Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa no asi těch 14 tou dvojkou...ty?

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 00 jede 36tka a u ABS za 5 minut jede šestka a jsi doma o 10 minut dřív

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa uvidím jak to budu stíhat,o šestce vím,vždycky jsem na ni chodila pěšky ale teď jak je tma tak už se sama bojím...když mi sem nikdo před zavíračkou nevleze tak se tam potkáme..

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 holčina vedle mě z obchodu si už v padesát přivírá dveře ať jí tam už nikdo nejde 😀

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa tak k nám asi chodí drzejší zákazníci protože i když jim oznámím že za chvilku zavírám tak se mrknou na hodinky a řeknou že mají ještě 2 minuty 🙂 to už se mi stalo tak 3x

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 to se taky někdy stane ale většina už nevleze.

alisi001
22. srp 2011

mishule12................. 39DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 34 DC
luci_inka.....................33 DC
stares..........................32DC(listovka)
bujanda.......................30DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................29 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................25DC (listovka)
leni84......................... 25DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 24 DC
tumik............................24 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................23 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............22DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 21 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................21 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 20C (Calibrum babyplan)
makak32 ...................20 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................19 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................19 DC(listovka)
baibies....................... 19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................18 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 17 DC (listovka)
martinan4 ................... 14 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 14 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................13 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 11 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 10 DC
galigula .........................10DC
helousek1......................10DC
kd23............................... 9 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
veveruska0504...............7 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................4DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka............3DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

alisi001
22. srp 2011

tak zatím je ticho po pěšině 😉 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

makak32
22. srp 2011

@alisi001 Dobré ranko přeji 🙂 to jsou ale milé zprávy, to vypadá hodně nadějně 😀

anabella_lee
22. srp 2011

Dobré ráno všem🙂))Dnes bude opět krásně🙂 Tak snad budou i dobré zprávy tady člověk číst.-)

alisi001
22. srp 2011

@makak32 zatím ano ale čekám co z toho dneska bude 🙂 snad už MS nepříjde 😀 teplota je dost vysoká na to aby se MS spustila ale i když u mě je možný všechno 😀

alisi001
22. srp 2011

mishule12................. 39DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 34 DC
luci_inka.....................33 DC
stares..........................32DC(listovka)
zandi78........................31 DC
bujanda.......................30DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................29 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................25DC (listovka)
leni84......................... 25DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 24 DC
tumik............................24 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................23 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............22DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 21 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................21 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 20C (Calibrum babyplan)
makak32 ...................20 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................19 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................19 DC(listovka)
baibies....................... 19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................18 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 17 DC (listovka)
martinan4 ................... 14 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 14 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................13 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 11 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 10 DC
galigula .........................10DC
helousek1......................10DC
kd23............................... 9 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac...........................8 DC
veveruska0504...............7 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................4DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka............3DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

makak32
22. srp 2011

@alisi001 no právě, podle te teploty to vypadá dost jasně 🙂

alisi001
22. srp 2011

@makak32 včera jsem dostala takovou rýmu až to hezký není ☹ dokonce ted ani nepoužívám kapky do nosu kdyby náhodou bylo mimi tak at mu neublížím 😀 😀

makak32
22. srp 2011

@alisi001 když jsem poprvé otěhotněla taky jsem v zápětí chytla fajn rýmu, takže veškeré těhu příznaky jsem přikládala tomu nachlazení. Tak že by tělo v této době, ztrácelo imunitu ??? 🙂

makak32
22. srp 2011

Kruci kde je Lenka tak dlouho??? Ta se měla dnes testovat ne??? Jsem napjatá a ona nikde 😉

alisi001
22. srp 2011

@makak32 ja při minulém těhu byla taky nemocná ale měla jsem i bolavá prsa a ted nic tak uvidíme 😉
taky čekám na nějaké dobré zprávy a na těhu bacil 😀

alisi001
22. srp 2011

jinak ja jsem dnes 33 DC tak na testováni mám moře času a podle grafu 4 DPO 😉

makak32
22. srp 2011

je to ale šílené vydržet netestovat, já pořád myslím na to že bych si udělala testík, přitom ještě není co testovat. Zaprvé moc brzy a zadruhé nemám ani žádné příznaky. Jen ten pocit, kdyby to vyšlo 😀

miky
22. srp 2011

Dobré ránko,
@alisi001 koukám, že teplota se drží stále vzhůru, tak jen tak dál 😉

alisi001
22. srp 2011

@makak32 kolik dní máš cyklus 😉

alisi001
22. srp 2011

@miky přesně teplota je vysoko 😉 jen by mě zajímalo co bylo to včerejší špinění při teplotě 37 😒

makak32
22. srp 2011

@alisi001 no minulý měsíc to bylo 28, jenže to byla první MS po vysazení HA takže myslím že 28 den nebude pravidlem ... 😒

alisi001
22. srp 2011

@makak32 no to asi ne 😉 ja teda brala HA jen 2 roky když mi bylo 17-18 let a od te doby se mi to rozházelo a nebo nedojde vůbec proto chodím na vyvolávačku proto obdivuji holky co ji brali 12 let a v poho jim MS dojde

miky
22. srp 2011

@alisi001 už tuhle jsem tu psala, že já při těhnu s Barunkou ten první měsíc si nebyla jistá jestli to špinění co jsem měla byla MS nebo ne, takže jsem na to, že jsem těhu docela s překvapením přišla až 19DP a bylo to pro mě velikánským překvapením a vlasně jsem špinila až někdy do 4 měsíce, takže podle mě je špinění ze začátku těhu normální a nic neobvyklého

alisi001
22. srp 2011

@miky ale že by hned 3 DPO bylo špinění to je divný ne ? je to byrzo i na uhnízdování 😒 no jak říkám uvidím jestli MS dojde nebo ne nijak se nebudu stresovat když má dojít tak dojde 😉 a já s tím nic neudělám

makak32
22. srp 2011

@alisi001 no právě si to myslím, protože před HA jsem to mívala tak okolo 32 dní, někdy i později...

bujanda
22. srp 2011

@mochenkaa ahoj, ještě mě čeká příští víkend svobodný, ještě mám necelých 14 dní 🙂
...testovat bohužel nebudu ☹

bujanda
22. srp 2011

dobré ráno holky, hlásím 3. DC ☹ takže svatební noc je naše 😉

anabella_lee
22. srp 2011

@bujanda O svatební noci to musí vyjít.-)