Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
9. srp 2011

@alisi001 já už na dnešek ani žádný testík nemám, takže ho ani zkoušet nebudu, včera byly čárky krásný, tak snad to bude tentokrát už ofiko ovulka. Někde jsem četla, že ten kontryhelový čaj by se měl pít od MS od ovulky a mně už leze tedy pěkně krkem 😀

alisi001
9. srp 2011

@miky kolik ten čaj stoji jinak mě bylinky nevadí tak bych ho taky zkusila ale mám obavy že mi asi nesedne 🙂

alisi001
9. srp 2011

@miky ted čtu že ten čaj je na menstruační bolesti a kožní problémy 😀 tak to asi nebude to pravy pro mě 😀 😀

miky
9. srp 2011

@alisi001 kupuju si ho v nálevových sáčcích, abych ho nemusela cedit přes cedníček a u nás v lekárně stojí cca 30,-. Tenkrát jsem někdě četla, že napomáhá vytvářet takový ten "plodný hlen", takže se snažím žunkat 2x denně 0,5l dle návodu a pevně doufám, že to bude mít výsledky 😉

verik19
9. srp 2011

Ahoj holky, tak MS nepřišla a na TT byla jen / ☹ Tak to jsme zvědvá kdy ta mrcha příjde.

alisi001
9. srp 2011

@verik19 kolikáty jsi DPO

dilemma
9. srp 2011

Ahoj holky chci se zeptat jestli to nekdo zkousi zatim jen tak jestli se zadari bez ovu testiku dekuji za odpoved🙂

verik19
9. srp 2011

@alisi001 15DPO

dilemma
9. srp 2011

@kd23 a neboj za chvili budes v obraze z temi grafy jako ja:D a tobe taky hodne stesti🙂

alisi001
9. srp 2011

@verik19 a há tak to už by mělo jit na testu vidět ☹ tak to ti neporadím nic jiného než čekat ☹

verik19
9. srp 2011

@alisi001 kdo si počká ten se dočká 🙂 Ale už by ta mrcha mohla příjít!

miky
9. srp 2011

@verik19 třeba mrcha nepřijde a jenom se ty dvě čárky na těhu testíku ukážu o něco později 😉

kd23
9. srp 2011

@miky Třeba ty ovu testíky fakt nebudete potřebovat. Některé věci přijdou, až když je nepotřebuješ 😀.
Jsem vám ani neřekla, jak mě ráno "vytočil" manža, mu říkám, že už na konci srpna bysme mohli... a on začal potichu počítat na prstíkách a že by se mimi narodilo v květnu a že to je divnej měsíc, že až červen.... 😲 No nezabily byste ho??? 😠 😠 😠 tak teď nevím, jestli ho někam tlačit nebo rovnou bez rečí znásilnit 😀 . Už jsme spolu 9 let a mě už fakt nebaví čekat. Dneska beru poslední antikoncepci-holky, ani nevíte jak jsem šťastná, na tenhle den jsem čekala X let.... 🙂 A JE TO TADY !!! Teď ještě pravidelnou MS, pravidelnou ovulku a napsat, že se přidávám k ostatním s dvěma // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miky
9. srp 2011

@kd23 třeba MS bez antiko ani nedostaneš. Na jedné diskuzi kam chodím maminka vysadila antiko a hned otěhotněla, takže vlastně ani žádnou MS bez antiko neměla. A jestli můžu radit, tak manžela znásilnit 😀 😀 😀

kd23
9. srp 2011

@miky No jsem na to zvědavá po tolika letech, co to se mnou udělá to nebraní... 🙂 A tvou radu beru !!! 😀
Už několik dní čekám na schválení portrétu ☹ co tam ty adminky dělají? 🙂 😀

ili08
9. srp 2011

Já četla moc diskuzí jestli se snažit otěhotnět hned po vysazení antikoncepce a nebo čekat půl roku a pročistit se..je kolem toho moře názorů ale já se rozhodla že do toho praštíme hned po vysazení(prej je tam největší šance otěhotnět a s mou diagnozou my asi ani nic jiného nezbývá).Mám kolem sebe spoustu holek co se snaží otěhotnět a nejde jim to,jedna se snaží dokonce už 4 roky ☹

kd23
9. srp 2011

@ili08 Jojo. Já se na to ptala doktorů a dva mi řekli, že jsou to mýty, že se tělo musí vyčistit. Teď jsou prý tak slabé HA, že se tělo nemá od čeho čistit. Takže taky radil začít hned po vysazení, že je to opravdu nejlepší. Takže ili08, JDEME DO TOHO!!! 🙂 🙂

miky
9. srp 2011

@ili08 já když jsem vysazovala před 2 lety antiko, tak jsem se doktora ptala jestli mám udělat taky nějakou očistnou kůru a on mi na to tenkrát řekl, že v dnešní době už je antiko tak nízkolátková, že žádná očista těla není třeba a taky říkal, přesně jak říkáš ty, že hned po vysazení je veliká šance na otěhotnění, protože žena je hodně "chytlavá"

ili08
9. srp 2011

@kd23 🙂 ty můžeš už začít s tím znásilňováním 🙂 Já si ještě 14 dní počkám než dopapkám ty pilulky

miky
9. srp 2011

@ili08 a co je tedy vysadit dřív? Ikdyž je pravda, že já taky nejdřív dobrala platíčko a pak až vysadila

kd23
9. srp 2011

@miky
@ili08
Já taky přemýšlela, že doberu třeba o 5-7 dní dřív, ale nějak jsem se bála, abych neoblbla tělo, když to už X let dostávám přesně na den (vlastně skoro na hodinu) a aby se něco nerozhodilo. Nejen že jsem pověrčivá, ale taky moc moc tikající "magor" takže jsem to radši vydržela... Uteklo to... Teď jen zapsat sem v neděli 14.8. do tabulky 1DC 😀

kd23
9. srp 2011

Tak jsem si právě udělala účet na "womenzone" 🙂 Chytrá to věcička 😵 .

miky
9. srp 2011

@kd23 a budeš měřit bazální teplotu?

ili08
9. srp 2011

@miky vysadím je o týden dřív než bych měla 🙂 Menzes by mi totiž vyšla na 1 výročí svatby a to teda fakt nechci 🙂 To už třeba počneme 😀

kd23
9. srp 2011

@miky tak to asi ještě ne... Nechci manžela moc vystrašit 😲 😲 😲 😲 Případně začnu měřit za 3 měsíce, zatím to nechám. Ale je super, že ti ukazuje ovulaci MS apod. 🙂
@ili08 A nechceš si dneska vzit posledni jako já? 😀 Co bereš? Ja Lyndinette 20.

kd23
9. srp 2011

TAK TO MÁME V KAPSE!!! http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/241150-...
"V období ovulace, aniž by si to ženy samy uvědomovaly, jsou pro muže mnohem vyzývavější a smyslnější než v jiné dny." 😀

miky
9. srp 2011

tak před chviličkou mi volali z té lekárny, že ovu testy už nemají - měli jenom 1ks, takže jsem celou objednávku zrušila, protože kvůli 1ks by se mi to tedy zdaleka nevyplatilo kvůli poštovnému 😉

miky
9. srp 2011

@ili08 tak to by bylo super, taková symbolika 🙂

kd23
9. srp 2011

@miky Tak to mě moc mrzí ☹ Tak třeba bude jiná akce ☹ A hlavně to taky nemusíš potřebovat 😵 😵 😵

miky
9. srp 2011

@kd23 přesně tak, buď bude zase nějaká akce a nebo je už nebudu potřebovat...to bych tedy samozřejmě radši 😎