Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
2. zář 2011

@miky No tak to máš úplně ideální, protože ji znovu už nechytneš. To je lepší, než když ji člověk nikdy neměl, takhle ti už nebezpečí nehrozí vůbec.

alisi001
2. zář 2011

holky tak včera večer jsem měla děsnou bolest hlavy ted mě to chytá znovu a k tomu je mi divně od žaludku myslela jsem že je to z hladu tak jsem se ted najedla a je to ještě horší ☹ asi to bude tlakem nebo co žalude na vodě jako bych celou noc pařila 🙄

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 A nemohlo se třeba zadařit? To bys ale asi nepoznala takhle brzo, viď?

stares
2. zář 2011

Dobré ráno holky, tak co myslíte, byla ovulka nebo ne? je mi divné, že se ta teplota nezvyšuje, ale tak nějak teď ty poslední 2 dny stagnuje na stejné výši. nevím, nevím🙂.

Díky. M.

dilemma
2. zář 2011

@mihaji no u nas nikdo zadny nema jen maly chitil chvilkovy nejaky no sme rada ze uz jje za nami a kocky my bylo lito:( ale tak vzala si ji prababi a je na zahrade takze je ji lip vzdy rikama le bylo mi to lito protpoze kdyz sme se pristehovala do vyskova za pritelem tak sme tu nikoho neznala a po dvou mesicich sem otehotnela a poridila si kocku a ta semnou byla porad doma kdyz byl pritel v praci ve 4 mesici tehuleni sem musela zustat na marodce az do konce kvuli komplikacim a abyl to jedinej kdo byl vzdy semnou pritel robil od rana az do vecera a tak vzdy rikam kocku bych nevimnenila za nic na svete a pak kdyz sme ji davala pric mi to srdce rvalo a kdyz byl malej uplny miminko tak nase kocka porad u neho lezela a tychyne taky mela plno kecu a kdesi cosi sem ji vzdy rekla svoje a byl klid no od ni je klid vlastne furt bo dela mrtveho brouka:D

alisi001
2. zář 2011

@mihaji no to asi nebude tím 😒 pochybuju že bolest hlavy je jeden z příznaku

mihaji
2. zář 2011

@dilemma Tak to si vůbec neumím představit, že bych musela dát kočičky pryč, to by mě asi zabilo ☹

dilemma
2. zář 2011

@miky tojsme rada ze si nezustala na lekach a ze je to v pohode no jou to se asi uz bude porad obevovat zvysena jhladina toho a mozna to taky po nejakych x letech zmizi🙂

miky
2. zář 2011

@stares podle mě ovulka na 100% byla 😉

alisi001
2. zář 2011

@stares uvidíš zítra jestli se ti ukáže zelena čárka pokud ano ovu byla 😉

dilemma
2. zář 2011

@mihaji jou jou uz jdu na holedani🙂

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 No spíš ten žaludek na vodě. Ale já ty změny tlaku taky vždycky děsně prožívám. MOtám se, je mi blbě, tak možná to opravdu bude tím.

dilemma
2. zář 2011

@stares ja se v tech vasich grafech vubec nevyznam:D takze bohuzel neporadim:(

miky
2. zář 2011

@dilemma já právě ani nevěděla, že jsem někdy něco takového prodělala, spíše se to nijak neprojevilo, takže jsem na to čučela jak blázen, ale přesně jak říkáš, hlavní je, že je to v pořádku, já nemusím brát žádné léky a ve snažení nám tedy nic nebrání 😉

dilemma
2. zář 2011

@alisi001 a nemas to s nervu? nestresujes se moc?:(

alisi001
2. zář 2011

@stares podle mě taky ovu byla záleží jak to uzná graf 😀 ale koukám že jste nezahálely s hvězdičkama 😀 😀 a tak to má být

dilemma
2. zář 2011

@miky tak poradne snazit tedy🙂 jou clovek to muze prodelat ani o tom vedet nemusi tak jakou koliv jinou nemoc🙂

alisi001
2. zář 2011

@dilemma právě že já stres nemám vůbec není z čeho 😀

dilemma
2. zář 2011

ten kun mi prosad blbeneeeee 😠 😠 😠 ☹

mihaji
2. zář 2011

@dilemma No jo, občas to vypadne. 😒

dilemma
2. zář 2011

@alisi001 no ja nevim z prace?:( z cehokoliv:( a nebo to je fakt jen nejaka chvylkova neolnost🙂

dilemma
2. zář 2011

@mihaji me to posledni 3 dny skoro vubec nejede 😠 uz byto mohly napravit 😅

dilemma
2. zář 2011

@mihaji jou a jinak sem cetla ten tvuj clanek precetla te babe bych to pecivo vratil a sla bych pric:D

mihaji
2. zář 2011

@dilemma Nechtěla jsem jí udělat takovou radost. 😀

dilemma
2. zář 2011

@mihaji ja jou hlavne ze bych mela od jezibaby klid:D

mihaji
2. zář 2011

@dilemma No já už tam v životě nepůjdu, přišla o zákazníka. Ostatní ženský v práci říkaly, že na ně taky občas piskovala, ale tohle už byl tedy vrchol.

dilemma
2. zář 2011

@mihaji no jo baba si nevazi zakazniku vsak se ji to nekdy oplati🙂

stares
2. zář 2011

@alisi001 No to teda nezaháleli. Na takovou frekvinci nejsem zvyklá 😉 , ale manža se drží a začlo se mu to líbit. 🙂 těším se, že si třeba teď pár dnu odpočnu, pokud už opravdu ovu proběhla. Uff, je to náročné 😝 , ale ten výsledek za to stojí🙂

stares
2. zář 2011

@alisi001 Prosím tě a ta zelená čára v případě proběhlé ovulace se vyznačuje automaticky? Minulý cyklus mně to zeleně nic nevyznačilo (viz odkaz), a to si myslím, že ovu proběhla. Nebo to mám nějak nastavit na womenzone????Díky moc.

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...

blazu
2. zář 2011

@mihaji a jaké máš koťulky ?🙂