Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

elvis12
19. zář 2011

Ahoj holky, tak se hlasím,že jsem stále tu... Tabulka je moje jediná záchrana, abych věděla kolikáty DC jsem 😀 jinak v sobotu jsem zjistila, že asi přišla MS, tak jsem to řekla doma miláčkovi a on byl děsně hodnej a říkal mi jak je to v pohodě a jak příště atd... tak jsem se s tím smířila a v neděli koukám a ono nic! Bylo to jen lehounké zašpinění při tom,když jsem šla na toaletu a od té chvíle nic... tak jsem hned letěla na koníka a dočetla se tu, že by se mohlo jednat o zahnízdění 😀 časově to odpovídá, byla jsem tak 5-9 DPO (neměřím ani netestuju, tak nevím přesně - třeba taky žádná nebyla 😀 ) ale nadějě tu pořád jeeee... a já s tím svým pocitem, že to vyjde na poprvé pořád doufám, haha... MS by měla dorazit ve čtvrtek (beru podle toho, jak to bylo s HA), tak uvidíme, kdyžtak třeba v pondělí testnu...

alisi001
19. zář 2011

a všechny co nemají jméno a věk zítra smáznu stejně tak ty co jsou nahoře v tabulce a mají vysokej DC

kd23
19. zář 2011

@alisi001 Pluska jsou fajn !!! S těma smajlíkama mi to vlastně nedošlo.... Jinak s masáním souhlasím. Kdyby byl někdo na dovolené, tak se pak přihlásí a bude dopsán. 🙂 Ale musí chodit !!! 😀

alisi001
19. zář 2011

@kd23 přesně když chtěli do tabulky tak s tou podmínkou že budou přispívat 😉

ili08
19. zář 2011

@mochenkaa to není možné!!!!!!jak to?já tam fakt ducha viděla,a měla jsi přece tu čokoládovou zmrzlinu!! 😒 ach jo,já chtěla aby jsi na mě prskala...
@hankamamka ach jo ☹ ale ty se aspoň můžeš už dál snažit,já dnes měla dostat MS ale zatím žádný příznak,ani podbříšek mě nebolí a to je co říct,teplota pořád 36.7(jsem snad začarovaná!)

ili08
19. zář 2011

Holky já četla že někdo bere místo kontryhelu(čaj) kontryhelové kapky,většinou holky které nemají rády bylinky..máte s tím někdo zkušenost?pokud MS příjde tak bych to chtěla zkusit ale bylinné čaje fakt nemusím 😒

ili08
19. zář 2011

@kd23 ještě jsem se tě chtěla zeptat,to poznal dr.podle ultrazvuku?

kd23
19. zář 2011

@ili08 jojo, měřil mi vaječníky a oba byly zvětšené s hodně folikulama, které nic nedělaly (nepraskaly, nedozrávaly...) ☹

dilemma
19. zář 2011

@mihaji no s temi sny je to sileny kolikrat jak se mi neco osklievho zda tak se taky jen provaluji v postely a zaboha neusnu:( ale dneska se mi taky nejak spatne spalo sme byla asi 8x vzhuru no es bez a prevalovala se:(
@kd23 neboj urcite vsechno dopadne🙂 budu moc drzet palecky a myslet na tebe🙂

mochenkaa
19. zář 2011

@ili08 fakt ani náznak ☹ ale ms příznaky taky nic, a to normálně už mám sakra PMS.

baibies
autor
19. zář 2011

Ahoj,holky moc Vás zdravím a novým těhulkám gratulace.. My měli dovču a dneska se mi nechce nic dělat... Dočítat asi nezvládnu.. ;)

baibies
autor
19. zář 2011

Koukám co je tu nových tváří.. nějak se rozrůstáme, ta tabulka je teda mazec...

anabella_lee
19. zář 2011

@baibies to jo tabulka je už dlouhá jako 14 dní 😀 😀 😀 Jen aby se snažilky co nejdříve už přemísťovaly do horní části k těhulkám, to by bylo božííí 🙂

kd23
19. zář 2011

@baibies To chápu, že se ti po dovče nechce nic dělat. Já jsem na tom stejně a to jsem žádnou dovolenou neměla 🙂 Jak jste se měli? Doufám že jsi pořádně odpočatá 🙂

hankamamka
19. zář 2011

@kd23 ja len, že na teba myslím ... ja som tiež smutná, pretože viem, že sme sa aj do ovu trafili, aj ovu prebehla ... a nič. ale mam niekolko kamaratiek, ktore dlhsie nemohli otehotniet - aj im doktori povedali, ze to bude tazsie - a bum, prislo to, samo ... takze verim, ze oktober je nas!

