Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
20. zář 2011

@mochenkaa No jsme na tom stejně...Čekám MS tedy až v pátek nebo v sobotu, ale podbřišek taky bolí.,.,Nevím čím to je a už mě to štve...☹

mihaji
20. zář 2011

Tohle si holky přečtěte. Sice docela síla, ale řvala jsem málem smíchy (kdybych nebyla v práci, tak nejen málem). http://www.rodina.cz/clanek4837.htm

kd23
20. zář 2011

@mihaji Taky jsem se zasmála. Nejvíc s tím kočárkováním 😀 😀 😀

mihaji
20. zář 2011

@kd23 Je to fakt dobře napsané, ale chudák matka.

mischako
20. zář 2011

@kd23 hmmm, protože musím mít pravidelný cyklus a neměla bych otěhotnět, než to bude vše v pořádku, ale duší sem dál sanžilka 😀

kd23
20. zář 2011

@mischako No to je jasný !!! Ten měsíc uteče jako voda a pak už budeš moct vysadit. Já třeba vůbec neovuluju a začínám se léčit. Léky na vyvolání mám vzít teprve v pondělí ☹ Tak taky čekám ☹

mischako
20. zář 2011

@kd23 taky se dočkáš, už to máš "za pár".....

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji fakt dobréj článek, pěkně napsaný, sice bych nechtěla prožívat co autorka, ale poradila si s tím skvěle, muselo to byt dosti náročné tedy🙂))

leeena_4
20. zář 2011

@kucirlib Já mám výborného gynekologa na P10 a taky mám PCO, tak jestli chceš kontakt 😉

kucirlib
20. zář 2011

@mihaji Aktivistu? jak to myslíš? 😉 asi mi tu něco uteklo, nestíhám vás vždycky dočíst ☹

mihaji
20. zář 2011

@kucirlib No jenom tak, že je hodně aktivní a snaží se všemožně pomoct, až mi přijde, že to trochu přehání s tou laparkou, ale třeba je to jen můj osobní pocit. Jinak je fakt super, moc milej a pečlivej, všechno vysvětlí a ordinace je pěkná a vybavená.

kucirlib
20. zář 2011

@leeena_4 Díky,tak jestli mi ho pošleš do IP.

carrynka
20. zář 2011

holky tak jsem zkousela opet tehotensky test a jsem zmatena jak vcela...co an to rikate???

mihaji
20. zář 2011

@carrynka Já tam vidím čárku 🙂....teda spíš dvě čárky.

kucirlib
20. zář 2011

@mihaji Díky za tip na doktora.

kucirlib
20. zář 2011

@kd23 No a není to ten co tě tlačil k laparce? Jsem už tady z toho všeho zmatená 😢

mihaji
20. zář 2011

@kucirlib Nemáš za co. 😉

carrynka
20. zář 2011

@mihaji delala jsem si i vcera anebyl tam ani naznak.... asi jeste prikoupim a zkusim znovu zitra... carka tam videt fakt je no...ale nechci to zakriknout...

mahonia
20. zář 2011

Krásný článek 🙂 ale raději bych měla klidné a hodné miminko 😀 😀

mihaji
20. zář 2011

@carrynka Tak včera nebyla a dnes už je. Mohla už stoupnout hladina HCG. Držím moc palce, ať jenom sílí 😉

mahonia
20. zář 2011

@carrynka Tak já teda vidím // tak snad se zadařilo 😀

carrynka
20. zář 2011

@mihaji myslis ze vecer muze byt zase rozdil? nebo pockat do zitra?

mihaji
20. zář 2011

@carrynka Pokud si dobře pamatuju, tak hladina HCG stoupá obden.....

kucirlib
20. zář 2011

@carrynka Počkala bych do zítra. Ráno je hladina HCG vyšší.

kcvrcekz
20. zář 2011

@carrynka Taky tam vidím slabou čárku....😉

carrynka
20. zář 2011

@kucirlib @mihaji @mahonia tak díky, holky, zkusíme zítra a uviddíme 🙂 jejda, to by mně ani nenapadlo...snad se to nezakřikne 🙂

losnikolos
20. zář 2011

milé děvčata, jdu si vás tedy pročíst a prokousat se zkratkama 🙂 , připojuji se k vám. Minulý měsíc jsme se začali snažit, po úvodních příspěvcích mi došlo, že existují nějaké plodné dny 😀 . Myslím, že ovulační testy budou pro mě více než vhodné 🙂

mihaji
20. zář 2011

@carrynka Budu se těšit na dobré zprávy 🙂

carrynka
20. zář 2011

tak jsem mrkla po dasich deseti minutach na test... carka je jeste silnejsi 🙂

carrynka
20. zář 2011

@losnikolos tak te tu vitam 🙂 ja jsem dospela taky jen k ovu testum...mereni teploty jsem zavrhla hned, to pro mne neni... my to zkousime od kvetna, a az tento mesic hledim na test a nechapu....