Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa mě už dva dny bolí pravej a stejně nic 😠

alisi001
7. zář 2011

@kd23 třeba tě to uklidní moje ovu testy a ani jeden taky neni pozitivní 😠 jednou je čárka slabší jednou silnější taky nevím co se děje ☹

kd23
7. zář 2011

@alisi001 Teda to je slušná sbírka 😀 . Ale já mám ty testy čisté jak čerstvě padlý sníh ☹ Ty tam máš aspoň slabonké čárky, to já ani to ne ☹

alisi001
7. zář 2011

@kd23 to ja bych zase brala bílej než tohle ☹ tady se nemůžu být jistá jestli jsem tu ovu už neprošvihla 😠

alisi001
7. zář 2011

@kd23 a to jsou testy jen za tenhle cyklus a to ještě není konec 😀

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 Teda tebe ty testy musí přijít na majlant ☹

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa koukám že taky občas skočíš do diskuze graf BT 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 víc hlav víc ví 😀 ale zmatená su z toho furt stejně ☹ 😀
mimochodem, technická otázka, kolik tě měsíčně vyjdou ovu testy? 😀 😀

alisi001
7. zář 2011

@mihaji manža mě s nima zásobuje 😀 a do peněz to teda leze 🙄 aspon nemůžu říct že pro to manža nic kromě sexíku nedělá 😀 😀

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa opravdu to chceš vědět ? 😕

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 Tak to je od něj moc hezký 🙂

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa no na necelejch 1500,- 🙂 taky jsem říkala že už by se mohlo zadařit at zase může utrácet za těhu testy 😀 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 😕 😕 ty bláho. Tak ať už se zadaří, těhu testy jsou lepší - značí hezčí věc 🙂 Ale máš super manžela, že ti je kupuje 🙂

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 No to už je pěkná pálka. Taky bych ti přála, abys vyměnila za těhu. 😉

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa
@mihaji
přesně a těch těhu nepotřebuji tolik max 10 ks 😀 😀 😀

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 Přesně tak. 🙂

dilemma
7. zář 2011

Ahooooooj Holky🙂

Tak co jak ste se dneska vyspaly-? co varite dobreho?? A snazite se snazite??? Aby tabulka snazilek se zmensovala a tabulka tehulek zvetsovala???🙂

kd23
7. zář 2011

@dilemma Ahoooj 🙂 Jak se cítíš? 🙂 Já manžela na šlužebce, takže já ne-e. ☹ Ale máme super novou tabulku s MEZISTANICÍ !!! 🙂

kammka
7. zář 2011

neznervózňujte mně s tou mezistanicí.. já to taky nemám ještě potvrzené od dr..... ☹

mihaji
7. zář 2011

@dilemma Ahojky, já se nesnažím, čekám, jestli dorazí MS. A jelikož jsem v práci, nevařím nic 😀
A jak ti je? Máš nějaké příznaky? Těšíš se na ultrazvuk?

mochenkaa
7. zář 2011

@kammka to mají holky co mají slabě pozitivní test 😉

@dilemma jak je?

mochenkaa
7. zář 2011

zjistila jsem že mám absťák po čaji 😀 strašně jsem se těšila až nebudu pít kontryhel a dnes jsem poprvé v práci kdy ho nepiju a normálně jsem začala být nervózní že žádný nemám 😀 tak jsem si udělala aspoň zelený.

vy co si děláte ovu testy: říkáte výsledky partnerovi nebo to tutláte a děláte "náhodou" romantickou náladu? O Alisi vím, ale ostatní 🙂

kammka
7. zář 2011

@dilemma joo, příznaky mně taky zajímají.. mně pobolívá občas v podbřišku, ale dnes ne... občas mně tam píchne, spíš odpoledne.. prsa mně dneska nebrní, zato se mi ráno po zvednutí se z pelechu udělalo šoufl.

kd23
7. zář 2011

Holky, chodíte na nějaký cvičení? Vím, že Miky chodí na jógu a vy? Já chodila na jumping, ale v těhu se to nesmí, tak vymýšlím, co bych měla teď... Co vy?

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Jelikož se OVU nechtěla dostavit, tak hned jak přijde, tak vyskočím do stropu, že si toho manžel určitě všimne. 🙂 Takže v mém případě řeknu. 🙂 Jinak bych to asi "tajila" 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 já právě nevím co mám udělat až si večer udělám test a bude pozitivní 😀 .O tom jak mi skáčou teploty a že potřebuju do konce týdne ovu aby se vajíčko stihlo uchytit ví, to jsem mu řekla, ale právě nevím jestli mu říct i o tom jak dopadne test...
já cvičit nechodím. Jsem lehoch a navíc kvůli kloubu nemůžu vesměs žádný sport (žádné skákání, běhání, vytáčení kolena do boku.... a plavat nemůžu kvůli zánětům spodku 😒 ) ale ráda bych něco akčnějšího a jóga mě neláká

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Proč mu to neříct, nevím, jak bude reagovat, ale můžeš jenom naznačit, že podle testu to vypadá, že máš plodné dny, ale 100% to není, aby se nevylekal 😀

dilemma
7. zář 2011

@kd23 Ahoj ale jou de to kdyby se mi porad nechtelo spat tak ani nevim ze sem tehotna 😅 nic me netrapi jen se nemuzu dockat uz patku aby dr potvrdil ze je vsechno tam kde ma byt a ze je to ok🙂 ale tak manzel by se mel vratit co nevidet ne? 😖 a na tabulku sjem koukala drzim vsem pesti🙂

dilemma
7. zář 2011

@mihaji a myslis ze MS prijde??? 😖 ja si myslim ze ne 😠 ze se ji tentokrat nedockas 😨 a ty se mas ze nemusis nic varit 😀 ja bych to taky tak chtela 😀 ale mam dva hladove chlapy tak je nemuzu nechat umrit hladem 😠 i kdyz by si to nekdy zaslouzily kdyz mi pijou krev 😅
No jak jsme psala kd23 krom toho ze sem porad unavena a spala bych az bych brecela tak nic jineho se ke mne zaplatpanbuh nedostalo a ani bych nevedela ze sem tehotna nebyt te unavy 😅
A je to na pytel bo maly mi nechce pres den moc spat takze se premahame oba sice dva dny si zchrupnul ale dneska to asi nehrozi je tak aktivni ze mi jde hlava kolem 😖

kd23
7. zář 2011

@dilemma Jůůůů. No já až pojedu jednou k doktorovi, tak se budu "klepat" už od telefonického objednání 😀