Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

dilemma
9. srp 2011

@leni84 no ja budu drzet palecky aby to dopadlo co nejrive na vybornou a myslim ze ostatni holky se kemne pridaji🙂 a jinak nam prvni brouceks sel na podruhy protopze jsme brala skoro 6 let antinu

leni84
9. srp 2011

@dilemma
Vitamínů a bylinných čajů při plánování těhu, v těhu a při kojení je strašně moc, takže máš z čeho vybírat..🙂 Co jsem slyšela, tak hodně doporučují brát kyselinu listovou - nejlépe už v době, kdy se o těhu snažíš a pokračovat i v těhotenství - aspoň v prvním trimestru..Mimo jiné je prý prokázané, že užívání kyseliny listové snižuje výskyt vrozených vad dítěte..Jinak listovka je součástí prakticky všech vitámínů pro snažilky a těhotné, ale můžeš si jí koupit i jako samostatné vitamíny - tak jí beru já..🙂

dilemma
9. srp 2011

@leni84 no jako ze je plno vytaminu kdyz je clovek v ocekavani to vim taky jsem je brala a pri kojeni caje sem taky normalne pila co mi poradily v lekarne ale nevedela sjem jestli ej nejaky ten pripravek pro veci moznost a pravdepodobnost abych otehotnela a s tou listovkou je to dobry napad🙂 asi si ji zajdu koupit🙂 kolik priblizne me bude stat?🙂

leni84
9. srp 2011

@dilemma
Děkuji..🙂 Já samozřejmě také přeju všem holkám v diskuzi, aby se podařilo co nejdříve, nejlépe hned! Je hezké slyšet, když se mimi podaří někomu, kdo po něm touží..🙂

miky
9. srp 2011

@dilemma já ještě krom listovky piju kontryhelový čaj. Má se pít od MS do ovulace, přispívá prý k tvoření "plodného" hlenu 😉

dilemma
9. srp 2011

@leni84 to je fakt ja si vcera psala s jednou holku a ta po 5 letech teprve pred 3 mesici otehotnela a mela porad takovou radost jako kdyz se to dozvedela bylo to fakt krasny.. a navic mi psala ze ji doktori porad rikaly ze nejspis nikdy nepocne dite a co priroda nechtala otehotnela a je to fakt krasny sice se musi vice hlidat ale je ji faj....
A ja tedy silim ze 3 mesice je dlouha doba a ona musela cekat tak dlouho .. tak to me vzdy tak nejak nakopne ze bych nic nemela vzdavat:D

dilemma
9. srp 2011

@miky a koupila si ho normalne v lekarne? dekuji za radu🙂

leni84
9. srp 2011

No, asi nejznámější vitamíny pro snažilky jsou calibrum babyplan..Balení listovky - 90 tablet mě v lékárně vyšlo na cca 80 korun. Prodává se i s příměsí dalších vitamínů a to je pak trochu dražší..Pak se ještě dopručuje pít ten kontryhelový čaj, o kterém se holky diskuzi už taky bavily..Ten jsem nikdy nezkoušela..Jen jsem se dočetla, že se má pít v první polovině cyklu (tedy od ms do ovu) a prý pomáhá k růstu děložní sliznice, aby mělo vajíčko hezky připravenou "postýlku"..🙂 Jaká je ale reálná šance, že ti vitamíny pomůžou k rychlejšímu otěhotnění si netroufám říct..Je to jako se vším..Jsou holky, které berou kde co a nic, a pak jsou i ty, které nevemou vitamín do pusy celé těhu a jsou v pohodě a děti mají zdravé..Já to beru tak, že když mi listovaka pomůže, tak jedině dobře a když ne, tak mi neublíží..🙂

mishule12
9. srp 2011

Hezký večer 🙂 Co by pracující v lékárně, hodně si kupují kontryhelový čaj a čaj z maliníku a vitamínky - určo listovku nebo Calibrum baby plan, až budete těhotné hodně doporučují třeba Femibion, ptž tam je listovka předělaná na metafolin - u žen ve střední Evropě je obecně známo, že né každé se listovka vstřebává, čili pak je zbytečně se jí cpát 🙂 A to je důležité pro správný vývoj plodu. Na druhou stranu naše maminky nic nebraly a jsme všechny zdravé jako řípy 🙂

miky
10. srp 2011

@dilemma jj, kontryhelový čaj kupuju v lekárně (zatím ho měli v každé,kde jsem zkoušela). Mají ho buď v sáčku a nebo sypaný 😉 , stojí cca 30,-

