Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hanulik88
24. srp 2011

ale vzhledem k tomu, že mě bolí břicho stejně jako před ms tak se obávám, že ani já dobrou zprávu nepřinesu... 😒

veveruska0504
24. srp 2011

@alisi001 Ale no tak, naděje umírá poslední, já když jsem poprvé otěhotněla, tak to bylo takto :
bylo to na začátku února, menstruaci jsem dostala na konci února a to že čekám malinkou jsem zjistila druhý týden v březnu.
MS nemusí nutně nic znamenat. Navíc v létě je aspoň u mě vždy intenzivnější a silnější.

anabella_lee
24. srp 2011

@kd23 člověk nechce a stejně na to myslí kudy chodí a i spí☹ Nefér je to že někdo nechce a podaří se mu na poprvé a ten kdo chce tak za boha to nepůjde a nepůjde☹ čím to sakra je? To když na to člověk tak usilovně myslí, že by tělo vytvářelo něco čemu to brání aby to vyšlo? fakt divný.....ach jo☹ chce to nějaké dobré zprávy že se někomu zadařilo 🙂

kd23
24. srp 2011

@anabella_lee Přesně souhlasím. Mám hodně lidí okolo co nechtěli a neřešili to a hup "byli v tom"

mochenkaa
24. srp 2011

@anabella_lee @kd23 a nemáte náhodou nějaký nápad jak na to teda přestat myslet?

anabella_lee
24. srp 2011

@mochenkaa no to fakt nemám☹ to by člověk musel být denně v lihu, a to taky nejde☹ prostě v té hlavě to je a ať se dělá co se dělá pořád tam je mrňousek..

anabella_lee
24. srp 2011

@kd23 A to fakt naštve, dkyž někdo nechce a pak se ani o malé nestará či ne tolik jak by měl, z toho rostu☹

ninucha
24. srp 2011

@miky Že by jsi měla Ms i za mě? Já stále čekám. Nezlobila bych se. 🙂

mochenkaa
24. srp 2011

já bych řekla, že srpen byl pro nás všechny zkušebním a teď už to půjde samo 😉 🙂

anabella_lee
24. srp 2011

No to je pravda no, Srpen byl nanečisto 😀 Jen doufám že se mi ty mykózy nebudu teď furt vracet jako kdysi...to bych si pak mohla jen kopat nohama jak nějaké snažení ☹

kd23
24. srp 2011

Já si za chvíli skočím do Meca pro salátek a dám ho tady v kanclu v klimošce.
@miky Bazén závidím!!! Venku je opravdu bazénové počasí. 🙂
@mochenkaa Taky bych potřebovala nějakou radu. Strašně se na to upínám a to není dobře. Jsem hrozně přecitlivěla a všechno si beru. ☹

hanulik88
24. srp 2011

@anabella_lee jak píšete, i v mým okolí je spousta holek, co nechtěly a otěhotněly ani o tom nevěděly...a pak starost o to malý tomu ale odpovídá..to si raději chvilku počkám, ale budu se tomu věnovat na 100%..

ili08
24. srp 2011

No holky co mi to děláte?já mám vařit a mezitím už vás půl hoďky dočítám...

@bujanda šaty krásný,hrozně ti to v nich sluší,ženichovi se určitě podlomí kolena..Budu držet palce aby knoflíček na šatech vydržel,já měla na vlečku 3,dva my odpadly při focení a poslední mi urval kamarád když mi omylem šaty přišlápl 🙂 Takže jsem se ve 22 musela jet domů přesléct-manžel nešťastný že mě ze svatebních nemohl vysléct 😀
Jinak u nás s tulením vždy začíná manža až si začínám myslet jestli jsem neměla být chlap když to tu tak čtu-ale tak třeba se to bez HA zlepší a já bude mít větší chutě.

@alisi001
@mochenkaa no holky tak co se dá dělat ale tak je před náma krásný měsíc na snažení 😉

mochenkaa
24. srp 2011

@anabella_lee mě se tyto záněty přestaly objevovat po vysazení HA, ty to máš obráceně?
@kd23 mě se zdá, že Koník tomu taky moc nepomáhá, nedokážu se nedívat na alba s břichama 😅
@hanulik88 máš pravdu, taky mě takové štvou

anabella_lee
24. srp 2011

Dneska v noci se koleginy z práce narodilo miminko, napsalo to krásně: ,,Narodila se nám Anička a má i pinďíka, takže máme Mikuláše😀 tak nějak to bylo, fakt vtipný, nechtěli si nechat říct co to bude.....Nemůžu se dočkat až to budu prožívat taky, klidně budu dobrovolně zvracet každý den atd., jen aby byl cvrček na světe a zdravej 🙂 že bych si už teď napsala Ježíškovi o dřívější dáreček? 😉 Ale kam poslat že.-)

anabella_lee
24. srp 2011

@mochenkaa No já se jich zbavila díky Grepovým kapkám, ale to jsem stále užívala Ha, ted po vysazení prostě tělíčko nepoznávám, mykóza jak vyšitá☹ Zítra letím , nedá se nic dělat☹ To že se mi strašně mastí pleť i vlasy to mě sice taky štve, ale ne tolik jak ty problémy no☹

kd23
24. srp 2011

@mochenkaa Jojo, fotoblogy - to je pro mě velká závist, ale stejně mi to nedá. 🙂
@anabella_lee To to napsali fakt vtipně 🙂 To je hezký!

