pít tvrdej a dáš si vínko, tak buď úplně vklidu 🙂

mochenkaa
11. srp 2011

@esila ty noční 12tky znám. Taky se nám někdy stane, že se ani nevidíme (on odchází na 18 hod do práce a já se vracím z práce v 21:30, on přichází v 6:30 a já vstávám 7:30). Tak ať se ve správný čas potkáte 😉

mochenkaa
11. srp 2011

@bujanda jak říká kd23 nepanákuj a užij si to 😉

bujanda
11. srp 2011

@kd23
díky za rady, to je dobré vědět, říkala jsem už předem, že kdyby panák, tak si dám jablíčko nebo tak něco na sladko 🙂 už se těším, aspoň na chvíli zase budu řešit svatební starosti 😀

miky
11. srp 2011

@kd23 my letos žádnou dovču neplánujeme. Jsem na neschopence a tak za hranice nemůžu. Bohužel neklapne ani žádný prodloužený víkend tady u nás, protože manža vyčerpal všechno volno, když za mnou a Baruškou jezdil do Motola. Ale to neva, alespoň našetříme nějaké penízky, protože těch 7 mésíců v Motole nás dost finančně vysálo. Když jsem byla těhotná, tak jsem šetřila každou korunu, protože jsem si říkala, že třeba pak budou potřeba a ani jsem nevěděla jakou jsem měla pravu. Ale co od toho byly, aby se utratily, když bude potřeba. Peníze budou a my ne 😉

miky
11. srp 2011

@bujanda raději, ale měj připravenou nějakou výmluvu proč nepiješ v záloze, třeba že ti doktor napsal antibiotika a tak. Určitě se bude každý ptát 😉

mautas11
11. srp 2011

Ahoj holky, tak jak si to tu pročítám, můžu se k Vám přidat? Za chvíli to budou dva roky co jsem potratila,a od té doby se ještě nezadařilo, už jsem z toho docela zoufalá, ale to bude asi tím,že už to asi moc hrotím( v hlavě) :(

bujanda
11. srp 2011

@miky jj díky za rady, já mám ráda víno a sekt a koktejly, takže budu na tom, tvrdej ani nemusím....

kd23
11. srp 2011

@bujanda No holky 🙂 Víííííínko já piju každý večer a jsem schopná i lahvinku, takže zaprvé mi to bude asi trošku chybět a za druhé to na mě hned každý pozná, protože já "notor" abych někde řekla, ne já si dám "neperlivou vodu s džusem do pulitru"... budu jasná!!! 😅 😅 😅 😅

bujanda
11. srp 2011

@kd23 tak to je dobrý, právě že já taky vždycky když někam jdeme tak piju, takže by to bylo divný hned, ale zatím si to teda taky musím užít dokud můžu 🙂

maciatko248
11. srp 2011

@bujanda
@kd23 tak ja pijem prilezitostne tak namne nikto nic nezbada 🙂 ani to nikoho nenapadne 😝
@mautas11 ahojky urcite sa pridaj, no to mi pripomina moju sestricku tiez sa uz snazia 3 roky a nic, ale konecne som ju vyhnala k doktorovi aby to riesili snim, a vy to uz riesite s dr.?

miky
11. srp 2011

@mautas11 ahoj, vítej mezi námy 🙂

mautas11
11. srp 2011

holky děkuji za uvítání 🙂, k dr.jsme šly poprvé v červnu na konzultaci a minulý měsíc jsem dostala pregnyl ale po tom to nevyšlo, tedka jedeme na dovču tak jsem chtěla jít k dr. 11DC aby to zkoukla,ale bohužel má dovču takže nic,takže tento měsíc asi bez pomoci dr.. ještě před tím něž jsme šly k dr.jsem byla imunologii takm jsem zdravá jako rybka a paní dr. říkala to samé,že po hormonální stránce jsem jako z učebnice ,ale pořád nic :(

kd23
11. srp 2011

@mautas11 Taky Tě vítám. A papáš nějaké vitamínky? Dopiš se dyštak do tabulky, je na 18. straně ke skopčení. Jinak si nic nedělej z toho, že to hrotíš v hlavě... Myslím,že nejsi jediná 😉 😉 😉. Mně se o tom denně zdá... 😅
Tak držím palce na dovolené!!! 🙂 Třeba se vrátíte ve třech 🙂

maciatko248
11. srp 2011

@mautas11 tak ak ty si ok, chlap je ok, tak uz len vyprazdnit hlavu uzivat si zivota a mozno sa vam na dovci podari mimco 🙂

maciatko248
11. srp 2011

@kd23 mas pravdu,mne sa dnes prvykrat snivalo o tom ze si robim tehotensky test a ze vysiel negativny... a rano som si robila prvy krat tt a negativny

no hold myslim ze po vysadeni HAK na to mysli kazda zena ale myslim ze ak ma clovek velmi velmi vela prace tak na to mozno nemysli aspon nemysli tak casto, alebo sa mylim? hm ja dokial som riesila svadbu tak som neriesila babo ale teraz uz riesim babo v hlave 😝

mautas11
11. srp 2011

kd23 díky za uvítání 🙂, jím calibrum babyplan, to už jsme se vrátili před dvěma roky z dovči ve třech a nedopadlo to,ale asi to tak mělo být,ale už by se mohlo usmát štěstí. no na dovči si asi hlavu vyprádním,ale pak to bude stejné. když to nebude po dovče tak snad potom za pomoci dr. zatím jsem absolvovala pregnyl a jinak nic.