Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
16. zář 2011

@miky u nás je snaženíčko často a taky to asi nevyjde ☹ nějak to cítím ☹ ☹

kcvrcekz
16. zář 2011

No holky @miky a @hankamamka řeknu vám, že si říkám, že by to snad mohlo vyjít..Trochu se bojím, že ta mrcha zase dojde..Zatím mám ještě času hodně, ale....Snažím se nepřipouštět si to že by ANO, ale nějak to nejde...☹ Tak uvidíme...Ale naprosto vás chápu...

markitka
16. zář 2011

@ninucha Ahojky..nijak jsem to nezkoumala...kdyby se to povedlo, tak hned říkat nebudu, že jsem těhu..co kdyby...

kd23
16. zář 2011

Ahoj holky, všem přeji krásný pátek. Jdu vás dočíst. Nálada u mě stále na bodu mrazu... Ale těšila jsem se na vás a moc! 🙂

kcvrcekz
16. zář 2011

@kd23 Tak to je dobře, že jsi se na nás těšila, třeba tě trochu rozeberem..🙂 A nesmutni...Jak se zotavíš bude zase dobře...😉

mochenkaa
16. zář 2011

holky, já se sebou fakt nevydržím ☹ Stalo se vám někomu že vám vadila vlastní kůže? Jako když je vám nepohodlné oblečení, ale je to kůže (nejvíc na rukách)? Tak jsem včera v 19 zadřímla u televize a pak do 12 nespala 😠
graf dnes poskočil nahoru. Akorát by tam asi mělo být 37,1 protože jsem vstávala o hodinu dřív než normálně. http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

mihaji
16. zář 2011

@mochenkaa Že by? 😉

mochenkaa
16. zář 2011

@mihaji právě nevím 🙂 přijde mi to celkově jako mockrát zvětšený PMS. Ale ta únava a hlavně ta kůže je mi divná 😕 jo, a to mi žaludek až tak uplně nespolupracuje - M mi včera v 23 hod dělal Colu jak mi bylo zle a pálila žáha... jenže se nechci radovat že se povedlo, protože minule jsem měla ukázkové příznaky a nic z toho ☹

mihaji
16. zář 2011

@mochenkaa A nebereš nějaké nové prášky?

mochenkaa
16. zář 2011

@mihaji vůbec nic. od konce července jím listovku, od začátku srpna calibrum baby plan, a na začátku cyklu jsem měla kontryhel a maliník. Jinak nic, neberu si ani brufen na bolest hlavy, ani nic na tu žáhu (jen Colu).

kd23
16. zář 2011

@mihaji Jak to, že to vidíš na další těhulku v práci? Moje kolegyně se snaží a kolegova přítelka čeká dvojčátka... já to tady mám fakt na ránu... ☹
@mochenkaa Nemůže to svědění být z kyseliny listové? Jestli se nepředávkuješ, když ji bereš a Calibrum Baby Plan ji taky obsahuje. Píšou tam, že se nesmí přesáhnout denní dávka.... Ale jinak by bylo fajn, kdyby to bylo z něčeho jiného 😀

mochenkaa
16. zář 2011

@kd23 to bych podle mě měla od začátku co to beru. A nejím to dohromady, ale jedno ráno a druhé večer. Vůbec netuším z čeho to může být 😒
Taky budeš brzo těhotná jako všichni okolo v práci 😉 dají tě do pořádku a pak to hned půjde, uvidíš 😉

mihaji
16. zář 2011

@mochenkaa Tak třeba se dočkáš dvou čárek 🙂

@kd23 No ještě to nebylo oficiálně oznámeno.
Co se týká listovky, tak mi doktor říkal, že se předávkovat nemůžeš, že co bude navíc, vyčůráš.

kd23
16. zář 2011

@mochenkaa To může být fakt tisíc věcí ☹ Nový prací prášek... nějaké jídlo.... Moje ségra nikdy nebyla alergická na nic a jednou si dala nektarinku a málem se udusila... Od té doby je nesmí.... Díky! Snad to vyjde brzy...

mochenkaa
16. zář 2011

@mihaji 😵 testit budu v pondělí nebo úterý, teda pokud do té doby nedostanu ms 😠 😀

mochenkaa
16. zář 2011

@kd23 to je to, právě že je všechno furt stejné 😕 uvidíme příští týden co se to teda děje.
a neboj vyjde, někde jsem četla, že po tom zákroku je velká šance že se povede napoprvé 😉

kd23
16. zář 2011

@mochenkaa Tak to se těším na pondělní pozitivní zprávu !!! 🙂

mochenkaa
16. zář 2011

@kd23 uvidíme 🙂

kcvrcekz
16. zář 2011

@mochenkaa No koukám, že taky tvoje tělo si dělá co chce..☹

mochenkaa
16. zář 2011

@kcvrcekz dělá ☹ kéž by to bylo těhu.

kcvrcekz
16. zář 2011

@mochenkaa jj taky si to říká..No uvidíme držím pěstičky..🙂

dilemma
16. zář 2011

Ahooooooooooooooooj holky🙂

Tak copak mate nekdo nejaky novinky aspon vy nejakou pozitivni zpravicku my hodte:(
Doma celkem na prd uzivam si tehotenskych nevolnosti az za uz aby to bylo zamnou a k tomu blba z prava od manzela dostal vypoved neprodlouzily mu to o dalsi rik takze shaneni race a ta skoro neni takze des bez:(
Tak aspon vy me poteste🙂

mihaji
16. zář 2011

@dilemma Ahojky, ty si tedy užíváš chuděrko, snad bude brzy líp.
Nás tohle čeká na konci října, taky trnu, zda manželovi dají novou smlouvu nebo ne. Držím palečky, aby brzo něco našel. Co dělá?

mochenkaa
16. zář 2011

@dilemma neboj, práci brzy najde 😉 kdy ti přestalo být zle u Martínka?

dilemma
16. zář 2011

@mihaji je vyuceny truhlar ale delal z podlahama nejvic placene a nejvic se mu to libilo a chtel by to dela znovu akorat ten sef v zimne skoro neplatil tak sme jinam nastoupyl do zavodni firmy welux a balil okna take parada a dobre placeno 2x prodlouzeno a ted uz mu to neprodlouzily daly mu vcera vypoved takze mazec sem z toho nestastna ted sel do jedne firmy tak uvidime z cim prijde:(

dilemma
16. zář 2011

@mochenkaa no u martulika mi tak zle ani nebylo nebo si to nepamatuji ja bych rekal ze mi bylo zle jen na uplnym pocatku cca 3 dny nez sme prisla na to ze po ranu musim neco zdlabnout a bylo to ok a pak zadne nevolnosti ale ted nepomaha vubec nic ani piti studene cocacoly:( takze mazec a je mi tak i cely den:(

mihaji
16. zář 2011

@dilemma S tou prací je to teď blbé, no. Skoro všude jednají se zaměstnanci jak hovada. Snad brzy něco najde.

Nezkoušela jsi taková ta lízátka na nevolnosti?

dilemma
16. zář 2011

@mihaji no to je jedine co jsme jeste nevyzkousela:D dneska na odpoledni prochazce rodiine napadneme lekarnu a hned je zkusim koupit

mihaji
16. zář 2011

@dilemma Tak držím palce, ať pomohou.

mochenkaa
16. zář 2011

@dilemma taky mě napadly zázvorové lízátka pro těhotné.