Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Jojo, u mě to ví dvě kamarádky, které se navzájem znají a obě mají mimi, takže už čekají jenom na mě a vy tady z diskuze 🙂 🙂 Jo a ještě to ví manžel 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 tak ten aby to nevěděl 😀 já nemám v okolí kamarádky které mají mimčo nebo plánují. Pouze 2 spolužačky mají rodinu a ty stejně nevídám.

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 Tak to kdybys mu ukázala můj, budeš ho muset rovnou křísit 😀
@mochenkaa Já mu to radši moc necpu, ještě by si myslel, že tím jsem posedlá 😀
@lucianas Kéž by už teplotky jenom stoupaly, ale uvidíme. 🙂 Nějakou ochutnávku z focení určitě ukážu. Pokud to za to bude stát.
@kd23 Držím palce, ať test vyjde. Já pila, jen jsem to omezila. Ale úplně o žízni jsem nebyla.

mochenkaa
7. zář 2011

@mihaji já mu to taky necpala. Přišel akorát když jsem to měla otevřené, tak se zeptal co to je 😀 asi bych mu to pod nos jen tak necpala.

ili08
7. zář 2011

ahoj kecalky 🙂
30 stránek mám přečíst tak vás jen zdravím a sděluji že jsme zpět 🙂 Měli jsme se fantasticky,Šumava je nádherná a my si ji zamilovali,akorát Sendy se nám z tama vrátil se šíleným hot-spotem(zapařeninou)takže zase budeme tak 14 dní léčit...
Jdu dočítat tak zatím papa

beta.m
7. zář 2011

@mochenkaa Tyhle testy sem měla taky, měli je v lékárně ve slevě za 50 Kč, protože druhý měsíc procházely, ovu už jsem vyplácala a těhu ještě čekají ve skříni

mochenkaa
7. zář 2011

@beta.m a fungují? já za ně dala 180,- ale platnost mají ještě dloouho 🙂

beta.m
7. zář 2011

@mochenkaa jojo, dělala sem si každý den jeden, 5 bylo postupně negativních a až ten poslední šestý byl konečně pozitivní

alisi001
7. zář 2011

@kd23
@mochenkaa
už se nám to blíží 😀 mám strašnou žízen a chut na kafe 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 @kd23 už aby to bylo 😀 já teď plánuju jak to půjdu provést a v jaké nádobce budu ten test namáčet 😀

kd23
7. zář 2011

@alisi001 Já mám taky žízeň a potřebovala bych si odskočit a to mě ještě čeká cesta busem 😕 😕 😕

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Já mám mini sklenku na čajové svíčky 😀 Ta to jistí 🙂

ili08
7. zář 2011

Tak holky je toho fakt moc,přiznávám že celé jsem to nečetla ale jen tak přelouskala 😉
Gratuluju novým těhulkám a přeju ať vše probíhá jak má,a nám snažilkám hodně elánu při snažení 🙂 Pod náma se včera na hotelu propadla postel 😉 naštěstí jen vypadly dvě příčky ale stejně to bylo veselé..
Tak se zatím loučím,mějte se

mochenkaa
7. zář 2011

@ili08 vítej doma. Jak čtu tak se snažíte intenzivně 😀

kd23
7. zář 2011

@ili08 Ahojky, tak to je fajn, že se vám tam líbilo 🙂 S tou postelí jsi mě dostala 😀 TO jste tam museli ale řádit !!! Ale to je fajn !!! Třeba jste se vrátili 3 😀

alisi001
7. zář 2011

@kd23 taky mám maloz skleničku na Wc 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 @kd23 nakonec jsem našla plastový kelímek do automatu tak použiju ten 😀 a už mám vše nachystané tak už aby bylo 5

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa @alisi001 , vy na mě čekáte 🙂 Vy jste ale hodné, tak to já půjdu z práce trošku dřív! 🙂 Před 5 abych v 5 byla dom, tam nastartuju comp a jde se na to! 🙂

mischako
7. zář 2011

@alisi001 ahoj jsem 23DC a jmenuju se Míša je mi 22.... vitamíny zatím žádné 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 čekáme 😉

@mischako vítej

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Vy si aspoň už můžete ulevit do skleničky 🙂 To já to musím vydržet až dom 😀 No nevím, jestli to dám, jak na to myslím, tak se mi chce víc a víc 😀

alisi001
7. zář 2011

@kd23 jasně čekáme na tebe 😀

alisi001
7. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................31 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................26DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................55DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................45DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................40DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................37DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................37DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................36DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................35DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................34DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................34DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................31 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
mihaji.............................28 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 27DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................27DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 26DC
galigula .........................26DC
hopeful...........................26DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .25DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................24DC
melliss...........................23DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................23 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............22DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................21DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................21DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................21 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................20DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................19DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................17DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................17 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................17 DC
alisi001..................... .....16DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................16DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................15 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................13 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................12DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................12DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................12DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................12DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................12 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................11DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....10DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................10 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................8DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..7DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........7DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................7 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................6DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................4DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................3DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..2DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................2DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................2DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................2 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let

alisi001
7. zář 2011

@kd23 já to taky držím a tu chvilku to ještě zvládnu 😉

mischako
7. zář 2011

mezistanice 😀 tak to je fakt dobrý 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 @kd23 taky držím 😀 jen se zas budu trápit že musím do nádobky ☹ mě to v tu chvíli prostě nejde 😀

alisi001
7. zář 2011

@kd23
@mochenkaa
asi mi praskne močák 😲

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa ale ono to pujde samo neboj 😉

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa @alisi001 Bežíííím domůůů. Vydržte, holkííííí 😀

markitka
7. zář 2011

Ahoj holky...tak jsem se sem konečně dostala 🙂 Prokecaly jste spoustu stránek, takže jsem přečetla poslední příspěvky a postupně to snad dočtu 🙂 Těhulkám gratuluju 😉
Já mám konečně volno, tak můžu odpočívat a snažilkovat 😀 Ode dneška mě docela bolí bradavky na dotek, snad to brzo přejde...