Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
8. zář 2011

@markitka Aha, tak odtamtud tě tedy znát nebudu 😀

miky
8. zář 2011

Dobré ránko, tak my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 😉

markitka
8. zář 2011

@mihaji To asi ne, ale třeba znáš mého manžu 🙂

kcvrcekz
8. zář 2011

@mihaji No bolí mě ruce jak čert...Nečekala jsem, že tam mám tolik věcí a můj pokojík u táty se přeplnil a to ještě nemám odvezené ty velké věci jako křeslo atd..No nevím kam to dám...Ale bude to těžký se tam ještě pro to vrátit škoda, že se to nedá zařídit jak v tom filmu Sex ve městě, kde jí ty věci do vezli a ona nemusela do toho bytu...☹ Už jen aby to bylo za mnou toto období...

kcvrcekz
8. zář 2011

Holky doufám že bude líp tato doba je fakt šílená...Ať je to období už za mnou....Zkusím si najít byt a bydlet sama...Díky moc za podporu...

mihaji
8. zář 2011

@markitka Toho jsem myslím určitě někdy viděla, je mi povědomý. Ale asi jen někde na ulici.
@kcvrcekz No, stěhování je vždycky šílené. Je blbé, že se tam ještě musíš vracet, ale určitě to zvládneš. A co bývalý na to? Nebyla ještě nějaká reakce? A co vaši? Podpoří tě? Aspoň, že nebudeš bydlet sama, to je dobře.
Drž se! Je to šílené, já vím, ale ustojíš to, neboj. A pak najdeš toho pravého chlapa, který za to bude stát a budeš moc moc šťastná a milovaná.

markitka
8. zář 2011

@kcvrcekz Zvládneš to..ten chlap není první ani poslední, ber to tak, že je to asi lepší..i když to bolí..Bude zase dobře.. 😀

alisi001
8. zář 2011

@miky paráda 😉 já už jsem se taky trošku ustálila 😀

miky
8. zář 2011

@mihaji já bych ještě flintu do žita rozhodně neházela! Teplota se drží pořád krásně vysoko a jak mi bylo minulý měsíc řečeno, tak dokuj nepřijde MS, tak je pořád šance!
@stares tedy kam na ty teploty chodíš, no paráda 😉

markitka
8. zář 2011

@mihaji Na kterou jsi chodila ty? Je pravda, že jsme mladší než ty..spíš bys znala někoho ve tvém věku... 🙂

stares
8. zář 2011

@alisi001 Díky, mně se ale stálůe zdá, že na TT by ty teploty měly být vyšší, tak nevím. Myslíš, že nejdřív testovat mám až v pondělí a nebo dříve? To by bylo ale asi bezpředmětné, co? Díky. M.

miky
8. zář 2011

@alisi001 já jsem koukala, ale při prvním pohledu mi tvůj grafík připadal jako hřebínek 😀 Tak teď držet teploty takhle pěkně v klidu aby se mohla ovu pěkně v klidu dostavit 😎

stares
8. zář 2011

@miky Každé ráno je "vytlačuju " očima na displeji teploměru🙂, ale oni zase určitě klesnou..... 😖

alisi001
8. zář 2011

@stares no raději až v pondělí dřív né a ty teploty jsou normálni dám ti sem můj těhu graf

mihaji
8. zář 2011

@miky Díky za podporu, radši se smiřuju s blížící se MS. Kdyby přeci jen nepřišla, tak "Hurá" a pokud ano, budu se těšit na snaženíčko a na to, jak si spolu užijeme další měsíc, než se nám třeba od základu a krásně změní život. 🙂
@markitka Já chodila na Malecí, ale mám fest paměť na obličeje, pamatuju si i o dost mladší děti. Jsem si takhle třeba pamatovala kadeřnici, která mě česala na svatbu a ta je snad ještě mladší než ty. 🙂 Jo a neznáš třeba Novicu?

mihaji
8. zář 2011

@stares Mně přijde, že máš ty teploty tedy vysoké dost. Co bych pak měla říkat já 😀

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 Ten je pěkný 🙂

alisi001
8. zář 2011

@mihaji je ale škoda že jen krátce ☹ ale tenhle měsíc bude hezčí 😀

alisi001
8. zář 2011

@miky ona se dostaví ale jestli v klidu to fakt nevím 😀

kammka
8. zář 2011

ahojky,
tak hlásím, že jsem si včera odpoledne blbec udělala testík, čárka za cca 5 minut tmavě růžová (ta druhá) a to byl ten od 10jednotek.. a odpoledne.. koncem týdne si udělám ten druhý z balení a těším se, jak to hned zrudne.. doufýám.. jinak nalačno je mi trochu nevolno, ale nic, co by mně znervózňovalo, pokud bych nevěděla, že jsem v tom.. prostě se víc pozoruju.. bolesti břicha a zad trochu ustupují, jen chvílema... ale zas jsem stále šíleně nadmutá a od toho mě spíš to břicho bolí..

markitka
8. zář 2011

@mihaji To je ta šermířská skupina, ne? 🙂 Neříká ti něco jméno Petr Barták? 😀
Jak se jmenovala ta kadeřnice?
Za chvíli letím do lékárny, protože se o mě pokouší rýma a zítra odjíždím do Maďarska, tak abych se neudusila 😀 Možná zkusím koupit ten ovu test 🙂

alisi001
8. zář 2011

@kammka vložiš foto s bacilky 😀

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 To jo, no ☹ Určitě bude, musí. Držím palečky.
@markitka JJ šermíři, dlouho jsem s nima byla. Petr Barták mi něco říká, nechodil právě na Malecí?
Taky mám lehce rýmu, ale mám pocit, že už minimálně 14 dní 😒. Kadeřnice je Eliška Kroupová.

alisi001
8. zář 2011

ted jsem koukala do svého kalendáře a na sobotu mi to vyznačilo plodny den tak jsem zvědavá 😉

kcvrcekz
8. zář 2011

@mihaji No reakce žádná a už ani nepočítám, že by nějaká byla...I když bych ráda...Bydlím jen s tátou mamku nemám, takže i to je takové těžké přecejen se chlapovi nedá říct vše..Dívá se na to jinak než ženská....ALe jo věřím že to bude dobré, jen ať je tato doba za mnou...

kcvrcekz
8. zář 2011

@alisi001 No tak pátek sobota samá hvězdička.... 😉

miky
8. zář 2011

@stares kdepak, ty už neklesnou, to ať si ani nedovolují 😎

markitka
8. zář 2011

@mihaji Chodil a je mu stejně jako tobě 🙂 Tak tu neznám, je jich tu poměrně hodně.. 🙂
Rýmu mám 3 den, ale od včera ucpaný nos, takže je to nepříjemné...

@kcvrcekz Myslím na tebe! 😉

miky
8. zář 2011

@mihaji ať si MS radši ani nedovoluje už přijít, takhle nás tu všechny krásně ta tvoje teplota navnadí, takže MS kšá kšá