Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

makak32
1. zář 2011

A můj názor na monitor dechu je : rozhodně ano, měla jsem jej i u prvního dítěte. A slyšela jsem hodně příběhů kdy mimošům zachránil život. Když je tady ta možnost, tak proč ji nevyužít. 🙂

esila
1. zář 2011

@alisi001 Alica,31.....Vas tu ale je!

makak32
1. zář 2011

@kd23 Děkuji 🙂 jj bylo to krátké a zítra to bude taky tak. Mám z toho všeho takový příjemný pocit, děti vypadaly spokojeně, hodná paní učitelka, tak ten školní rok snad nějak přežijem. ... hm jen jedna věc k té pohodě mi pořád chybí ... 😒

alisi001
1. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................49DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 44DC
luci_inka.....................43DC
zandi78.......................41DC
ninucha.......................39DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................34DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............32DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................31DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................31DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................31DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 30C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................30DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
baibies........................ 29DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................29DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................28DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................28 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 27DC (listovka)
kammka........................26 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 24 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 24 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................23DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................22DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................22 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 21DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................21DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 20 DC
galigula .........................20DC
hopeful...........................20DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .19 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................18DC
melliss...........................17 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............16DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................15DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................15DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................14DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................13DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................11 DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................11 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................11 DC
alisi001..................... .....10DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................10DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................6DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................6DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................6DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................6DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....4DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................4 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................2 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
tynka89.............................?? DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let

alisi001
1. zář 2011

holky co vy ostatní souhlasíte s tím smazáním neaktivních snažilek 😕

makak32
1. zář 2011

@alisi001 no tak to je ale mazec, kolik nás tu je 😲 jinak souhlasím

martinan4
1. zář 2011

@alisi001 Já jsem pro, alespoň to bude přehlednější... 🙂

makak32
1. zář 2011

holky mažu s Nikol do parku, jsem ji to slíbila ( se mi tak trošku nechce) takže se zase ozvu večer. Jinak k tomu že se mi nechce přispívá i to že se v poslední době cítím jako sud. Po vysazení HA jsem přibrala 2 kg, břuch mám jak v pátém měsíci a tak se momentálně trochu nenávidím... chjo

kd23
1. zář 2011

Jinak myslím, že ty které nenahlásily jméno jsou taky trošku neaktivní... Hele, nejsme na ně ošklivé? 😅 😅 😅

alisi001
1. zář 2011

49 SNAŽILEK : 2 TĚHULKY TO JE ALE BLBÝ SKORE 😀

kd23
1. zář 2011

@alisi001 No to je hodně blbý !!! ☹

makak32
1. zář 2011

@alisi001 no to teda 🙄

alisi001
1. zář 2011

@kd23 Ani bych neřekla 🤐 beru to že nemají třeba tolik času ale že se pomalu měsíc některá nepřihlásí a já ji tu píšu třeba 43 DC a ona je přitom 2 DC tak si myslím že je zbytečný aby byla v tabulce 😉

makak32
1. zář 2011

tak ja pádím zatím pa 😀 děvčátka

alisi001
1. zář 2011

@makak32 pa pa už budeš taky neaktivni 😀 😀

kd23
1. zář 2011

@alisi001 Jo to souhlasím. 🙂 Jen jsem myslela ten můj návrh- že ty co nenahlásily jména... si musely všimnout 🙂 - tzn., že taky nechodí....

alisi001
1. zář 2011

@makak32 ale neboj tebe nesmázu 😉

hopeful
1. zář 2011

@alisi001 jsem pro smazani 🙂

@kd23 - co bych brala alespon na chvili, behem tehotenstvi - to jsem tak detinsky vtipkovala o tom zvetsujicim se poprsi behem cyklu. 🙂

Jinak jsem ted zapracovala (pracovne, ne na mimcu), jsem na sebe fakt pysna. Mam skoro za zady tchana, tak mazu... Jeste, ze tomu tady nerozumi 😀
Vylezla jsem na chvili pred dum a je nadherne teplo a slunicko sviti, musim si vzit priklad z @makak32

Papa

kd23
1. zář 2011

Tak ja se s vámi pomalu loučím, tady svítí nádherné sluníčko, takže to zase vidím, že půjdu domů pěšky a udělám si prochajdu... Ještě si musím užít manžela, než mi odjede ☹. Včera večer na hvězdičku bylo prý pozdě, tak na mě zkusil, že bysme mohli třeba dnes ve 4 ráno.... Tak jsem si nařídila budíka 😀 😀 😀 - byl hodně překvapený, ale nebránil se, když mě k tomu sám pobídl... Myslím, že příště už mě takhle navádět nebude 😀 😀 😀 . Popravdě se mi spíš chtělo spát, ale moje ego mi nedalo 😀 😀 😀 . Krásný večer holky, nasazuji 😎 a vyrážím 😵 .

martinan4
1. zář 2011

Já jsem někde četla, že neaktivní se uživatel stane poté, co se týden nepřihlásí... Že to jako není, jestli je online nebo offline...

kd23
1. zář 2011

@hopeful Se zvětšujícím se poprsím počítám. 🙂 Kamarádka 70 B a teď má 75 C (5.měsíc). Já mám 70 A :-/, takže se nemůžu dočkat a manža taky ne 🙂

ili08
1. zář 2011

@kd23 no já monitor dechu určitě chci,jen mě zajímal názor ostatních 🙂 Myslím že lepší než každých pět minut mimi sledovat jestli žije...

