Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

martinan4
5. zář 2011

@mihaji 😀 To teda 🙂 Čili rada zní: Znásiňovat, znásilňovat, znásilňovat 😀

mihaji
5. zář 2011

@martinan4 No abych mu to spíš neznechutila 😀 Všeho s mírou. Ale mám radost, že se vám zadařilo.

kucirlib
5. zář 2011

@martinan4 Velká gratulace.
Já se připojuji ke snaživkám tento měsíc.

kcvrcekz
5. zář 2011

@martinan4 No tak to je super..🙂 Na poprvé..🙂

elvis12
5. zář 2011

@martinan4 i když jsem tu nová, tak moc gratuluju!!! na poprvé, to je krásný... 🙂

martinan4
5. zář 2011

@kucirlib @elvis12 Děkuji, holky!!! 🙂

@mihaji Je to tak, všeho s mírou... pak by to bylo nepříjemný oběma, a to je to poslední, co by člověk chtěl...

kucirlib
5. zář 2011

Ahoj, přidávám se k vám snažilkám. Dnes jsem 5DC (snad jsem ty vaše šifry pochopila správně 😉 ) Snažíme se tři měsíce, ale né žádné hrocení. Tneto měsíc jsem si řekla, že se do toho obuju více a tak jsem zde. 😉 A zjišťuju a koukám. Takže to vypadá dnes na návštěvu lékárky, nakoupit ovu testy (pro jistotu 🙂 ) , kyselinu listovou a kontryhel. Myslíte, že ještě něco je třeba? 😀
Ještě na vás mám dotaz, myslíte že na kvalitu spermií je lepší ejakulovaj 2-3 týdně nebo každý den? četla jsem dva odlišné názory a nevím, který předložit manželovi? 😎

tynka89
5. zář 2011

@martinan4 Jupííííí 🙂 moc gratuluji 🙂 holky nebojte se ,my se taky dockame 🙂 ted plivaj na nas a pak my budem plivat na ne 😀 😀

martinan4
5. zář 2011

@tynka89 Taková všeobecná plivaná všemi směry 🙂

kd23
5. zář 2011

@kucirlib Ahojky vítej. Určitě se snažit ob den, aby spermie stihli dozrát. Denně určitě ne 😀 😀 😀 . I když by to bylo jistě fajn 🙂 u někoho třeba jo 🙂 Jinak myslím, že máš vše. Některé holky tady měří i teplotu, ale myslím, že ovu testy budou stačit 🙂 Držíme palce!

ninucha
5. zář 2011

@martinan4 i já posílám obrovsku gratulaci

kcvrcekz
5. zář 2011

Vítám všechny nové snažlky a přeji hooodně štěstíííčka..🙂

mihaji
5. zář 2011

@kucirlib Ahojky, taky myslím, že snažení obden je ideální, právě z důvodu dozrávání spermií. 🙂

miky
5. zář 2011

@martinan4 tak další těhulka, no SUPER!!!!!!! veliká gratulace 🙂

alisi001
5. zář 2011

@martinan4 gratuluji 😀

mihaji
5. zář 2011

@martinan4 A za jak dlouhou dobu po vynechání jsi testovala? 😉

alisi001
5. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀

mishule12.................53DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................43DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................38DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................35DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................35DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................34DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................33DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................32DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................32DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
kammka........................30 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................29 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
baptisia........................ 28DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................27DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................26DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................26 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 25DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................25DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 24DC
galigula .........................24DC
hopeful...........................24DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .23DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................22DC
melliss...........................21DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............20DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................19DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................19DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................19 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................18DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................17DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................15DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................15 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................15 DC
alisi001..................... .....14DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................14DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................13 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................11 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................10DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................10DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................10DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................10DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lovelylady...........................9DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....8DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................8 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................6DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..5DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........5DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................5 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................4DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................2DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................1DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let

to se nám ten těhu bacil pěkně šíří jen tak dál 😉

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Přesně, jen tak dál. Ať je za chvíli větší tabulka těhu 🙂

martinan4
5. zář 2011

@ninucha @miky @alisi001 Děkuji!!! 🙂

@mihaji Měla jsem už přes týden pocit, že mi prasknou prsa... ale ne, že by byla tak nalitá, ale dost bolí na dotek... A jelikož to trvalo fakt dlouho a nepřestávalo to, tak jsem to zkusila už jeden den před - říkala jsem si, buď to tam bude, nebo prostě je to fakt strašnej PMS... naštěstí to byla ta první varianta 🙂

martinan4
5. zář 2011

@mihaji Takže první test včera, druhý dneska, tj. 1. vynechaný den... 🙂

mihaji
5. zář 2011

@martinan4 Tak to je paráda, že se ti to ukázalo takhle brzo a víš na čem jsi 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

Holky jak dlouho můžou přežít ti malí bičíkovci?

mihaji
5. zář 2011

@kcvrcekz Já někde četla, že snad až 5 dní. Ale co je na tom pravdy, nevím.

kammka
5. zář 2011

cca 3 dny...myslím 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji páni já myslela že jen 48 hodin aspon to všude píšou 😒

kcvrcekz
5. zář 2011

@mihaji Ty jo no to by byli hodně odolný..🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisi001 No taky jsem si myslela že jen dva dny max tři...Ale fakt je, že ono je to asi různý...

kd23
5. zář 2011

Já se přikláním ke 3 dnům 🙂

mihaji
5. zář 2011

Taky bych tipla, že ty 2-3 dny, bůhví, kde jsem to četla, že jsem si to zrovna zapamatovala 😀

leni84
5. zář 2011

Ahoj holky,
@martinan4 Moc gratuluju! 🙂
@kcvrcekz Co jsem slyšela, tak 48 hodin by spermie přežít měly, a pak je to hodně individuální..většinou 2-3 dny je normál, ale jsou prý i "borci", kteří vydrželi 5-6 dní..🙂 Ale to je podle mě veeelikááá vyjímka..🙂