mochenkaa
24. srp 2011

@ili08 zatím všichni co znám včetně mě po vysazení HA obrat a chutě 😉
@anabella_lee krásná smska z porodnice 😀 drž se a nech si co nejdřív něco silného napsat ať to přejde

mochenkaa
24. srp 2011

jinak uvažuju nad kapkama gynex. Já musím vyřešit ty svoje cykly a zatím bych zkusila přírodní léčbu než hormony. Máte s těma kapkama někdo zkušenost?

kammka
24. srp 2011

@mochenkaa s kapkama gynex zkušenost nemám , ale před Fanynkou jsem užívala gemmopreparáty, to jsou kapky z pupenů rostlin, myslím, že to byla směs na plodnost MALINÍK-OSTRUŽINÍK.

kd23
24. srp 2011

S kapkami zkušenosti nemám ☹, ale našla jsem něco, co vás na chvíli zaměstná, abyste nemysleli na to, na co já 😀 😀 😀 . Akorát nevím, co to s vámi udělá, až domalujete 😀 😀 😀

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee To byla opravdu krásná a originální sms 🙂 a Mikuláš je pěkný jméno.

S tím myšlením to mám podobně, sice se člověk snaží o tom pořád nedumat, ale ono to moc nejde. Nejlepší by bylo si koníka zakázat, ale to člověk taky dlouho nevydrží. Navíc, když na to nebudu myslet, nebudu vědět, kdy mám plodné dny atd. atd.....Začarovanej kruh. 😒

mochenkaa
24. srp 2011

@kammka mě jde prioritně o ustálení cyklu (mám ho moc krátký)

@miky přestaň už štvát a soukromničit 😀 já chci taky ms, poděl se, jo? 😀

holky já fakt nevím co se děje. zjistila jsem že dneska by mi stačila intimka a to je blbě 😠

ili08
24. srp 2011

@mochenkaa no a co ti na to řekla doktor?psala jsi jen že se mu to nelíbí ale tak musel ti říct co by to asi mohlo znamenat že je ten cyklus tak krátký... 😒

anabella_lee
24. srp 2011

@mihaji No přesně tak, kdyby na to člověk vůbec nemyslel tak neví kdy jsou plodné dny a nepokecal by si tady, ono to hodně pomůže si popovídat, přece jen máme všechny tady něco společného 😉
Když by na to někdo nechtěl myslet, tak by nemohl ani řešit plodné a neplodné dny a prostě čekat kdy se zadaří, na to bych asi neměla nervy čekat tak rok, dva, tři a nějak více se nesnažit

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee Tak na to bych tedy nervy taky neměla, obzvlášť, když mi už není 20, ale ono je to i o tom, že jsem celkově dost netrpělivej člověk a nevydržela bych jen tak čekat, nic pro to nedělat a nechávat to náhodě. Snažím se co nejvíc rozptýlit, ale je pravda, že je super, že to tady můžeme spolu probrat. Přece jenom to jsou věci, které běžné okolí moc nezajímají a taky se to nevykládá zrovna na potkání. Tady se sice většinou neznáme, ale zase máme společné "problémy".

mochenkaa
24. srp 2011

@ili08 no právě že nic. řekl, že na ultrazvuku není vidět problém a že pokud se mi budou opožďovat cykly tak se mám stavit a budem to řešit a hlídat jestli mám ovu. Jenže mě se ms posunula jen v tom červnu jinak ji mám 28-31 dní což považuju za pravidelnost. Minule jsem měla 2,5 dne a teď to vpadá jen na 1,5 tak snad se to ještě rozjede. Znova zkouším ten kontryhelový čaj a uvidím

kd23
24. srp 2011

Holky, normálně mi hrabe 😀 😀 😀 Hele: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kd23/album/z...
Radši si jdu pro ten salátek... tak snad tam nepadnu vedrem... Zatím PAAAA 🙂

anabella_lee
24. srp 2011

@kd23 Jůůůůůůůůůůůůůůů to je krásné🙂 No hrabe nám všem už z toho......je to fakt náročné 😀

leni84
24. srp 2011

Ahoj holky, přeju hezký den..Konečně jsem vás zase dočetla..🙂
@bujanda Moc ti to sluší! Budeš krásná nevěsta, šatičky jsou moc hezké!
Takže zatím žádná těhul? 😠 No, asi to tento měsíc máme všechny jako zahřívací kolo 🙂