Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
5. zář 2011

@alisi001 viď, mám krásnou teplotu 36,4 😀 😀 a tento měsíc se mi nějak obzvláště líbí, že se z ní pomalu ani nehnu 😀 😀 A řekla bych, že jsem borec, tentokrát jsem zatím nepoužila ani jeden ovulační test a koupené mám jenom tři 😀 😀

miky
5. zář 2011

@stares jé, teprve teď jsem si všimla tvojeho grafíku a je prostě parádní, teplota se krásně drží nahoře!

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 By mohl začít dělat přednášky, aby se pánové něco přiučili 😀

markitka
5. zář 2011

@alisi001 Ti chlapi jsou borci 😀 Uvidíme, jak u nás.. 🙂 ale musím říct, že po vysazení mám chuť opravdu větší a je mi asi jedno, zda ovu je nebo není 😀

alisi001
5. zář 2011

@miky tak to já už jich mám použitých 15 ks 😀 a jen díky manžovi nedá mi pokoj když jsem mu řekla kolik to stoji tak mi odpověděl že je to jedno hlavně když to pomůže 🙂 ale prej by to ještě mohlo ukazovat jestli se zplodí kluk nebo holčička 😀 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji to by nebylo špatný třeba by se ti chlapi zpamatovali 😀

carrynka
5. zář 2011

ty jo holky, vy toho od rána tolik napíšete :D Mně se OVU konečně dostavila, tak jsem aspon o neco chytrejsi a uz si myslim, ze bych to priste poznala i bez ovu testu. Tak jsem se trochu uklidnila a uvidime, jestli se zadarilo 🙂

miky
5. zář 2011

@carrynka tedy, tak rozpoznání ovu bez testu ti závidím...já to na sobě prostě nepoznám 😠

miky
5. zář 2011

@alisi001 no, když bych měla takové bláznivé teploty jako ty, tak bych testovala taky každý den, protože tam se tedy opravdu nedá nic laicky předvídat

ange_de_la_morte
5. zář 2011

@mihaji: tak to buď úplně vklidu, taky mám někdy tak uhozené sny ohledně těhotenství a snažení že se budím jestli jsem normální

@miky: tak to jsem ráda, vypadá to že je to na dobré cestě, jen tak dál 🙂

@markitka: tak to můj manžel má taky pocit že jeho spermie jsou strašně šikovné a zvládnou to kdykoliv 🙂 ale raději mu nic nevysvětluju 🙂

@alisi001: to mně mrzí že jen jedna čárka

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisi001 Jedna teď neva chystá se to pro // ...😉 ale koukám, že to máš fakt jak na houpajdě... Obdivuju všechny co měří teplotu já se toho nějak bojím..☹
@mihaji já s tím kalendářem pořád nějak neumím...Díky alisi jsem ho dala ukázat všem uživatlkám, ale jinak jak dílet to nefím..☹ Ale tobě teda držím pěstičky....🙂

markitka
5. zář 2011

@ange_de_la_morte Já už jsem s tím taky skončila...ať si myslí, co chce 😀 Po prvním snaženíčku (první sex bez Ha) se mi zdálo, že máme mimi..ráno jsem pak měla hrozně zvláštní pocit..ten už je ale pryč 😀

kcvrcekz
5. zář 2011

@miky No vypadá to mooc dobře..🙂 Tak možná ani nebudeš muset použít tu soupravičku...😉

mihaji
5. zář 2011

@kcvrcekz Já měla z toho měření teploty taky vítr, hlavně jsem si vždycky myslela, že se musí měřit v pochvě, takže jsem zajásala, že to jde i v ústech a problémy mi to nečiní. A už se v tom díky holkám začínám i trošku orientovat. 🙂

miky
5. zář 2011

@kcvrcekz , @ange_de_la_morte holky děkuju, ale já to raději nechci zakřiknout! Uvidíme jak to bude dál 😉 Pro nejhorší případ je stále v záloze to moje překvapení k výročí a to by snad zabrat mohlo 😉

miky
5. zář 2011

@mihaji vážně měříš teplotu v puse? Vidíš, tak to by mě nenapadlo, že to bude na ovu také fungovat. Já měřím klasicky a po staru 😀

ninucha
5. zář 2011

krásné pondělní ráno vám všem přeji. Od čtvrtka jsme tu nebyla a koukám, že mám co číst, tak se s vámi na dlouho loučím 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji když jsem začala z měřením tak jsem měla dva teploměry a taky jsem si ji měřila v ústech i v pochvě a můžu ti říct že ty teploty fakt stejny nebyli 😖

mihaji
5. zář 2011

@miky No, všude to píšou, že buď pochva, ústa nebo konečník. Tak jsem si vybrala tu nejschůdnější možnost. Bylo by mi nepříjemné každé ráno před manželem měřit teplotu dole.

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Jako že se ti ty grafy úplně rozjížděly? Ono se říká, že bys měla měřit na stejném místě, ve stejnou dobu a stejným teploměrem právě proto, že se to může lišit.

alisi001
5. zář 2011

@miky taky raději měřím po staru 😀

markitka
5. zář 2011

Já jsem zatím jak Alenka v říši divů 😀

miky
5. zář 2011

@mihaji u nás manžel stává dřív než já, takže když měřím, tak on už je z ložnice pryč a když měřím o víkendu, tak on ještě chrupká, takže nevidí taky nic, ale každému vyhovuje něco jiného a je dobře, že je tedy víc možností 😉

alisi001
5. zář 2011

@mihaji přesně byla jsem vždycky po ránu jak meteo stanice 😀 😀 a fakt jsou ty teploty uplně jiné

miky
5. zář 2011

@alisi001 no jo no, jsme holt už starší ročník a jsme takové konzervy 😀 😀

stares
5. zář 2011

@miky No, kéž by to tak vydrželo🙂

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Hmm, tak teď tedy nevím. Jestli nezkusit příští cyklus přeci jen v té pochvě. No uvidíme, ale moc se mi do toho nechce. 😒

alisi001
5. zář 2011

@miky no tak musím říct že manža o tom ví a stejně se měřím pod peřinou tak nic nevidí 😉 a myslím si že po tolika letech co jsme spolu i kdyby to viděl tak nic neřekne 😉 podle mě je to normální

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Manželovi by to asi nevadilo, ale mně to je takové nepříjemné 😒

miky
5. zář 2011

@alisi001 mému by to taky nevadilo, dyť ně viděl na porodním sále a podle mě nic "horšího" už snad být nemůže a v tu danou chvíli mi to bylo hlavně úplně jedno. Byla jsem téměř KO a jestli je mi vidět až do krku nebo ne, tak to mi bylo opravdu jedno. Teď jsem si vzpomněla, že jednou mě manža viděl jak se měřím a začal se šíleně smát, prý vypadám jak papiňák 😀 😀