Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
2. zář 2011

přesně 🙂 🙂 🙂

luciesofi
2. zář 2011

Trochu to tady zanedbávám dámy..jsme ve fázi stěhování se do nového bytu - aktuálně malujeme a o víkendu pokládáme koberce.. Už aby to bylo za námi!🙂 Pak už bude vše jen a jen pozitivní...i těhotenský test!!!🙂 Tak mě napadlo, chtěla jsem se Vás zeptat, jak máte velké bydlení..kvůli miminku 🙂

kammka
2. zář 2011

@mihaji kočičky stačí když se usadí na mým polštáři a začnou příst.. to je takovej randál, že mně to vzbudí..

kammka
2. zář 2011

@luciesofi no to buď v klid... my máme 2+kk, celý byt nemá ani 70m, ale obývák s kuchyní má nějakých 28m, ložnice cca 16, koupelna 9m, chodba 12..takže žádné krcálky.. ale i tak se tam přerážíme.. ale máme naději, že třeba časem uděláme půdu, máme nový krov i stropy, nahoru je i vytažené potrubí, takže by tam šla i druhá koupelnička.. jenže já chci napřed děti, protože mi není 20 a čekat na větší bydlení, to by byla malá jedináček, a to navždy..ale zas je výhoda, že od jara do podzima jsou otevřené dveře na dvůr, což je takový druhý obývák, přijímáme tam i hosty, tady na vsi se lidi běžně navštěvujou v montérkách, kamarádi kolikrát s sebou berou pesany, to ani nechtěj dovnitř, že by nám to tam zmazali..pak máme ještě asi 35 arů zahradu, ale tam bydlí kachny a slepice...a maj tam výběh prasata. máme taky koně a králíky, takže my jsme stejně velkou část dne venku..

miky
2. zář 2011

@luciesofi jé, tak to bude super, jednou se mímísek narodí do nového 😉

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 No tak to manželovi vyřiď, že chrápou fakt festovně 😀 Aspoň ten náš kříženech chrápal a vzhledem k tomu, že za to může hlavně ten placatý čumák, myslím, že to bude asi stejné i u těch čistokrevných.

kcvrcekz
2. zář 2011

Ahojky a dobré ránko všem..🙂 To je pecka dočítat vás holky..🙂 Ale už jsem na konci..🙂 @mochenkaa no nevím řekla bych, že měl dětství takový jak málo kdo..Celý život měl velmi lehký s dotací rodičů....Takže v tom to nebude...
@mihaj teda ta paní má taky evidentně nějaký probém...Ale prď na ni a nekaž si den..😉
@alisi jsem pro smazání těch co jsou neaktivní...A jako máš naprosto dokonalé pejsky, jsou k upusinkování...🙂 Já mám yorkšírku, no je to spíš miminko než pejsek..Naše cedulka na dveřích " Zde bydlí pes a jeho služebnictvo" sedí úplně do posledního písmenka...😀

miky
2. zář 2011

@kammka tedy, tak to máte pořádné hospodářství a neustálý kolotoč kolem zvířátek 😉. Pro malou to musí být určitě úžasné, když nemusí nikam za zvířátky a má je všechny doma 😉

miky
2. zář 2011

@kcvrcekz 😀 😀 tak teď jsi mě dostala, "zde bydlí pes a jeho služebnictvo" 😀 😀 😀 to prostě nemá chybu

alisi001
2. zář 2011

@mihaji je mi to jasny dovedeš si představit že jsme měli 7 stěnat + fena kdyz to začlo chrápat tak jsem si myslela že bude nějaká velká bouřka 😀 tak že na noc se stěhovaly do koupelny abych mohla spat ale stejně jsem po 2 hodinách vztavala abych je venčila nebo bych rano koupelnu nepoznala a musím říct že než si pro ně dojeli novy majitelé tak uměli chodit ven a sami si zaštěkali u dveří 😉

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 No tak to muselo být fakt náročný, ale asi i sranda. 7 malých buldočků, to bych se asi zbláznila. My ale nemůžeme mít ani koťátka, nic, já bych se toho asi nedokázala vzdát. 😀
@luciesofi Jsme v bytě 2+1, nic velkého, takže zatím úplně nevím, jak se to vyřeší. Asi holt jednou budem bez obýváku, no.

alisi001
2. zář 2011

@mihaji tak náročný to bylo 😉 ale aspon jsem měla trénink 😀

kammka
2. zář 2011

no tak k yorkshirům já mám komplikovaný vztah, když jsme bydleli v Praze, šla po nich naše jezevčice jak slepice po flusu, on ji jeden napad a od tý doby to měli dooost blbý všichni.. takže kvůli těmto psům jsem ji musela mít na vodítku ☹ v současné době mně vzhledem k místu bydliště berou malá lovecká plemena... jagteriér, foxteriér, elderteriér, jezevčíci, braky, atd.. jenže to bychom nemohli mít kachny a slepice, že.. stačí , že občas někdo zapomene pořádně zarýglovat králíkárnu.. nedávno jsme přišli o chovnou samici masného hybryda..dar od táty.