@alisi001 souhlasím 😉

mochenkaa
1. zář 2011

tak jsem vás dočetla, takže..
@leni84 já bylinkové čaje miluju, ale tento se těším až bude ovu a já ho zas 14 dní nebudu pít 🙂
@kcvrcekz - ještě mě napadlo jestli nechce zatím děti protože má špatnou zkušenost z dětství - M se dlouho bránil dětem že nechce být takový rodič jako ti jeho 😔 až když jsme si sedli a shodli se, že na výchovu jsou dva tak přehodnotil
@beta.m jo vitamíny nakonec bere ale nejdřív měl milion keců. Až když zjistil že to asi nebude taková sranda otěhotnět jako lusknutí prstů tak se moc omluvil že dlouho čekal a dlabe i vitamíny 😀
@anabela_lee mě se zdá že po těch vitamínech taky přibírám, ale ani ne tak přímo po nich, ale mám díky nim chuť na sladké (běžně jen v době ms a teď skoro pořád)
@kd23 taky u nás padali návrhy že když jsme se celý den neviděli tak ať stávám s ním v 4:30, ale teda nemám takové šílené nápady jako ty a krásně jsem se vyspala 😀

ad. neaktivní snažilky jsem plně pro. @alisi bude mít míň práce s přepisováním tabulky a bude přehlednější
ad. monitor dechu - taky ho budu chtít, zdá se mi to jako super nápad

mihaji
1. zář 2011

Uff, tak jsem dočetla dnešní diskusi.....
Co se týká monitoru dechu, nevím, co mě postihne případně během těhotenství, ale jinak bych asi kupovala v případě, že by doktor doporučil. V případě nějakých možných problémů. Pokud bude miminko zdravé a v pohodě, tak asi ne. Četla jsem tu i názory, že se ten monitor dechu spouští i když se nic neděje a zbytečně se pak všichni plaší. Možná ale ještě změním názor.
S vymazáním děvčat, které sem nechodí, souhlasím. Přijde mi zbytečné, aby byla tabulka za chvíli přes celou stránku, když sem ty holky třeba ani nechodí.
Na těhotné mám poslední dobou taky štěstí, ale myslím, že to je spíš tím, že to víc sleduju. Kočárky zatím nepočítám a výbavičku neprohlížím - naštěstí. Jen nedávno jsem tedy slintala ve Štěrboholech ve Sparu, kde mají v PUntanele ve výloze vystavený úžasný dětský pokojíček, ta cena je tedy taky "úžasná", ale slintala jsem jak bernardýn 😀 .
Jinak byl dnes tedy naprosto šílený den na píp....jak v práci, tak potom. Z práce jsem jela zrovna do bazénu, že půjdu plavat a tam zjistila, že mi někde vypadla permanentka, na kterou jsem si v neděli nahrála 1000,- Kč (takže celkem 1200,- v riti ☹ ), bylo mi to fakt líto. S tou permanentkou mi tedy ještě vypadly nějaké vizitky, Ikea karta a trojská karta) Tak jsem dneska pěkně naštvaná. Snad bude zítra lepší den. 😒

miky
1. zář 2011

@ili08 my monitor dechu měli babysense a naprostá spokojenost. Má dvě snímací desky v základní ceně, takže se rozložily pěkně po celé postýlce a když Barunka "cestovala" během spaní, tak nehrozilo, že by byla mimo destičku. A co se týče planých poplachů, tak za těch cca 3,5 měsíců co jsme ho používali nebyl ani jeden. V Motole monitor dechu neměli a trošku jsem z toho měla obavy, přeci jenom ta chemoterapie dávala Barunce zabrat a když by se stalo, že v noci přestala dýchat, tak si toho nikdo možná ani nevšimnul. Takže za mě monitor dechu rozhodně, za ten klid duše to stojí!

blazu
1. zář 2011

Ahoj holky, opět Vás po dlouhé době zdravím,vrátila jsem se z týdenní služebky... jak se tu máte, co za novinky??? Nějaká nová těhulinka? Nechce se mi dočítat těch 30 stran... :( Já pořád stejně, uvidíme jestli ms dorazí nebo ne, ale nemusela by.... :D

lucik1986
1. zář 2011

Ahoj holky 🙂

lucik1986
1. zář 2011

tak jsem byla včera u kamarádky a čeká 2 mimi. úplně jí to závidím. Jsem nějaká taková zklamaná. Říkám si nebudu na to myslet ale nějak mi to nejde ☹ navíc každý mi poslední dobou říká tak kdy už si to mimi pořídíte, na co čekáte. A jak já bych jim ráda řekla, že nečekáme na nic 🙂

ange_de_la_morte
1. zář 2011

Ahojky holky můžu se přidat 🙂 ??

mochenkaa
1. zář 2011

@ange_de_la_morte vítej 🙂 nachystej si pro @alisi jméno, věk, kolikátý den cyklu jsi a jestli bereš nějaké vitámíny 😀 přidá tě do tabulky

@lucik1986 těžko se to díká nemyslet na to, co? Neboj, taky se brzo dočkáme 😉