Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
3. srp 2011

@sarana tak si to užijte

esila
3. srp 2011

ahojte baby, aj ja som si objednala testy, dobry napad!! 🙂

alisi001
3. srp 2011

@esila 😀

alisi001
3. srp 2011

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... ja zatim takto už testuji ted ale ovu ani naznak tak snad zitra 😀

mochenkaa
3. srp 2011

@alisi001 a nemáš delší cyklus než cca 28 dní? Protože14 DC je v normě že ještě nic. Já se pořádně začla pozorovat až tento měsíc a plodný hlen mám už od včerejška (sice málo, ale jo), takže já jsem pro změnu jakási rychlá 😕 😅

alisi001
3. srp 2011

@mochenkaa mám delší cyklus přes 38 dni minule došla ovu až 28 DC 😒

mochenkaa
3. srp 2011

@alisi001 tak vidíš 😉 věřím, že tentokrát to bude dřív než ten 28 DC povede se //

mishule12
3. srp 2011

@alisi001 já jsem 20 DC a kde nic tu nic ....

peela
3. srp 2011

Ahoj holky muzu se take pridat? S pritelem snazime se od brezna,mam nepravidelnou MS,vycetla ze dobry je Sarapis zobu srovnala vzdy po 26dnech,i 25.Minuly mesic se neco zhatilo a dostala po 23 a 17srpna letime na dovcu.Tak ze ted nevim kdy to dostanu.Preju si moc kdyby opet za 26dnu,no a pak na dovce budeme pracovat a je vetsi moznost.Podle tabulky kdyby po 26dnech to dostala budu mit ovu,na dovce budeme do 8zari.Zacala zobat i kyselinu listovou.Problem je spis ten ze malinkato ejakuluje,chlapi se az moc nato soustredi maji to v hlave.Moc si to oba prejeme,nejlepsi by bylo kdyby MS neprisla 😉 pristi tyden ma prijit.Mam otazku myslite ze ho uz nemam brat Sarapis mensis,a kdyz nevim kdy to mam dostat posunout MS o par dnu treba 8 vzit pilulku do 11.8 do 2dnu to dostanu no a pak ta dovca 17.8 🙂 prominte ze jsem se rozepsala dik za info

alisi001
4. srp 2011

@mishule12 kolik dní máš cyklus

leni84
4. srp 2011

Ahoj, taky bych se ráda přidala do diskuze. Teď mi proběhla třetí ms po potratu, takže tento měsíce začínáme s novým snažením. Snad se brzy povede..🙂

mochenkaa
4. srp 2011

@leni84 @peela vítejte holky 🙂

mochenkaa
4. srp 2011

sarana........................ 25 DC Acidofolan
verik19........................ 24 DC
mishule12................. 21 DC
wer2........................... 16 DC
alisi001..................... 15 DC
mochenkaa...............11 DC
esila........................... 7 DC
karkulka_17.............. 6 DC
baibies....................... ?? DC (po laparce, můžeme se snažit až po MS, tak se té holky už nemůžu dočkat) :D
mahonia.................... ?? DC
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
leni84......................... ?? DC

alisi001
4. srp 2011

tak dnes mi došel balík s testama 😀 60 ks ovu a 20 těhu 😀 😀 tak jsem začala testovat 😝 manžel na to koukal a pak se začal smát a říkal že ted už z toho wc ani nevylezu 😀

amigdala
4. srp 2011

Ahojda, s přítelem se snažíme 2. měsíc, prvně to nevyšlo a tak jsem si udělala před týdnem ovu testík, ten vyšel jasně pozitivní, čárky byly obě pořádné tlustice a promilovali jsme spolu 3 dny... V úterý bych měla dostat MS, zatím jsem unavená, prsa mě hrozně bolí, nemám chuť k jídlu a samozřejmě jsem to nevydržela a předvčerejškem jsem se testla. Vím, že je to brzy, ale znáte to... 🙂 Přišlo mi, že tam je nějaký úplně průsvitný duch, tak druhý den znovu a zas. Tak jsem si říkala, že by to mohlo být špatné balení, ale koupila jsem si ještě jedno a dnes ráno duch maličko zesílil, tak začínám upadat do naděje, ale bojím se, aby pak mimi nevzala MS ss ebou, nebo aby to nebyla cysta či tak. Pořád se snažím uklidňovat, že to být nemusí, ale 3 testy by přeci toho ducha mít neměly. Určitě by byl alespoň jeden sněhobílý, tak jako minulý měsíc - měla jsem stejný typ... 😒

