Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
28. srp 2011

tedy koukám, že o víkendu tady nikdo není, i když na druhou stranu je to dobře, venku je hezky, tak proč bychom vysedávaly doma u počítačů 😉

@alisi001 ještě mě tak napadlo, co jen tak pro představu v jaké fázi těhu těhulky jsou do té jejich "těhulkovské" tabulky napsat i jaký tt jsou?

A hlavně doufám, že těhulky na naší skupinku snažilek nezanevřou a nepřestanou sem chodit, dyť kdo by nám tu potom roznášel ten těhu bacil 😉

makak32
28. srp 2011

Ahoj holky,
mám dotaz 🙂 Zítra musím k zubaři. Zítra budu 27DC na testování je to brzy, těhu příznaky taky nemám, ale víte jak to je co kdyby se tam náhodou něco tvořilo 😅 A tak můj dotaz je ohledně umrtvující injekce. Jestlli mám doktorku informovat o našem snažení a nebo to nemá na to vliv??? Taky nechci o tom tlachat vždy a všude, ale mám strach abych něco nepodělala.

alisi001
28. srp 2011

@makak32 určitě jí to řekni 😉 kdyby náhodou teda aspon moje zubařka se vždy ptá 😀

alisi001
28. srp 2011

@miky no to bude na holkách jestli písnou v kolikátém TT jsou 😉

makak32
28. srp 2011

@alisi001 dobře, děkuji za názor 🙂

hankamamka
28. srp 2011

Ahojte! Na víkend zmiznem a hneď je tu nová tehotka! Gratulujem, tak to má byť 🙂

karkulka_17
28. srp 2011

Ještě jednou vám holky mooooc děkuju za podporu a držím palce, ať ten úžasný pocit zažijete co nevidět taky 😎

karkulka_17
28. srp 2011

@alisi001 děkuju za gratulaci 🙂 Jen doplňuji, jsem Petra, zobu Femibion 800 a nejspíš jsem teď ve 4tt 😎

karkulka_17
28. srp 2011

@miky pro nás byl druhý měsíc taky šťastný, tak třeba budeš mít v září //....držím pěsti 😵

alisi001
28. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................. 45DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 40DC
luci_inka......................39DC
zandi78........................37DC
ninucha........................35DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 32DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................31DC (listovka)
tumik.............................30DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............28DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................28 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 27DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................27 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 26C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................26DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................25DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 25DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................25DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................24 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................24 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 23DC (listovka)
kammka.........................22 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 20 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 20 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................19DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................18DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................18 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 17DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................17DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 16 DC
galigula .........................16DC
hopeful............................16DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .15 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................14DC
melliss.............................13 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............12DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................11DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................11DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................10DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................9 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................9DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................7 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................7 DC
alisi001..................... ..... 6DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................6 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................2 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le

dilemma
28. srp 2011

@alisi001
@miky Holky uz se konecne ta druha carka zbarvila tak sem ji fotla a hodila do alba🙂

verik19
28. srp 2011

Ahojda holky,tak dnes to vypadá na ovu.Proběhlo tulení ale raději to ještě pojistíme 🙂 omlouvám se za kvalitu fota ale líp mi to nešlo vyfotit.

alisi001
28. srp 2011

super paráda 😉 tak tuli tuli 😀 jako u nás 😉

verik19
28. srp 2011

@alisi001 je do toho.Ať jsou v září //. 🙂
jen se chci zeptat, jak je to s baz.teplotou když je ovu?Ovu, je když teplota klesne nebo když stoupne?

mihaji
28. srp 2011

@beta.m No jo, je to takový "přirozený" přesun. My měli v bytě snad 40, v té Praze je to fakt děs. Jsem opravdu ráda, že se ochladilo, i když po víkendu jsem úplně grogy a čeká mě náročný pracovní týden. 😒

beta.m
28. srp 2011

@mihaji To jo, tak snad se taky ,,přirozeně´´ přesuneme ze snažilek do těhotných 😉

petulak1988
28. srp 2011

Ahoj holky mohu se pridat??? Snazim se jiz dele... pokud to nevadi???JSem petra a je mi 23let..

ili08
28. srp 2011

@karkulka_17 taky gratuluju 🙂

alisi001
28. srp 2011

@petulak1988 ahoj vítej kolikáty DC jsi a bereš nějaké vitamíny 😀

petulak1988
28. srp 2011

@alisi001 ahojky dekujji....jsem 27DC beru clostylbegyt a urogestan...a pichali mi ed pregnyl na dozrani vajicek....

alisi001
28. srp 2011

@verik19 ovu je druhy den po nejnižší teplotě tekže prvne klesne a pak stoupa kuk muj minuly graf ovu byla 18.8 😉 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

alisi001
28. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................. 45DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 40DC
luci_inka......................39DC
zandi78........................37DC
ninucha........................35DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 32DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................31DC (listovka)
tumik.............................30DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............28DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................28 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 27DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................27 DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................27 DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 26C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................26DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................25DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 25DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................25DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................24 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................24 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 23DC (listovka)
kammka.........................22 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 20 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 20 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................19DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................18DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................18 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 17DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................17DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 16 DC
galigula .........................16DC
hopeful............................16DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .15 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................14DC
melliss.............................13 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............12DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................11DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................11DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................10DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................9 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................9DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................7 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................7 DC
alisi001..................... ..... 6DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................6 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................2 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le

lucik1986
28. srp 2011

@alisi001 prosím prosím ke mě do tabulky doplnit Femibion 800 až budeš dělat nějaké úpravy 🙂

karkulka_17
28. srp 2011

@ili08 děkuju, jste všechny úžasný...takových reakcí jsem nečekala 😅 A moc všem přeju, ať to brzy vyjde 😵

petulak1988
28. srp 2011

@karkulka_17 moc blahopreji k careckam....musi to byt krasny pocit

karkulka_17
28. srp 2011

Děkuju, je to neskutečný...včera ráno, když se ty dvě // objevily, brečela jsem v koupelně štěstím asi 5 minut 🙂 Nejdřív jsem myslela, jak to manželovi originálně oznámím, ale prostě to muselo ven a komu jinýmu to říct jako prvnímu 😅 Teď jen, aby vše bylo vpořádku - zítra sem dám fotečku testíků 🙂

hanulik88
28. srp 2011

@melliss právěže přesně to nevím, protože mám první měsíc po vysazení HA, tak jsem to odhadovala jsem podle online kalendáře..takže to bylo zřejmě špatně...

hanulik88
28. srp 2011

1.DC ☹

verik19
28. srp 2011

@alisi001 děkuju.Takže ovu bude zítra. 😉

mihaji
29. srp 2011

Dobré ránko všem 🙂 , jak jste si užily víkend?
Já jsem nějaká vyflusaná a čeká mě extrémně náročný týden, tak jsem taková bez nálady, snad se to zlepší.
@karkulka_17 Moc gratuluju k // 😉