Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

lucik1986
8. zář 2011

@mochenkaa No a tak ani ne 🙂 ale těším se že bude legrace. Hlavně at je teplo a alespon trosku hezky 🙂 všichni mají děti tak at neprsí a oni muzou blbnout na zahrade

dilemma
8. zář 2011

@mochenkaa takk to je byyyda dneska:(

mochenkaa
8. zář 2011

@lucik1986 my jdeme zítra večer na oslavu kámošových 24. Teda oni slaví celkem 3 lidi a je to na 3 dny 😝 ale jdem jen na 1 večer protože už bych nedala třídenní akci 😀
To budete mít fajn oslavu, a třeba se od těch dětí nakazíš 😉

mochenkaa
8. zář 2011

@dilemma ale jestli tě to potěší tak já budu mít MOŽNÁ zítra ovu 😀 😀

kcvrcekz
8. zář 2011

No holky jelikož prostě můj smysl je asi divnej tak kdo si mě chce přidat tak Kateřina Zielinová...🙂

lucik1986
8. zář 2011

@mochenkaa no třeba 🙂) snad jo mám ehrozně prima kamarády tak se těším 🙂

mochenkaa
8. zář 2011

@kcvrcekz jen ujištění. Máš tam černobílou fotku?

dilemma
8. zář 2011

@mochenkaa jo jo to me tesi hodne tak hlavne zitra at je poradny snazenicko🙂 budu drzet palce🙂

mochenkaa
8. zář 2011

@dilemma doufám že bude dnes i zítra (včera bylo) ať se povede. Já jsem koumala nad tím, že minule jsem si myslela, že ovu mám fakt 14dc a my měli * naposled 13 a pak do konce cyklu ani ťuk (M měl 6 dní 12ctky, 1 den volna a znova 😝 ) tak že jsme to mohli prošvihnout, i když s tím mým dorůstáním sliznice je to asi fuk... snad tentokrát kontryhel zabral 🙂

dilemma
8. zář 2011

@mochenkaa ja budu verit ze zabral stoprocentne🙂

alisi001
8. zář 2011

@lucik1986 žádost odeslána 😉

alisi001
8. zář 2011

@kcvrcekz už čekám jen na potvrzeni žádosti 😀

kcvrcekz
8. zář 2011

@alisi001 že by už?..🙂

kcvrcekz
8. zář 2011

@mochenkaa jj přesně

verik19
8. zář 2011

Ahojda,já teď dorazila z práce a jdu si vás přidat na FB,jestli teda můžu?? 🙂 Já se vám omlouvám, že toho s vámi moc nenapíšu ale mám nějak málo času. Buď jsem v práci nebo běhám po stavbě,a ještě k tomu jsou naši na dovče takže ještě musím lítak k nim.

alisi001
8. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................32 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................27DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................56DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................46DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................41DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................38DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................38DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................36DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................35DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................35DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................32 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
verik19.......................... 28DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................28DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 27DC
galigula .........................27DC
hopeful...........................27DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .26DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................25DC
melliss...........................24DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................24 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............23DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................22DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................22DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................22 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................21DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................20DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................18DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................18DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................18DC
alisi001..................... .....17DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................17DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................16 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................14DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................13DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................13DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................13DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................13DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................13 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................12DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....11DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................11 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................9DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..8DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........8DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................8 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................7DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................5DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................4DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..3DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................3DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................3DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................3 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................2DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................1DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let

makak32
8. zář 2011

Ahoj holky 🙂

alisi001
8. zář 2011

@mochenkaa tak to já bych ji chtěla taky tu ovu 😀

makak32
8. zář 2011

Tak hezky se mi pracovalo když jsem mohla sem tam mrknout tady k vám. Hrozně mi to v práci chybí, jsem zlá :(

alisi001
8. zář 2011
alisi001
8. zář 2011

@makak32 ahojky 😀

mochenkaa
8. zář 2011

holky na mě teď jakási blbá nálada ☹ ☹ po dlouhé době jsem dnes na FB a vidím: jeden kámoš zasnoubený, 2 spolužačky vdané a další čeká mímo... mě je tak líto že já ani jedno ☹

makak32
8. zář 2011

@anabella_lee Já vysadila HA před dvěmi měsíci a od té doby jsem přibrala 3kg a to žádné čaje ani vitamíny neberu...

mochenkaa
8. zář 2011

@makak32 a proč vám to blokli?
@alisi001 já v ni furt doufám 😀

makak32
8. zář 2011

@alisi001 taky mám FB Markéta Křižáková (Podolská) a ten mi jde alespoň o polední přestávce v práci. Tak bych mohla dostat alespoň info jak to tady vypadá 🙂

alisi001
8. zář 2011

@makak32 jsi přidaná na FB

makak32
8. zář 2011

@mochenkaa nedostanu se na všechny stránky internetu, hry, horoskopy, soukromý e-mail
...a teď i koník, nevím jestli je to dočasné... myslela jsem že jen porucha, ale nejde to už týden

makak32
8. zář 2011

@alisi001 jdu mrknout a potvrdit 🙂 hihi

alisi001
8. zář 2011

@makak32 ok
😀

mihaji
8. zář 2011

@mochenkaa Tak tu špatnou náladu hned někam odežeň huš huš 😉 😀