alisi001
10. srp 2011

@miky ahoj tak co teplota už ti stoupla 😉 u mě se pořád nic neděje ☹

miky
10. srp 2011

@alisi001 ahojky 🙂, no není to nic moc závratnýho, ale trošičku jsme šli nahoru, tak uvidíme co z toho bude http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47

alisi001
10. srp 2011

@miky ani nevíš jak ti závidím 🙂 ja takto a testy pořád nic jen duch 😠 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

miky
10. srp 2011

@alisi001 však se co nevidět taky dočkáš 😉 . Ikdyž já mám takový pocit, že tento měsíc to nevyjde 😒 , manžel je pořád unavený ☹

dilemma
10. srp 2011

@miky Juuu dekuji hned dneska pro neho zaletim abych ho mela doma na pristi mesic🙂 jeste jedno dekuji za radu🙂

miky
10. srp 2011

@dilemma nemáš vůbec za co, od toho tu přeci jsme, abychom si navzájem poradili 🙂

alisi001
10. srp 2011

@miky neboj určitě to vyjde 😉 musíš tomu věřit 🙂

ili08
10. srp 2011

@kd23 Já beru Minervu 🙂 A ještě to těch 14 dní vydržím.Tobě ale držím palce aby se zadařilo co nejdříve 😉

ili08
10. srp 2011

@kd23já beru Minervu🙂 A ještě to těch 14 dní vydržím.Tobě ale držím palce aby se zadařilo co nejdříve 🙂

kd23
10. srp 2011

Ahoj holky, aktualizuji tabulku a všem přeji pěkný den!!!
@miky - Ta teplotka jde hezky nahoru 🙂 😉 😉 😉 🙂

verik19........................ 30 DC (listovka)
mishule12................. 27 DC
miky............................ 27 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 22 DC
alisi001..................... 21 DC (listovka a calibrum babyplan)
bujanda..................... 18 DC (babyplan)
mochenkaa...............17 DC (listovka)
esila........................... 13 DC
leni84......................... 13 DC (listovka)
karkulka_17.............. 12 DC
dilemma ....................11 DC
mahonia.................... 9 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82.................. 9 DC (Clostylbegyt a Prednison)
baibies....................... 6 DC (Mamavit)
sarana........................ 5 DC (listovka)
kd23......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (bere HA snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC

miky
10. srp 2011

@kd23 no uvidíme co se z toho vyklube 😉

bujanda
10. srp 2011

doufám, že se brzy něco vyklube 🙂

kd23
10. srp 2011

Že se brzy něco vyklube všem tady 🙂 🙂 🙂

miky
10. srp 2011

vážně jsem zvědavá která z nás oběví na těhu testíku ty dvě vytoužené čárky jako první 🙂

alisi001
10. srp 2011

@miky vím na 100% že já ne 😀 jsem hodně pozadu 😉 ale určo to budeš ty 😀

ili08
10. srp 2011

taky vítám nové snažilky 🙂
@bujanda -přeju hodně štěstí,ať se vám den vydaří-vybrali jste krásné datum(my měli loni to samé 😉 )

miky
10. srp 2011

@alisi001 neříkám, že bych nebyla ráda, ale moc tomu nevěřím, ikdyž překvápko by to bylo tedy božííí, když by to klaplo hned na první pokus. No Baruška se nám povedla až na po čtvrté, tak uvidíme jak to v nebíčku zařídí a kdy nám pošle nějakého toho sourozence. A bereš ty teď nějaké léky na podporu udržení těhu, aby se to z minulého měsíce neopakovalo?

alisi001
10. srp 2011

@miky neberu nechtěl mi nic dát dokud nejsem těhu říkal že hned jak budu mít podezdřeni na těhu tak mám dojit a že mi něco dá tak nevím co si o tom mám myslet 😒 řek že mám brát listovku a to je vše 😠

miky
10. srp 2011

@alisi001 ach jo, po tom co se tak dlouho snažíte a když to v krátké době už 2x skončilo neúspěchem, tak bych si tedy představovala trošku lidštější přístup.....dyť je zázrak, že se Vám to povedlo přirozeně, tak by měl snad dělat maximum a ne tohle 😠

bujanda
10. srp 2011

@ili08 děkuju, doufám, že se vydaří i počasí, zatím to moc nevypadá :-/