Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
26. srp 2011

teda vy máte sny 😀 jako já 😉

alisi001
26. srp 2011

@hopeful a co se týče prani tak už jsem to taky zažila jen jsem měla všechno bílé na žluto 😀 i spodní prádlo taky říkal ze nevěděl že to nové žluté tričko pustí tolik barvy ale musím uznat že s tím dal opravdu jen bílé prádlo 😀

luciesofi
26. srp 2011

Mně už z toho taky hrabe a to do toho naplo jdeme až příští měsíc... 🙂 Na dnešek se mi zdálo, že se mi narodil kluk, byl blonďák (já i manžel jsme tmavovlasí 🙂)) a jmenoval se Štěpán (divný, tohle jméno mě nikdy nenapadlo 😀) a strašně rychle rostl...narodil se a už chodil...🙂 To je hrozný tohleto 🙂

alisi001
27. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀

mishule12.................. 44DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 39DC
luci_inka......................38DC
zandi78........................36 DC
ninucha........................34 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 31DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................30DC (listovka)
karkulka_17............... 29 DC
tumik.............................29DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............27DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................27 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 26DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................26 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 25C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................25 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................24 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 24DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................24DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................23 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 22DC (listovka)
kammka.........................21 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 19 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 19 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................18DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................17DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................17 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 16DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................16DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 15 DC
galigula .........................15DC
hopeful............................15DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .14 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................13DC
veveruska0504..............11DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................10DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................10DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................9DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................8 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................8DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................6 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................6 DC
alisi001..................... ..... 5DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................5 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................................GABČA 23 let

alisi001
27. srp 2011

Dobré ráno 🙂

verik19
27. srp 2011

Dobré ráno 🙂
holky myslíte, že hodně vadí když jsem si baz. teplotu změřila o 1 1/2 hodiny dýl než normálně?

alisi001
27. srp 2011

@verik19 ahoj myslím že holky říkají že se potom musí něco odečíst ale nevím to jistě já si ji měřím pravidelně ve stejnou dobu i kdybych si měla natáhnout budík 😀 myslim že se toleruje cca pul hodinky 😉 pak už nevím ale zkusím to zjistit na netu a dám ti vědět 🙂

beta.m
27. srp 2011

Ahoj, už vás tady nějakou tu dobu čtu ale zatím sem se nějak neměla potřebu zapojovat do diskuze ale dneska ráno jsem to dostala a jsem docela naštvaná tak už se k vám taky přidám 🙂. V červnu jsme měli svatbu a od července se snažíme o mimi. Takže jsem 1DC, beru listovku a jmenuju se Bětka

alisi001
27. srp 2011

@verik19 tak za každou hodinu se odečítá 0,1 STUPEN ta pul hodina je v normálu 😉

alisi001
27. srp 2011

@beta.m ahoj víteja kolik ti je let

beta.m
27. srp 2011

@alisi001 22, to sem zapoměla napsat 🙂

verik19
27. srp 2011

@alisi001 Děkuju.Přítel mě zapomněl vzbudit 😠

alisi001
27. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀

mishule12.................. 44DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 39DC
luci_inka......................38DC
zandi78........................36 DC
ninucha........................34 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 31DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................30DC (listovka)
karkulka_17............... 29 DC
tumik.............................29DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............27DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................27 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 26DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................26 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 25C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................25 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................24 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 24DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................24DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................23 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 22DC (listovka)
kammka.........................21 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 19 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 19 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................18DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................17DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................17 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 16DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................16DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 15 DC
galigula .........................15DC
hopeful............................15DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .14 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................13DC
veveruska0504..............11DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................10DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................10DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................9DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................8 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................8DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................6 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................6 DC
alisi001..................... ..... 5DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................5 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................1 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 let

alisi001
27. srp 2011

@verik19 chtěl tě nechat spát ten je hodnej 😀 😀

miky
27. srp 2011

Dobré ránko, když je jeden den odchylka v měření, tak se určitě nic neděje. Já jí dneska naopak měřila o hodinu a půl než normálně, protože jsem vstávala už na 5 a nic jsem nepřipočítávala ani neodečítala. Do grafu mi to vyznačilo modře olemovaný bílý puntík a šmitec 😎

foaji
27. srp 2011

Ahoj, holky, ráda bych se k vám přidala 😀 My se teda nesnažíme od sprna nebo září, snažíme se už celý leden, únor, březen, duben, květen, červen i červenec. To je hnus ten výčet měsíců 😀

Koukám, že je vás tu hrozně moc, to všechny začínáte se snažením srpen/září nebo je tu i někdo jako já? 😕

