Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

danda81
12. zář 2011

Díky za přivítání, tak ještě jednou ten můj graf:http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Daniela81/grafy.asp...

kd23
12. zář 2011

@danda81 Ty hvězdičky jsou skvělýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀

mochenkaa
12. zář 2011

@danda81 super. Tolik hvězdiček 😕 😀

joeyne
12. zář 2011

@mochenkaa Ne, to se pozná, jen když jde člověk pod kudlu. 😒

mochenkaa
12. zář 2011

@joeyne to je blbé.

kd23
12. zář 2011

To my zvolnili ☹, když všechny ovu testy negativní...... http://www.womenzone.cz/uzivatelka/KD23/grafy.a...

leni84
12. zář 2011

Ahoj holky, všechny zdravím..🙂 Samozřejmě zase nestíhám..Hrůza, co toho teď mám..☹
@miky Držte se!

mihaji
12. zář 2011

@kd23 Prý zvolnili 😀 Co bych za tolik hvězdiček dala.

leni84
12. zář 2011

Já se holky obávám, že teď "budeme muset" se snažením na pár měsíců počkat..☹

kd23
12. zář 2011

@mihaji No ve srovnání s alici 😀 fakt zvolnili 😀

mihaji
12. zář 2011

@kd23 No s ní se asi nemůžeme srovnávat žádná 😀

leni84
12. zář 2011

Bohužel firmu, ve které už pár let pracuju a byla jsem vždy hrozně spokojená naše mateřská společnost prodala a nový vlastník se rozhodl finanční účtárnu outsourcovat, takže nás ruší a jsem bohužel ve výpovědi..☹ Takže, než nastoupím do jiného zaměstnání tj. od listopadu, tak by to chtělo nebýt těhotná..a zkušební dobu asi nejlépe taky..teda to už bych tolik neřešila - "blbé náhody" se prostě občas stávají, ale asi by to bylo lepší..☹ Tak já nevím, taková blbá komplikace..achjo..☹

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 to my tolik hvězdiček těžko dáme 😀 tak taképak zvolnili
@leni84 to je mi líto.

joeyne
12. zář 2011

@kd23 Čárky byly dobře vidět už asi 26DC, ale každá jsme jiná! Moje kamarádka byla těhu měsíc a půl, testy pořád negativní, tak oslavila mohutně moje 33 narozky, kouřila jak komín, panákovala, do toho pivo a víno a za týden se jí na testu objevily //. Myslela, že jí hrábne! Podle doktora byla totiž těhotná už dlouho.. Ale naštěstí má dnes zdravou holčičku! 😉

mihaji
12. zář 2011

@leni84 Tak to je vážně na houby. 😒

kd23
12. zář 2011

@joeyne Díky za info. No já preventivně přestávám pít. Celý víkend jsem si připadala jako na Moravě a to jsem tam nebyla... Moje denní pití vínka asi nebude to pravé....

kcvrcekz
12. zář 2011

@leni84 To je tedy na prd...ALe kamarádka to měla podobě,..A teď čekají holčičku..🙂

leni84
12. zář 2011

@mihaji JJ, to teda..:( My bychom to sice s manželem zvládli, i kdybych nepracovala..ale jeden nikdy neví, cose může stát..Takže v tuto chvíli mi protě přijde rozumnější snažení o těhu aspoň o ty cca dva měsíce odložit..☹

kd23
12. zář 2011

Jo a zapomněla jsem vám něco říct! V sobotu nám přes dvůr na chalupě, když jsme seděli na terase, přeletěly dvě vrány !!! 🙂 Manžel dělal kšá kšá, protože vyhlíží čápa, ale měl smůlu 😀.

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 tak to problém nemám 😀 piju tak málo, že se ani nevyplatí přestávat 😀 😀

joeyne
12. zář 2011

@kcvrcekz Takhle mi to bylo řečeno v CARu, nevím, kde je pravda, vždyť u každého to funguje jinak. A taky mi kdysi jeden Mudr. řekl, že na ovulaci a tzv. plodné dny se vůbec nemám spoléhat, že ovulaci si můžu nevědomky vyvolat sama, pokud mám třeba báječný sex s někým pro mě úplně úžasným, je to zkrátka chemie. 😅

leni84
12. zář 2011

@kcvrcekz Samozřejmě kdyby se nám miminko povedlo, tak bychom byli s manželem ráááádi..To je jasný! 🙂 Ale "cílené snažení" to teď pár měsíců nebude..☹

mochenkaa
12. zář 2011

@leni84 ale víš že zákon schválnosti funguje, že jo? 😀

leni84
12. zář 2011

Ale ráda bych s váma holky zůstala ve skupině pořád..🙂 Aspoň budu chvilku pozorovat, jak se vám daří a za tři měsíce se na to vrhnu znova se vší vervou..😀 Teda pokud se nám třeba nezadařilo tento měsíc..😀

leni84
12. zář 2011

@mochenkaa JJ, to je mi jasné..Ale víš jak..dítě bude vždycky přednější..🙂

mochenkaa
12. zář 2011

@leni84 já tím chtěla říct, že se povede když se to bude nejmíň hodit 😀

kd23
12. zář 2011

@mochenkaa V tom případě myslím, že se to tady nehodí každé. Třeba u nás se to nejmíň hodí, protože nechci květnové ani červnové miminko 😀

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 mě se to nehodí, protože chceme prodávat byt a v zimě kupovat nový + na jaro rekonstrukci v novém 😀
kéž by tohle byl spouštěč // 😵 😀

mihaji
12. zář 2011

@kd23 A to proč?

kd23
12. zář 2011

@mihaji jak přece psala @mochenkaa "že se povede když se to bude nejmíň hodit " 😀