amigdala
4. srp 2011

Mohu se ještě zeptat na termíny DC a ODP? To víte... laik 😲

alisi001
4. srp 2011

DC den cyklu a DPO den po ovulaci co znamená ODP nevím 😀

alisi001
4. srp 2011

@amigdala pokud je tam duch tak jsi těhotná záleží jakou citlivost měl těhu test 🙂 kdy jsi měla ovulaci podle toho vypočítaš den po ovulaci

alisi001
4. srp 2011

@amigdala vlož sem foto 😉

kd23
4. srp 2011

Ahoj holky, hlasím se do party, jestli můžu. 🙂 V úterý po 12 letech dobirám poslední HA. Je mi 29. Chtěli bysme letní mimi, takže to nechceme nechat jen tak náhodě - ovu testy, co doporučovala mishule12 jsou bohužel vyprodané. No, kdo dřív přijde.... 🙂 Takže zatím se budu řídit podle ovu kalkulačky. Všem držím palce 🙂 K

alisi001
4. srp 2011

@kd23 ahoj vítej

mishule12
4. srp 2011

@alisi001 po vysazení HA různě ... 52, 51, 44 ... a ani nevím jestli ovu vůbec už mám, minulý měsíc jsem to na sobě pozorovala poprvé ....

alisi001
4. srp 2011

páni to jsi na tom ještě hůř než já 😒 ja si taky myslím že tento cyklus ovu nebude ☹

leni84
4. srp 2011

Ahoj holky, já jsem nyní 7 DC. MS mám celkem pravidelnou (v rozmezí 29-31 dní). Poprvé jsem otěhotněla bez problémů čtvrtý měsíc snažení (a povedlo se to zrovna v době, kdy bych to čekala úplně nejmíň 🙂), ale bohužel to nevyšlo - ZT, tak jsem zvědavá, kdy se nám poštěstí teď a doufám, že to tentokrát bude už se šťastným koncem..🙂 Všem držím palce!

ivahrdinova
4. srp 2011

Ahoj, ráda bych se k Vám přidala a předem se omlouvám, že se asi dost rozepíšu 😀 V srpnu by jsme s přítelem chtěli začít snažit. 13.7. jsem byla na laparoskopii a to kvůli odstranění endometrické cysty a srůstům, tak by jsme se snažením měli počkat až po první MS, kterou jsem jsem ještě nedostala a to už jsem ji měla dostat přibližně 17. července a stále se nedostavila. (Dříve jsem ji měla víceméně pravidelnou). Nyní si myslím, že už se blíží - mám už pár dní všechny příznaky jako vždy pár dní před ní. Ale i když si to nemyslím, nemohu se ubránit myšlenkám na těhotenství, člověk když chce mimi se prostě neubrání tomu, aby ho to napadlo. Po laparo jsme s přítelem spolu ještě nic neměli, muselo by se to stát ještě před laparo. Netušíte jestli by poznali lékaři během laparoskopie nebo krevních vyšetření před ní velmi čerstvé těhotenství? Nechci si dělat naděje ☹ a na druhou stranu mám obavy, že kdybych čistě náhodou těhu byla, tak by to byl průšvih, protože jsem po laparce brala hodně silné léky na bolest ☹ Doufám, že až se budeme opravdu snažit, takže budu v pohodě, protože už teď mi z toho hrabe, jak se pozoruju... spoustu věcí sice připisuju ještě následkům laparky - jako únava, spavost, motání hlavy a tak. Pár dní po laparce se mi začali zdát každý den velmi dlouhé sny, tak jednou za tři dny se týkají buď těhu nebo mimča - už jsem si v nich dělala testy, byla těhu, kojila, apod 😀 no a začala jsem zbožňovat dřív nenáviděnou česnekovou pomazánku 😀 Jinak Vám všem tady držím palce, ať se mimčo co nejdřív povede 🙂

miky
4. srp 2011

ahojky, můžu také k vám? 🙂

mishule12
4. srp 2011

@ivahrdinova
@miky
Pojďte k nám 🙂 Bude nás víc, nebudem se bát vlka nic 🙂

miky
4. srp 2011

@mishule12 přesně tak 🙂

miky
4. srp 2011

s dovolením jsem se přidala do Vaší tabulky, snad neva 🙂

sarana........................ 25 DC Acidofolan
verik19........................ 24 DC
mishule12................. 21 DC
miky............................ 21 DC
wer2........................... 16 DC
alisi001..................... 15 DC
mochenkaa...............11 DC
esila........................... 7 DC
karkulka_17.............. 6 DC
baibies....................... ?? DC (po laparce, můžeme se snažit až po MS, tak se té holky už nemůžu dočkat) :D
mahonia.................... ?? DC
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
leni84......................... ?? DC

mishule12
4. srp 2011

@miky koukám, že máme stejný den DC 🙂