Jinak dnes jsem 23DC, beru Gynex a Kontryhel, jmenuju se Alena a je mi 21 let - kdybyste mě chtěly zařadit do tabulky, kam bych ráda 😉

alisi001
27. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀

mishule12.................. 44DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 39DC
luci_inka......................38DC
zandi78........................36 DC
ninucha........................34 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 31DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................30DC (listovka)
karkulka_17............... 29 DC
tumik.............................29DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............27DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................27 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 26DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................26 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 25C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................25 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................24 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 24DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................24DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................23 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................23 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 22DC (listovka)
kammka.........................21 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 19 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 19 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................18DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................17DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................17 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 16DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................16DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 15 DC
galigula .........................15DC
hopeful............................15DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .14 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................13DC
veveruska0504..............11DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................10DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................10DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................9DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................8 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................8DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................6 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................6 DC
alisi001..................... ..... 5DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................5 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................1 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 let

@foaji vítej v tabulce 😀

alisi001
27. srp 2011

@foaji jinak je tu takových víc neboj třeba já se snažím už 13 let 😉

foaji
27. srp 2011

@alisi001 Jééé, tak ať Ti to konečně vyjde!!!! Obdivuju Tě, my jedeme 8. měsíc a jsem hotová, hlavně po psychické stránce. Minulý cyklus spontánní potrat. Mám strašný strach, že se to bude opakovat..
Máš moc pěkné fotky testíků, tak snad se brzo objeví další 😉

foaji
27. srp 2011

@alisi001 Děkuju za zařazení, je celkem dílo se v tom najít 😀

alisi001
27. srp 2011

@foaji díky taky přeji brzké těhu 😀 a je to tak tabulka se pěkně rozrůstá 😉

mochenkaa
27. srp 2011

je mi takové horko až bych padla. V devět ráno byla teplota v ložnici 28 stupňů 😠 . Jen jsem si říkala že je dobře že teď nemám ovu, nesnesu na sobě přítelovy horké ruce tak nevím nevím jak snažení 😀

jinak vítám všechny nově příchozí snažilky

@alisi001 ty se z té tabulky brzo zblázníš 😀 a opět chválím krásný dort

hopeful
27. srp 2011

@foaji, @beta.m Vitejte! Ja jsem tady teprve par dni a je tu moc fajn. 🙂

@alisi001 - to jsem nevedela, ze uz se snazis tak dlouho! Musime Te matce Prirode navrhnout na // v tabulce.
Jinak muj dort vcera dopadl prapodivne - to se mi jeste nikdy nestalo - asi je to tim, ze jsem ho pekla s blbou naladou. Troubu jsem nastavila na vic stupnu, dosel mi olej a rozpustene maslo ho udelalo uplne rozpadaci a omylem jsem koupila light syr misto plnotucneho, takze mazani bylo ridsi, patra se mi pri skladani posunula (tedy vrstvy), ale ted to trochu ztuhlo a vypada to ok. Nastesti je jen na jidlo a ne na paradu (=zadna oslava). 🙂

Krasne rano!

alisi001
27. srp 2011

@mochenkaa díky jinak jsem na tom ještě hůř s teplotou v ložnici máme tu 30 stupnů ventilátor jede snad nonstop ale stejne to nepomáhá ☹ je to k zbláznění zž se těším na to jejich ochlazeni jak slibujou 😀

alisi001
27. srp 2011

@hopeful dej foto dortíku 😉

ili08
27. srp 2011

Ahoj holky,jen jsem rychle nakoukla a mažu uklízet-večer máme oslavu narozek takže velkej mejdan 🙂 A možná poslední možnost kdy si můžu ještě trochu vypít 🙂
Vítám nově příchozí holky,teda vy jste mladice 🙂 Taky bych se vrátila zpět do let kdy mi bylo 21 🙂

@foaji tak já začínám opravdu až tento měsíc a protože už kočí takže se řadím v podstatě až do toho září...

Jinak holky neblbněte s tím ochlazením,mě začala dneska 14 denní dovolená a chci si ji ještě maximálně užít..minulá co jsem měla v červenci byla docela upršená...

mihaji
27. srp 2011

@beta.m Ahojky 🙂

Já zrovna dorazila k našim, je tu taky teplo, ale pořád né tak strašné jako v Praze, tam je na chcípnutí. V noci se strašně špatně spí. Už se nemůžu dočkat slibovaného ochlazení.

mochenkaa
27. srp 2011

@alisi001 @ili08 @mihaji já sleduju teploměr furt a už ať je chladněj. nemusí být zima ale do 25 stupňů je ideál 🙂 kočky jenom lemří na kachličkách 😀
obdivuju všechny co v tom horku pečou dorty.

miky
27. srp 2011

Tak u nás už je krásně zataženo a když jsme šla s hafanem na procházku, tak jsem si musela vzít bundu a dlouhou kalhotu. Moc jsem jim nevěřila, ale opravdu se ochladiloa znatelně

miky
27. srp 2011

@foaji my se zanačli snažit až teď v srpnu. A už jste byli u doktora, že se Vám tak dlouho nedaří otěhotnět? I když vlastně jsi psala, že teď máš za sebou spontální potrat. Tak hlavně, že otěhotnět přirozenou cestou Vám jde! Příště už to určitě klapne a dočkáte se zdravého miminka 😉