esila
19. zář 2011

Ahojte!!! Ja sem chodim, ja si vas citam, len nemam co k tomu 🙂 ...proste čakam a čakam....bud pride MS alebo nie

kd23
19. zář 2011

@hankamamka jojo, díky. Správně! My se jen tak nevzdáme !!! 🙂 Taky na tebe myslím. Na vás všechny! 🙂

kcvrcekz
19. zář 2011

@baibies Tak vítej zpět po dovči, kde jste byli? 🙂 @kd23 Neboju určo to vše dobře dopadne...😉

kcvrcekz
19. zář 2011

@alisi001 ta tabulka je super a + taky..🙂

kammka
19. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................67 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................52DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................49DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................49DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................47DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................46DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................39DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 38DC
galigula .........................38DC
sarinkac.........................36DC
melliss...........................35DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................35 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................34 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............34DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka...........................33DC...............................................................................................PETRA 26 let +
carrynka..........................32DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let+
bujanda..........................31DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................30DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................29DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let +
hankamamka................29DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
meea...............................29DC
alisi001..................... .....28DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let +
mochenkaa....................28DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let +
markitka ..........................27 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................25DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................24DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
luciesofi ...........................24DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................24DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let +
esila..................................24DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................24DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................23DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................22DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................20DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies........................19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........19DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................19DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89.............................18DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................16DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................15DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..14DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................14DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................14DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................14DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................13DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................12DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let +
foaji ...............................11DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 9DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................6DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let +
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let+
kammka........................3DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let

mihaji
19. zář 2011

@kammka Ježišku, co to vidím. To je mi líto ☹ . Určitě se ale brzy znovu zadaří..... 😉

kd23
19. zář 2011

@kammka ☹ Taky špatně vidím ☹ Tak hurá stoupat vzhůru v tabulce !!! Držím palečeky do dalšího snaženíčka !!! 🙂 a hned na mezistanici!!!

mochenkaa
19. zář 2011

@kammka ještě jednou, je mi to moc líto ☹

přijde mi kouzelné jak se rychle začínají holky ozývat, když se hrozí smazáním 😀 😀

kcvrcekz
19. zář 2011

@kammka taky mi to je moc líto...☹ Hlavně hlavu vzhůru a jak píše Kd23 vzhůru v tabulce...😉

esila
19. zář 2011

@mochenkaa 😝 ....tak ja sa citim dost zvlastne...nic sa nedeje, nemam PMS ako vzdy. Ani neviem co som mala OVU, netestovala som. Tak ani nemam co pisat a hlavne v praci nemam tolko casu a vy tu toho furt nakecate 🙂

esila
19. zář 2011

ale suhlasim s @elvis12, aj ja si tu kontrolujem, kolky DC som 🙂 .......@kammka tiez mi je to luto

kammka
19. zář 2011

no jen aby se to začalo už trochu víc přemisťovat nahoru.. já jsem jen zvědavá, jestli mi zítra dovolí gynekolog jít na to rovnou znova. no, asi ne... asi zas budu pít kontryhelový čajík, papat listovku a táák.
vybulela jsem se v sobotu a poté, co mi řekli, že je podezření na mimoděložní, jsem nakonec ráda, že to dopadlo jak to dopadlo. ani na žádný výkon snad nebudu muset.

mihaji
19. zář 2011

@kammka Tak to zase na druhou stranu lepší, že to skončilo takhle brzy....než aby byly nějaké větší komplikace. 😒 Snad budete moci brzo zase pokračovat se snažením. 😉

kammka
19. zář 2011

no kdyby to bylo mimoděložní, asi by mně mrsklo

mihaji
19. zář 2011

@kammka Já tedy moc nevím co to mimoděložní obnáší, dá se s tím něco dělat, nebo musí být ukončené?