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 Taky říkám, že zvířatka jsou takovej malej trénink na děti. Člověk je zodpovědný za nějakého tvora, který se bez něj neobejde. I když v případě dětí to samozřejmě bude podstatně náročnější, myslím, že máme dobrý základ.

blazu
2. zář 2011

Krásné dobré ráno holky, @hepeful děkuji za shrnutí 🙂 @kamka taky mám kocoura - a dnes jsem měla přesně takové probuzení, jak píšeš, přišel do ložnice, lehnul na polštář a začal vrnět - jak malý traktor :D takže takový malý budíček 🙂

mihaji
2. zář 2011

@blazu Dobré ránko, takové buzení je nejlepší 🙂 . Mně jeden spal za hlavou a druhý se přišel mazlit na břicho. Byl zklamaný, když jsem mu řekla, že musíme vstávat. 😀

miky
2. zář 2011

nejspíš je to jenom babská pověra, ale co je pravdy na tom, že těhotná by měla dávat pozor na to a co možná nejvíc se vyhýbat kontaktu s kočkami? My doma kočičku nemáme (mám alergii), takže jsme tohle v těhu řešit nemuseli, ale několikrát jsem už tohle slyšela

mihaji
2. zář 2011

@miky To je věčné téma (viz. moje tchýně). Jde o možnost nákazy toxoplazmózou, kterou mimochodem můžeš chytit i se špatně dodělaného masa a to možná spíš než od kočky. Nákaza hrozí spíše od venkovních kočiček a to ještě v případě, že bys přišla do styku s jejich exkrementy (snad jsem to napsala dobře) a musely by se ti dostat do úst. Někteří lidé už v životě možná toxoplasmosu prodělali a ani o tom neví. Takže pokud se chceš být hodně opatrná, může hajzlík vynášet po dobu těhotenství manžel, ale opravdu bych se toho nebála, pokud člověk dodržuje základní hygienické návyky a dává si pozor na syrové maso.

pucki
2. zář 2011

Holky když mám otevřený čípek,to znamená že mě co nevidět nastanou plodné dny,nebo se může otevřít ikdyž ovulku mít nebudu?díky za odpověď

dilemma
2. zář 2011

Dobre rano holky🙂

Tak co dneska po ranu? nekdo nejakou novinku ma???
Ja jou drzte mi prosim pristi patek 9.9 v 11hodin palce jdu na prvni sono tak se hrozne tesim ale zaroven bojim aby bylo vsechno v poradku 🙂

a jinak
@alisi001 mas v tabulce chybu u me:D me uz neni 22:D ale nevadi ktera zena by si stezovala na mlady vek vid? 😅

mihaji
2. zář 2011

@dilemma Dobré ránko, já mám akorát takovou novinku, že mi brzy rupnou nervy a budu psychicky narušená 😀 , jinak nic.
Palce držím, určitě bude všechno Ok, neboj 🙂

alisi001
2. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................50DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 45DC
luci_inka.....................44DC
ninucha.......................40DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................35DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............33DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................32DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................32DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................32DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 31C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................31DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................30DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................29DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................29 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 28DC (listovka)
kammka........................27 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 25DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 25 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................24DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................23DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................23 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 22DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................22DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 21DC
galigula .........................21DC
hopeful...........................21DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .20DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................19DC
melliss...........................18DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............17DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................16DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................16DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................15DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................14DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................12 DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................12 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................12 DC
alisi001..................... .....11DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................11DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................7DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................7DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................7DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................7DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....5DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................5 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................3 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..2DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........2 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................?? DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let

dilemma
2. zář 2011

@mihaji
@miky holky ja mela kocku po cele tehotenstvi az do malyho 1a ctvrt roku a nic sem nechytla takze nemit zadny strach jen sme pak musely dat kocku pric maly chytil eksem atipicky no jak linala mu to nedelalo dobre a ted uz ho nema a s kockama u babicky je kolikrat cely vykend a neda jim pokoj taklze jenom takova jednorazovka..

dilemma
2. zář 2011

@mihaji jejda jejda jakto???:D co ti kdo hned po ranu udelal? 😀

dilemma
2. zář 2011

@alisi001 dekujiii🙂

alisi001
2. zář 2011

@dilemma 😉 pořádek musí být 😀

mihaji
2. zář 2011

@dilemma Já se právě nebojím, jen tchýně má vždycky řeči, co budem dělat s kočkama, až budeme mít děti. Tak jí vždycky říkám, co bysme s nima měli dělat, to co doposud 😉 . Já s atopickým ekzémem bojuju celej život, doufám, že dítě to po mně nezdědí.

dilemma
2. zář 2011

@alisi001 no to je asi fakt 😅

miky
2. zář 2011

@mihaji , @dilemma já jsem si myslela, že to nebude až tak horký jak to všichni říkají. A s tou toxoplamozou, po Barunčině smrti mě doktor poslal na infekční, kvůli tomu jestli nemám v těle nějakou chorobu, kterou bych chytla během našeho 7 měsíčního pobytu na onkologii a vyšlo mi právě, že mám zvýšené nějaké hodnoty té toxoplamozy, ale není to, že bych jí měla, prostě někdy v minulosti jsem jí prodělala a teď mám zvýšenou hladinu těch bakterií nebo čeho v krvi, ale prý je to v pořádku a ani žádné léky jsem nedostala

mihaji
2. zář 2011

@dilemma Najdi si můj první dnešní příspěvek a pochopíš....bylo to dost dlouhé, tak to nechce znovu vypisovat. A moje "štěstí" začalo už včera ztrátou permanentky do bazénu, kterou jsem si v neděli dobila a pár dalších věcí. Snad se to nebude stupňovat. 🙂