Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hankamamka
18. srp 2011

@bujanda buaaaa :(

bujanda
18. srp 2011

@hankamamka no ani mi nemluv, tím že to mám i dřív, tak mi to asi nevyjde ani na tu svatební noc a jestli to bude mít takovýhle cyklus kratší, tak to pak dostanu v půlce dovolené, no já se picnu

ili08
18. srp 2011

@anabella_lee jasně že to je závazek,my máme psa takže v podstatě to samé,vše se točí kolem něj,dovolené hledáme jen takové kam může i on a v podstatě je mu podřízený celý náš den 🙂 ale nelituju,nevyměnila bych ho za nic na světě 🙂
Jinak hezké slunečné ráno všem snažilkám 😎 Já dnes do devíti v práci takže se tady asi uškvařím...

ili08
18. srp 2011

@bujanda třeba už na dovolené nic nepříjde páč už tam bude schovaný nájemník či nájemnice 🙂

hankamamka
18. srp 2011

@bujanda na dovolenke uz to nedostanes, co ti sisi, vsak uz budes vtedy buduca mamicka!

kd23
18. srp 2011

Ahoj holky, všem přeji pěkný den.
@anabella_lee Já si ovu testy budu dělat poprvé, tak dám vědět, jestli se to s tou kalkulačkou shoduje.
@alisi001 To mě moc mrzí, držím palce, ať přijde MS rychle, rychle odejde a přijde OVU!
@bujanda To je mrcha ☹ ☹ ☹ Co k tobě leze???!!! 😖 😖 😖 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

bujanda
18. srp 2011

díky holky, taky se mi nelíbí že přišla, ale nejhorší je, že teď před tou svatbou je přítel v týdnu pryč a vidíme se max. od pátka do pondělí, takže vůbec nevím, kdy příjde ovu, když se mi to takhle posunulo a jestli to poznám jak minulý měsíc, tak aby se taky nestalo, že to bude zrovna, když se neuvidíme....ach jo....to jsou starosti 😒

kd23
18. srp 2011

@bujanda ☹ Takže jsi měla tedy cyklus 25 dní? http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=13136... tak to zkus přes tu kalkulačku? Minulý měsíc jsi ještě brala HA, že?

anabella_lee
18. srp 2011

@kd23 Super jasně dej vedět🙂 Taky uvažuju že bych si pak zkusila koupit Ovu testy. No uvidíme.-)

bujanda
18. srp 2011

@kd23 ne nebrala, dobrala jsem v červnu, červenec jsme to nějak nestihly a potom jsem to dostala ještě normálně jako vždy za 28 dní (a OVU jsem měla 14-15 den) a teď teda za 25 dní....jj už jsem to zkoušela počítat, ale teď nevím jestli teď počítat 25 dní, nebo 28, jsem z toho jelen... 🙂 ale asi 25 že?

hankamamka
18. srp 2011

@bujanda podla mna sa to robi z priemerneho cyklu, cize 27 ... kedze si mala normalne 28 ... ale nie som odbornik, len prajem, aby ti to vyslo!

kd23
18. srp 2011

@bujanda Tak teď nevím, jestli počítat tu poslední a nebo průměr... ☹ Ale asi bych počítala tu poslední! Držím palečky!!!

bujanda
18. srp 2011

@kd23 @hankamamka já jsem z toho teda taky jelen... 😕 tak prostě uvidím možná to teď před tou svatbou nechám jen tak, buďto se trefíme do ovu nebo ne (snad to zase aspoň ucítím, kdy jí mám a budu vědět) 🙂 no a po svatbě a dovče to pak zase zkusím vychytat 🙂

baibies
autor
18. srp 2011
bujanda
18. srp 2011

@baibies díky díky, ony jsou všechny stejné, ale já teď nevím kolik tam mám zadat jako délku menstr. cyklu, když jsem to měla poprvé 28 a teď najednou 25 ....no zkouším oba termíny a ten 25 by mi kvůli ovu vyhovoval líp 🙂

baibies
autor
18. srp 2011

@bujanda Aha, tak to já to mám pravidelné.. přesně na den až se divím, tak snad to nezakřiknu..

anabella_lee
18. srp 2011

@baibies Zajimavé že tady mi to spočítalo úplně jinak to plodné období, jinak to všechny ostatní vycházely podobně, ale tato nějak šíleně tedy.

baibies
autor
18. srp 2011

@anabella_lee já když jsem to porovnávala s více, tak tady jsem to měla o jeden den dřív.. Ale máme to o mesíc jeste odložené.. Já ovulku u sebe poznám..

anabella_lee
18. srp 2011

@baibies mě to všude jidne počítalo tak okolo 12-17 dne a na této kalkulačce mi to ukázalo od 20-24 a další menstruace 29. ale 9 dní před menstruací už nejsou plodné dny, tak to fakt nechápu jak na to přišla 😀 No těžko říct zda jsem já ovulku měla, když jsem první měsíc snažení....se ukáže časem..měla jsem jen bolesti na vaječníkách,ale to spíše dávám tomu že jsem vysadila HA.

baibies
autor
18. srp 2011

@anabella_lee já ted měla mít taky první měsíc snažení, ale jsem po laparce a mudr mi doporučila ješte jednu menzes radeji nechat projít.. takže tedy za měsíc ;)

miky
18. srp 2011

venku zase vedro na padnutí, takže beru pejska a razíme na zahradu k bazénu 🙂, zatím čauky 🙂

anabella_lee
18. srp 2011

@baibies áha. Tak pokud to radí tak je to lepší určitě no. Tak ti taky přeji to brzy výjde🙂

baibies
autor
18. srp 2011

@anabella_lee tak já doufám, že problém nebude a že se hned zadaří,, a tobě přeji to samé!! Nejlepší je si nepripouštět že by to neslo :D :D :D Držím pestičky!!!!

kd23
18. srp 2011

@baibies Uteče to jako voda !!! 🙂 🙂 🙂 A určo to vyjde hned 🙂

baibies
autor
18. srp 2011

@kd23 Tak tak ;) Pozitivní přístup... A jak jste na tom vy??

kd23
18. srp 2011

@baibies Já jsem dnes 5DC - příští týden začnu dělat ovu testíky 🙂. Jestli teda OVU vůbec dorazí. Někomu dorazí až do dvou tří měsíců ☹ Uvidíme 😒

kd23
18. srp 2011

Já už chci Vánoce.... protože už budeme všechny čekat ty nádherný milovaný a vytoužený miminka... 🙂

bujanda
18. srp 2011

@kd23 dorazí, uvidíš, já jí měla hned a poznám jí, takže aspoň nějaké plus 🙂

baibies
autor
18. srp 2011

@kd23 aha.. já neberu antikoncepci 2 roky.. ale ted budeme zkoušet prvně tedy příští měsíc.. a taky už chci Vááánoce..... :D

bujanda
18. srp 2011

@baibies já chci takyyyy!!!!!!!!!!!!!! 😀